hits

Konkurranse: Vinn personlig almanakk! - AVSLUTTET

Hei hei!

I samarbeid med personligalmanakk.no skal jeg n f lov til dele ut almanakker til 3 heldige lesere. Er ikke det fantastisk? Jeg har brukt almanakk derfra i over 2 r, og er utrolig fornyd med almanakkene, eller.. Jeg elsker de! De er s utrolig kjekke ha med seg rundt nr man skal huske p forskjellige avtaler og ting. Nr jeg gikk p VGS brukte jeg min almanakk flittig til skrive ned lekser, innleveringer, karakterer, og mye mer. N bruker jeg den til skrive ned nr jeg trener, jobber, skal huske p ting, eller gjre ting.

Det som er smart med de er at man kan velge startmned helt selv. S hvis man bestiller n kan man for eksempel velge januar som startmned. S man slipper mtte vente med bruke den, som snn man m med skolealmanakker. I tillegg kan man velge forside, bakside og innholdsdesign helt selv. S den kan se ut akkurat snn som du vil at den skal se ut! S hvis du vil gi en til en venninne til jul kan du for eksempel lage en fin forside med bilder av dere to. Hres ikke det bra ut?

For bli med i konkurransen m du:

- Flge facebooksiden min HER.
- Flge personligalmanakk p facebook HER eller instagram @personligalmanakk (dette er valgfritt).
- Skrive mailen i kommentarfeltet s jeg kan kontakte deg dersom du er en av de tre heldige vinnerne!

Vinneren trekkes torsdag 12. desember!

233 kommentarer

idamarieeblogg@hotmail.no :)

Sofie Tjemsland

Sofie Tjemsland

sofie-t@live.no

Maja Iselin Eklund

Maja Iselin Eklund

jeg er med!:)

majsen-ek@hotmail.com

Tina Berstad

Tinaababii13@live.no :)

Juliane Aas, juliane@hotmail.no

Victoria Sletta

Victoria Sletta

victoria_sletta@hotmail.com

tinamariakrantz@hotmail.com

Therese H. Aaland

Therese H. Aaland

Jeg er selflgelig med! :)

Leser bloggen din hver dag og en snn personlig almanakk skulle jeg virkelig hatt:)

En s vimsete person som meg, burde egentlig hatt en personlig almanakk uansett hvor man skal g, hehe..!

Marie_lar.sen@hotmail.com

katarina.groth22@live.no

Kjempe fin "bok" :)

andrea.balieva@yahoo.com :)

arielsamdahl@gmail.com

Har gjort det :)

Karoline Lotterud

Karoline Lotterud

karro.lot@live.no

<3

(Liker og flger begge) Hadde vrt kjempe smart med en snn til nyret som lrling! :)

Jeg er med! Har likt dem og deg fra fr av! emmarapunsel@hotmail.no

S utrolig kult!! Hadde virkelig trengt en snn ♥ Hper du har en fin sndagskveld ♥ ♥

andrea.wold@hotmail.no

Heneriette_Willassen@hotmail.com

har vurdert bestille en selv♥ Digger bloggen din!

andrea.balieva@yahoo.com Har sykt lyst p en :) Fin konkurranse!

Jeg har et sprsml med det med sponsorer. Er det snn at du selv m ta deg av videresendingen til vinnerne eller er det noe selve sponserne tar seg av?

Hadde vrt s kjekt!

skp_1993@hotmail.com

nora.marie.lia@outlook.com

Gjort alt fra fr av :)

kathrineu_blogg@hotmail.com

Maren-Kristin

Maren-Kristin

marenk_97@hotmail.com

Hanne Rimestad

Hanne Rimestad

Jeg har likt begge sidene p facebook :-D

hanne-rimestad@hotmail.no

Synnea@live.com

Da er det gjort :D

Helene.meg@hotmail.com

Froydisjo@hotmail.com

Alltid hatt lyst p en!😍

Andrine.felberg@hotmail.com

Hei bare i tilfelle den forje ikke kom frem, ser den ikke selv men du har kanskje snn at du skal godkjenne kommentarene frst

monikajain053@gmail.com

Har likt din side, flger de p instagram og flger facebook siden dems.

Elibkle@gmail.com

gjort!

Aidana Amanova

aidana_amanaova@hotmail.com

jenny_wahl@hotmail.no ! :)

Jeg prver lykken :)

jusobo@hotmail.com

Liker begge sidene ;)

tonjefkarlsen@hotmail.com

Korne-br@online.no

jeg er med :)

snuppa_aida@hotmail.com

Caroline pettersen

Caroline pettersen

Mailen min er; pettersenx3@hotmail.com

Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com

Birgitte Benjaminsen

Birgitte Benjaminsen

birri_97@hotmail.com

Da flger jeg siden til personligalmanakk p facebook, og flger selvflgelig din alleredet! :)<3

Min mail er: ithegirl99@hotmail.com

mari_karlsen99@hotmail.com

<3 elsker bloggen din :*

Jeg er med!

nina-therese-b@hotmail.com

S utrolig gy, jeg har likt begge sidene fra fr av, s jeg er med! :D

Har s lyst en!

hanne_tve@hotmail.no

stineelise1@hotmail.com

Lise-kj@hotmail.com

Er med! Ser utrolig kule ut! har hatt lyst p en snn lenge:)

Line Fjellheim

Line Fjellheim

Inline09@live.no

Gjort alt! ;)

Kan man vre med selv om man ikke har facebook?:)

Har s lyst p snn! Den er s fin!

gjort!

Juliamrblogg@hotmail.com

jenny-hell@live.no

:)

Er med! elise.sandvik@vikenfiber.no

Jeg har likt :)

emilielr@hotmail.com

Gjort! :)

eliseflagt@hotmail.com

Er med :)

Monica12396@hotmail.com

Adele-Nathalie

Adele-Nathalie

a-ne@hotmail.no

Er med !! :D Hadde vrt kjekt med en snn en nr jeg begynner p vgs :D

Liker alt :)

annkristinnygard@ymail.com

Har nsket meg personlig almanakk s lenge!

Veslemantor@hotmail.com

Therese.Hardeland@hotmail.no

sofie2608l@gmail.com

Kaja Pedersen

Kaja Pedersen

Jeg er med!

kaja-danser@hotmail.com :)

Jeg har gjort alt fra fr! :)

Mail: soonelv@hotmail.com

mia_beanie@hotmail.com

Jeg er med!! Flger bde deg og personligalmanakk p facebook, skulle gjort det p instagram ogs men har ikke insta :/

Krysser alt jeg har! :D

Liker bde din og personligalmanakk sin facebook side :)

Har desverre ikke instagram, s fr ikke fulgt dem der :)

emiliedalan@hotmail.com

maribrennhovd@yahoo.com

Jeg er med :) anda.93@hotmail.com

Hper jeg vinner, har vrt med s mange ganger og nsker meg snn

kornelia@os1.no

Trenger virkelig en slik! Hper jeg blir s heldig! Er fast leser av bloggen din. Du er kjempe flink:-) st p videre!!

Melissa Letvik

Melissa Letvik

Jeg er med :)

paula_holand@hotmail.com

likt begge sidene og followet dem :)

bang.matilde@gmail.com

Gjort!

zhuoblogg@hotmail.no

Tuva viveka henrikhaugen

Tuva viveka henrikhaugen

Gjort alt:)

Tuvavivekaaa@hotmail.no

Tuva viveka henrikhaugen

Har likt facebook siden din og personlig almanakk sin + flger dere begge p instagram!

malinbaade@live.no

Hva gjr man hvis man ikke har facebook?

Cecilie Ryseth

Cecilie Ryseth

Gjort ;) <3

cecilie-2001@hotmail.com

har likt og flger bde deg personlig almanakk!

amalie.paulette@hotmail.no

Jeg er med

tine.melk@live.no

Jeg er med! :D mbf96@live.no

jeg er med :D

marthess@live.no

yeey-95@hotmail.com

Astrid Hanssen

Astrid Hanssen

astridkh1@hotmail.com

er med! celiner97@hotmail.com :-)

ingvild.ruha@hotmail.com

Jeg er med!

julie.s.egeland@gmail.com

S gy! Jeg er med:-)

Marlen_erlandsen_98@hotmail.com

Gjort alt! :)

Hedda Marie Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com

:)

Hedda Marie Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com

Hper jeg vinner :)

Hedda Marie Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com

Jeg er med! Og krysser fingrene, for jeg digger disse! :)

Ha en fin sndag!

Hilde_88@hotmail.com

Rikke Hjelseth Larsen

Rikke Hjelseth Larsen

Har gjort alt fra fr av!

Rikkehl@outlook.com

celine_s99@hotmail.com <3

Jeg er med

jenny.q.n.p@hotmail.com

Chanette Sandberg

Chanette Sandberg

Jeg er med! ♥

chanette-sandberg@hotmail.com

Jeg er med :D

ragnhildhelenekirkholm@hotmail.com

kawthar mohammed

kawthar mohammed

kawthar151@outlook.com

Anna Grnning

annagr08@hotmail.com

Jeg er med!:)

Har likt!

dlise_tronstad@hotmail.com

alcy.oshaug@yahoo.no

Chrissoula@live.no

Alt er gjort i fra fr av :) Jeg er med :D

solvi_w@hotmail.com

Marthe Strand

Marthe Strand

Marthe.strand@hotmail.com

ingvild_bergfjord@hotmail.com

Jeg er med! :D

lindatheresenilsen@hotmail.com

Hadde blitt supergla om eg hadde vunne:)

hege-kirk@hotmail.com

Carolina T. Dao

Carolina T. Dao

Jeg er med! :)

caroliina-bt@hotmail.com

simona19991@hotmail.com

Jeg melder meg p! Har s lyst til gi den i gave til sstra mi! :)

wingemalene@gmail.com

Jeg er med! :D

tinarisch@outlook.com

marite98@hotmail.com :)

elise.holth@hotmail.com

Liker allerede siden din og deres. Har ikke instagram =/

vib.mikalsen@hotmail.no

Har gjort alt! :)

milly-mouse@hotmail.co.uk

marte.aftret@gmail.com :)

tuftehelene@gmail.com :)

Fanny Paulsen

Fanny Paulsen

fanny_celine_00@hotmail.com

Likt :D

christine_bekkeli@hotmail.com

Marieharila@live.no

Viktoria vanebo

Viktoria vanebo

Flger dem p instagram! Helst kontakt meg p facebook hvis det er mulig, siden e-posten ikke vil logge

Meg inn :)

Liv Charlotte

Liv Charlotte

Er med!

Livcharlotte@hotmail.com

Zara Fatima

zahirahrose@hotmail.com

guroroald@hotmail.com :)

Er med:)

caroline.h.g@hotmail.com

Solrun nyborg

Solrun nyborg

Jeg er med!

solrun_00@hotmail.com

Likt og flger :)

malinbreidvik@gmail.com

pys_rams@hotmail.com ♥

Jeg er med :D

martet@hotmail.no

Ida Camilla Isaksen

Ida Camilla Isaksen

Likt alt sammen :) ida-camilla@hotmail.com

anjajorgensen@hotmail.no

Juneblogg@hotmail.com

Jeg har likt facebook siden til deg og PA for en stund siden, kjempefin premie! :-)

Stine_b_bach@hotmail.com

Therese.dahl@live.no

Jeg er med :)

Har likt facebook-siden og flger siden din :-)

linda.solheim@hotmail.com

Therese.dahl@live.no

Ida-hest-spz@hotmail.com

malinlille@icloud.com

oliv1996@hotmail.com

May Helene Evensen

May Helene Evensen

May.helene.evensen@gmail.com

tominekroghh@hotmail.com

nsker meg snn :)

nathalierye_8@msn.com

sarah.etob@hotmail.com

<3

Har likt begge :)

Lindutch@hotmail.no

maikenk@live.no

Hadde vrt super gy vunnet! Hadde trengt det super mye! :D

- Ida.ersdal@gmail.com :*

bloggheleneer@gmail.com

Stine Berntsen

Stine Berntsen

Herlig!

stine.berntsen@hotmail.com

Odakonglevoll@hotmail.com

Jeg er med :-)

Camilla Teigen

Camilla Teigen

cillama@hotmail.com

nsker meg en slik S mye! Passer perfekt - jeg starter studiet i februar:D Vet ikke helt hvorfor, men jeg foretrekker skrive ned slike ting p papir, og ikke bruke mobilen til det!

Helene Melsther

Helene Melsther

Jeg er med!

helene.melsaether@hotmail.com

rmenes@live.no :)

Sigrid-leirdal@hotmail.com

sigrid leirdal :)

chrta1502@hotmail.com :)

Tiril Lobekk Kvame

Tiril Lobekk Kvame

tilalk@hotmail.com

sarah.thus.st@gmail.com

Amalie Hytten Bekkum

Amalie Hytten Bekkum

Eilama26@live.no Jeg blir selvflgelig med! Fin konkurranse! nsket meg en slik en lenge n :)

line.tostensen@hotmail.com

marty.k@hotmail.no

kristine-am1@live.no :)

stiinehh@hotmail.com

<3

Dielleza Ajvazi

Dielleza Ajvazi

dielleza_ai@hotmail.com

Rebecca Fjeld

Rebecca Fjeld

Beccafjeld@hotmail.com :D

tanita-1994@hotmail.com

jeg er med :)

kieu_anh2001@hotmail.com

Aldina Sistek

Aldina Sistek

aldina.sistek@hotmail.com :)

Pernilleau@gmail.com

hilde.palerud@gmail.com

andrine-brekke@hotmail.com Elsker bloggen din! Du er et stort forbilde og du har syykt fine klr!!;)

! Jeg er med!

julianguyen2810@gmail.com

Sania123@hotmail.com

Kristine Bjrnbakken

Kristine Bjrnbakken

gjort :-)

kristine-bjo@hotmail.com

Heei! Har sykt lyst p snn!

jannickepettersen99@hotmail.com

Jeg er med! :)

henrietteboland@hotmail.com

Lise-kj@hotmail.com :)

HANNE FJELLANDSB

HANNE FJELLANDSB

Hannefjel@hotmail.com

<3

Jeg er med :-)

Smrs99@hotmail.com

Sandrakrogstad@live.no

Heldig den som vinn <3

emiliekl@live.no

Rosanneesvendsen@hotmail.com :-)

hanna@kiste.no :)

Emma Dokken

Emmadokken@live.no

Jeg er med :)

idahofs@hotmail.com

synne oppedal

synne oppedal

Jeg er med :-)

synne_oppedal@hotmail.com

Med! :-)

vivianengh@hotmail.com

Jeg er med! :-)

camilla.holt@live.no

De er s fine og jeg trenger en ny en p nyret! Hper jeg blir en heldig vinner :D

nora.camilla.bjornson@gmail.com

Agatha Isabell Lberg

Agatha Isabell Lberg

Gjort :)

agathaisabell@hotmail.com

majaliasn@hotmail.com

majaadams@hotmail.com

Camilla Smestad Kristiansen

Camilla Smestad Kristiansen

camilla.smestad.kristiansen@gmail.com :)

Herlig, jeg er med :)

evawaabeno@hotmail.com

stine.s.k@hotmail.com

Laura.mikkelsen@live.com

Ida Mellingen

Ida Mellingen

imflagtvedt@hotmail.com

trudewh@hotmail.com

Rebecca Lian Pen

Rebecca Lian Pen

restri95@gmail.com :)

Det hadde vrt midt i blinken med en personlig almanakk n :-)

Har likt facebooksiden din, og fulgt personligalmanakk p instagram! *krysserfingrene*

Mail: idaasvean@hotmail.com

For en herlig premie! Lenge snsket meg en personlig almanakk! :D

Flger allerede facebook siden din, personligalmanakk sin facebookside OG deres instagram :)

bambi93@hotmail.no

Eg e me, gjort alt! :) Kristn Eriksen

mangaa.kristin@gmail.com

Emilie Jensen

Emilie Jensen

Gjort alt fra fr :)

emilie_j1997@hotmail.com

RonjaSrlie@live.no

Gjort<3

j1s1pia@live.no

kathrine.grelland@hotmail.com

Har gjort allt ;) sylviadjuve97@gmail.com

Andrine_aa@hotmail.com

h, jeg er med! :D ingrid_haug@hotmail.com

Likt siden din fra fr og flger personligalmanakk p facebook og instagram fra fr! :)

Er det lang leveringstid om man bestiller selv? :)

Annes.93@hotmail.com

Anne: nei, det er bare 2-5 dager. S det gr fort :-)

Skriv en ny kommentar