hits

Vinn gavekort p 800,- fra Zalando! - AVSLUTTET



Hei stinger! Siden dere liker nr jeg har konkurranser, s skal jeg kjre igang en ny en n! Premien er et gavekort p zalando.no p hele 800,- kr! Da kan man kjpe seg en ny vinterjakke, nye sko, treningsty, babyklr, eller kanskje nye puter til hjemmet? P zalando har de noe for alle aldre og for begge kjnn, og de har et enormt utvalg! Jeg tuller virkelig ikke nr jeg sier at de har et enormt utvalg, for de har over 100'000 produkter fra 1500 forskjellige merker! Det kaller man utvalg det!

For vinne gavekortet m duflge meg p facebook HER. Husk legge igjen mailen din i kommentarfeltet, s jeg kan kontakte deg hvis akkurat du vinner! Lykke til alle sammen :-) Trekker ut en heldig vinner om 10 dager (15 november!).

VINNEREN ER TRUKKET - VINNEREN BLE LINE CECILIE LARSEN

273 kommentarer

Har likt innlegget og flger deg p facebook!! :D

Malin Baade Lken

malinbaade@live.no

marta.jedynak@wp.pl :)

Camilla Haaheim Larsen

camhl@live.no

:-D

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com :)

marine_-96@hotmail.com

Jeg er med! :D

solvi_w@hotmail.com

Sarah Kjnsvik

Sarah Kjnsvik

Jeg er med! Likt dette innlegget og facebooksiden din :-)

Sarah Kjnsvik

sarah-christina@hotmail.com

pys_rams@hotmail.com - Done and done:D

Gjort :) Julieteienblogg@hotmail.com

kristinnordb@hotmail.com

:D hper jeg vinner har viri atig :D

Jeg er med :)

tine.melk@live.no

med :)

renate.nd@hotmail.com

Hper jeg vinner! h s spennene!♥

frida_xiang@hotmail.com

Jeg er med :-D liiinn.92@hotmail.com

nasreen03@hotmail.com:)

May-Wenche Hillestad

May-Wenche Hillestad

Jeg er med :D

may-wenche@hotmail.com

yagovik@hotmail.com :)

, dette hadde vrt en perfekt gave til kjresten min! han elsker Zalando og bestiller veldig ofte klr derfra!

Malien min er djey_91@hotmail.com btw ^^

Ida.ersdal@gmail.com :)

Jeg virkelig ELSKER bloggen din!! :D

stiinehh@hotmail.com

Hadde vrt gy vinne :)

ztiiine@hotmail.com :) Har likt begge deler :D

Jeg er med :)

aguttke@hotmail.no

Hadde vrt morsomt vinne

karoline.bredesen@hotmail.com

cec93@hotmail.com :)

s gy :-) Elsker gavekort konkurranser.

Har likt begge c:

Mariedahle8@hotmail.com

elisesolvaag@hotmail.com

krbernt@broadpark.no

Jeg er med, kornelia@os1.no

christinabetten@hotmail.no :)

Tinoz.tveit@gmail.com

:D

Jeg er med! Har gjort alt :D

iingridghblogg@hotmail.com

Adele-Nathalie

Adele-Nathalie

a-ne@hotmail.no

er med :)

monica12396@hotmail.com

miriam.blogg@hotmail.com

gjort alt ovenfor :)

Hper jeg vinner :) elsker bloggen din btw <3

Silje Steffensen

Silje Steffensen

I'm in :)

celinehb@hotmail.com :)

Gjort! :)

inline09@live.no

Likt innlegget og likt facebooksiden din :)

thisisjustmylife@hotmail.no

Gjort :D karoe@live.no

Jannicke Paulsen

Jannicke.paulsen@hotmail.no

Linda Alexandra Gautestad

Linda Alexandra Gautestad

Herlig!

Linda.alexandra@live.no

Frida Kristine

Frida Kristine

Fridar @live.no

NoraMSMusikk@yahoo.no :)

Jeg har lik innlegget og facebooksiden :) :)

kamilla.haaland@gmail.com

karina-liten@hotmail.com

Snne konkurranser liker jeg :)

Har likt deg p facebook og innlegget.

michelle94-13@hotmail.com

Lovise Sletten

Lovise Sletten

lovisemagdalena@hotmail.com

:D

All done:)

Hilde_88@hotmail.com

celin.o@hotmail.com

Ooh kult!

Jeg er med!

Catarina.kippersund@live.no

mariasveen94@hotmail.com :)

Har likt og er med! Mailen er i e-post feltet :)

Hei! Er fast leser:)

Har gjort alt s mailen min er livcharlotte@hotmail.com :)

Er med :-)

iselin.bjerke.tapia@hotmail.com

stinasolbakken1@hotmail.com

Anna Svold <3

Anna Svold <3

Er med :)

anna-s-97@hotmail.com

inam.berge@hotmail.com

Kristine_osthagen46@hotmail.com :)

Im in :)

julie.k.b@hotmail.com

Synne James Horan

Synne James Horan

Har likt og delt :D

Sbfarstad@hotmail.com

Anniken Jensen

Anniken Jensen

HERLIG konkurranse! :-D e-postadressen str i feltet :-)

ann.michelle.hult@gmail.com :)

madelenbeck@hotmail.no

hh s kult :))

saman.14.11.96@hotmail.com

Ritha_bu@hotmail.com

Har delt innlegget p faceboo,twitter og bloggen min :)

likt facebooksiden delte den ogs p facebook.

bloggen min : lrunaway.blogg.no

twitter: theamandersen

facebook: Thea Andersen

epost: theamadelen@hotmail.com

poster kommentaren p nytt for det ble noe galt med den andre tror jeg siden den aldri kom ut!

Jeg er med!

julianguyen2810@gmail.com

Har likt og flger deg p fb :)

Har likt bde det ene og det andre (andre gjorde jeg for en stund tilbake ;))

Eposten er jeanette_26-9@hotmail.com

hildeharemo@hotmail.com

mail: oda.finne@hotmail.com

Likt innlegget og likt siden din for lenge siden :-) Hper jeg vinner!!

Jeg likt innlegget og flger deg allerede p facebook!

selma.smidtsrod@gmail.com

Tamara vangsvik

Tamara vangsvik

Tamara99@live.no ☺️

Hehe melder meg p jeg da:) Malin.enger@hotmail.no

krbernt@broadpark.no

Skal ta sjansen, og blir med. :-) S litt p den nettsiden og gud, var bare der fem minutter og ble forelsket i ti ting, hehe. Hper jeg vinner, hadde betyd kjempe masse for meg!

milana-azueva@hotmail.com

madline_s@hotmail.com

Tar sjansen og blir med. :-) S litt rundt p den nettsiden, var bare der i fem minutt og rakk forelske meg i ti ting, haha. Hper jeg vinner!

milana-azueva@hotmail.com

juliepia99@hotmail.com

Helenjuvik@hotmail.com

Lykke til alle sammen :)

Kristinejenny@hotmail.com

Zuzanna Oleksyk

Zuzanna Oleksyk

Jeg er med :)

zulugula0@gmail.com

har gjort :)

julie-b-torsvik@hotmail.com

silhalf@hotmail.com

jeg er med :D

monicalindstaad@gmail.com :)

Eg e me! :) mangaa.kristin@gmail.com

Ingrid Blindheim

Ingrid Blindheim

ingrid_bli@hotmail.com

vivibjork@hotmail.com

frida0610@gmail.com :)

hege.valldal@hotmail.com

Jeg er med! :)

camilla.holt@live.no

Silje Denstadli

Silje Denstadli

S herlig blogg! Loveit

bang.matilde@gmail.com

ingvild-flatland@hotmail.com

Liseoterhals@hotmail.com

Jeg er med! Fikk ikke lov til like under innlegget, men liker det p facebook istede? :)

Zana-sol97@hotmail.com ;)

Jeanette fjelland

Jeanette fjelland

Har likt det!

Jeanette.fjelland@hotmail.no <3

Zana-sol97@hotmail.com

Suzan Sagrd

Marte Slttsveen

Marte Slttsveen

Marte.slaattsveen@hotmail.com

Therese H. Aaland

Therese H. Aaland

therese_aaland@hotmail.com :D

Hper jeg vinner, hadde betydd s mye! Jeg er fra Drammen og jeg digger bloggen din s utrolig mye❤️

Nini2000@live.no

:)

jenny_wahl@hotmail.no

Det er ikke sikkert jeg fikk likt innlegget, fordi det skjedde en feil.. Men jeg prvde! Siden din har jeg likt for lennge sida.

Rikke Hjelseth Larsen

Rikkela@hotmail.com

Jeg er med og har likt alt! :D

Camilla Teigen

Camilla Teigen

Med! ;)

cillama@hotmail.com

Har likt inlegget, og flger deg p Facebook allerede :)

Ida.magnor@hotmail.no

Suzanne Tillung

Suzanne Tillung

Suzanne95@live.no

S bra konkurranse!

Vindu@live.no

Kamon@live.no

Emma Kristine

Emma Kristine

Rullgardine@live.no

Har likt facebooksiden din for lenge siden! =) St p med bloggingen, du er en av mine favoritter!

frkpia@hotmail.no

Pia Holmen

Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com

patty.995@hotmail.com

Nr jeg trykker p like knappen kommer denne teksten opp: "Du kan ikke publisere dette fordi det inneholder en blokkert lenke". Har prvd flere ganger men det samme skjer hver gang. Men jeg har likt facebook siden din da :) Hper jeg fortsatt kan vre med i konkurransen. Veldig stor fan av bloggen din.

Tonje Kristin

Tonje Kristin

Tonjekh@hotmail.no

Elsker bloggen din ❤️

camillabahus@hotmail.com

zana-sol97@hotmail.com

Nadja Falkenhaug

nadjafalkenhaug@hotmail.no :)

Lindutch@hotmail.no

Malino998@gmail.com :)

cesilie_10@hotmail.com

Jeg er med Mail: odaglad@hotmail.com

milly-mouse@hotmail.co.uk

:)

jovanatr@hotmail.com :D

likt innlegget, og flger deg! <3

larssonjulie@live.no

vib.mikalsen@hotmail.no

Hper jeg vinner!!

Thea Tharaldsen

Thea Tharaldsen

theaisabell@gmail.com

Pimlandro@hotmail.com

elisepia.blogg@hotmail.com

Jeg er med! <3

kathrineu_blogg@hotmail.com

shs1602@online.no

Henriette.s.jaarvik@gmail.com

MariaChristiansen

MariaChristiansen

justinbieberfan11@live.no

Henriette.s.jaarvik@gmail.com

Elise.stensby@live.no

Har likt innlegge og har likt siden din fra fr av.

M-runsh@hotmail.com

Renate Green Humlegrd

Renate Green Humlegrd

Prver like innlegget men kommer "feil". Hper p f vrt med uansett! Likt siden din :)

har ikke facebook :(

Nora Elisabeth !

Nora Elisabeth !

Hei , vil veldig finne det gavekorte :D

Jeg liker VELDIG godt bloggen din :)

Men jeg prve og like innlegget men s kom det feil :( Men kan prve senere :D Hper du fr en fin uke :D -Nora

Epost : Nora59@live.no :D

marte.evja@hotmail.com

connie.rossing@hotmail.com

Amanda Tandberg

Amanda Tandberg

Har fulgt deg p facebook lenge, og har likt innlegget!:)

amanda_22@hotmail.no

ingeborg Brattland

ingeborg Brattland

hh hper jeg vinner! da skal jeg kjpe noe fint til mammaen min!

Ingeborg123@live.no

stine merete stland

stine merete stland

stine.merete@hotmail.com

maikenk@live.no

oliv1996@hotmail.com :)

Ragna Daniloff

Ragna Daniloff

ragna_kd@hotmail.com

biretkathrine@gmail.com

det kom opp feil nr jeg skulle like innleggget. det gikk ikke ant, men likte hvertfall fb siden din :)

andska1998@hotmail.com

miiss_annii@hotmail.com

Kristin Andersen

Kristin Andersen

Kristinopdahl@hotmail.no

Benedicte Holsen♡

Benedicte Holsen♡

h, herlighet Stina ♡ Frst m jeg bare fortelle deg en ting. Jeg har tidligere vrt leser av bloggen din - men i en eller annen periode fikk jeg en slags pause fra all blogglesingen og fokuserte mer p andre ting. N koser jeg meg med blogglesning igjen og ser ofte etter nye blogger jeg kan begynne lese. S kom jeg over din og merket at du hadde denne ubeskrivelig fantastiske konkurranse - men samtidig merket jeg noe annet.. dette var ikke bare en blogger som holdt en s bra konkurranse, men i tillegg hadde en utorlig bra blogg. Jeg scrollet nedover og nedover innleggene dine og ble bare mer og mer facinert og inspirert av de fine antrekkene dine, innleggene dine og aaaalt - s; n er jeg offisialt ny leser (flger deg p Bloglovin jeg n) !

Men s tilbake til denne konkurransen, som jeg faktisk kommenterer under. Jeg m frst si deg at jeg har gjort alle kravene du skrev i innlegger her. Men kanskje du ser at det ikke str at jeg har "liket" dette innlegget via. bloggen din er, men det er fordi da jeg gjorde det oppsto det en feil som sier at linken ikke var gyldig og var blokkert. Derfor tok jeg heller delte selve kategorien din "konkurransen" p tidslinja mi. Jeg kan si deg det at flere av vennene mine har selv meldt seg p konkurransene jeg har delt via Facebook - so maybe noen av mine venner vil "melde" seg p ogs. Ihvertfall, du er ogs blitt fulgt p Facebook - og jeg gleder meg til bli ioodatert av deg og lese de fiiine innleggene dine fremover - ah.

Men s.. igjen.. jeg prater meg snn bort. Tilbake til konkurransen, det er jo det jeg m holde meg til n - tihi, S... herreeeug Stina; 800kroner hos Zalando er nesten ikke til tro. Man kan f s mye ut av det - det er jo helt sykt. Med en gang jeg tenkte.. hm.. s mange penger, om jeg vinner - hva skal jeg bruke det p? Og da slo det meg; det er straks juleball p skolen min, og jeg har s lyst til skille meg ut. Sist gang hadde jeg en kjole som er kjpt p en butikk her i byen, som koster rundt 400rkroner, og 3 andre jenter hadde den samme - det var ikke s kjekt. S tenkt f bestilt seg en helt egen kjole fra Zalando som ingen andre har! h - det hadde vrt drmmen. Men s.. jeg er ikke en snn som nsker ha en kjole i klesskapet mitt til en verdi av 800kroner.. jeg jeg tenkte enda litt til. Det er snart jul, og jeg ikke sikker p hva jeg skal gi til pappa, mamma, tante og onkel.. s - om kjolen koster rundt 400-500kroner har jeg fremdeles 300-400kroner igjen; og de kan jeg bruke p en kjempefantastisk person i familien min som fortjener noe ekstra spesielt; og jeg tenkte p mamma. Hun er ikke s veldig ofte ute og shopper og bruker det meste av pengene sine p meg og sstrene mine. S hva om jeg kunne gitt et fantastisk vakkert plagg (eller to) til henne p julaften - fra Zalando. Jeg har jo sett reklamen til nettbutikken - og utifra det jeg s s virket nettsiden som en hver dames drmme-nettbutikk - hehe. Jeg har sjekket litt av utvalget til nettbutikken og sitter her og nesten mper - s.mye.fiiiint!

S n, alt er gjort, og jeg gleder meg som et lite barn til trekningen.. Mange, mange klemmer fra Benedicte Holsen. Email adressen min er forresten; benedicte-99@hotmail.com

♡♡♡

Likt innlegget og liker siden din fra fr, mailen min er Casssandraa@live.no ! :D

Mia Folkestad

Mia Folkestad

Min Mail er mia.fstad@hotmail.com

Gleder meg til trekningen❤️❤️

Ailin-erfjord@hotmail.com :)

pettersenx3@hotmail.com :)

jeg er med! :D

perla.marielle@hotmail.com

Wii :D

benedikte tetlie

Benedikte95@hotmail.com

Har likt deg p facebook fra fr av. :)

Emilie Glads

djmilly@hotmail.no

Cddfacebook@hotmail.com

jbn97@me.com

elsker bloggen din ^^

ams-@live.no

Synnve Hjedmal

Synnve Hjedmal

synnovehjemdal@gmail.com

alcyoshaug@yahoo.no

Jeg er med!

l.iv@live.no

Jeg er med <3

martet@hotmail.no

Lovecandy@live.no

nora.aagaard@gmail.com

Jeg er med :)

anniken-s@hotmail.com

Jeg er med! :-D

Theresemarlenk@gmail.com

Ninape@hotmail.no :)

Jeg er med! <3

marieriise@hotmail.com

jeg er med!:)

marte.evja@hotmail.com

krissa1@live.no

:)

Hper p vinne slik at jeg fr kjpt meg nye klr<333

Likt siden din :D

carinab97@hotmail.com

ehovda@icloud.com

thea-heggren@hotmail.com :))

Jeg er med<3

Erica.richardsen@gmail.com <3

Hilde.aagesen@gmail.com

natalie_dunlopxo@hotmail.com

Jeg er med!<3

markva98@live.no

linh.h.m@hotmail.no

Likt for lenge siden. Johanne Marie Olsen

joha_ols@hotmail.com

Er med!

Sofievenn@hotmail.com

Silje Mjlkalid

Silje Mjlkalid

siljebenedikte@hotmail.no

jeg er med!! :-D

ingridos1997@gmail.com

Er med! :D

sandra.m.kilen@hotmail.com

med <3

fbnjackson@hotmail.no

Er med!

Ingvill.lovoll@gmail.com

Dielleza Ajvazi

Dielleza Ajvazi

Jeg er med! <3

Dielleza Ajvazi p facebook <3

Tonje Nedreberg Strdal

Tonje Nedreberg Strdal

Er med!

tonje.stordal@hotmail.com

Har bursdag 17.November, s dette hadde jo vrt perfekt! :)

Jeg er iallefal med! Har likt facebook siden din for lenge siden.

emiliedalan@hotmail.com

RonjaViktoria@hotmail.com :-)

Chanette-sandberg@hotmail.com

hh, jeg er med!! :)

marie_lica@hotmail.com

Jeg er med! :D

*flger*

eli.benterud@hotmail.com

Jeg har likt!

annagr08@hotmail.com

Tiril Lobekk Kvame

Tiril Lobekk Kvame

Jeg har likt siden din fra fr av! :)

tiril_lk@hotmail.com

Tiril Lobekk Kvame

jeg er med :)

Sunniva Grotnes

Sunniva Grotnes

jeg har likt siden fra fr av :)

Sunnivagrot@hotmail.no

Sunniva Grotnes

Sunniva Grotnes

jeg er med :)

sunnivagrot@hotmail.no

Jeg er med:) mv-sister@hotmail.com

Regine Lilleby

Regine Lilleby

regine@johansenfam.no

Har likt siden din for lenge siden :-) s spennende! caroline_mansika@hotmail.com

Hadde likt fra fr :)

sara.thansen@hotmail.com

jeg er med!

Ida Marie Ekrem

idaekrem@hotmail.no

Ingeborg Hauge Rnning

Ingeborg Hauge Rnning

Ingeborgha@hotmail.com

har likt!

tkpus@hotmail.com

Malin.s.2001@hotmail.com

♥ ♥ ♥ hper jeg vinner :)

kaka_jenta@hotmail.com :)

Skrev mailen i det feltet:)

Flger deg p facebook :D

helene.meg@hotmail.com

marlenececilie@hotmail.com

Susanne_bieber.com@hotmail.com

Miriam Johansen

Miriam Johansen

miwujowa@hotmail.com

Har likt innlegget, og har likt siden din forlengs. E-mail str i boksen over.

marte.evja@hotmail.com

jeg er med! :)

Malene@stromnes.no

Michelle Schot

Michelle Schot

HEIHEI :D Jeg vil gjerne vinne, trenger litt trenings klr siden jeg har blitt inspirert til og begynne og trene og spise sunt :)

Inspirert av deg alts :)

-

Michelleschot@live.no

Hei!

Har n likt din FB.side :) S satser p vinne gavekortet som kjresten kan f siden han nsker seg s mye p Zalando :D

God sndag!

Hilsen Marie

marie_nuke@hotmail.com

littlemisshollywood.MH.MH@gmail.com

Gjort:) Veslemantor@hotmail.com

odadjonne@gmail.com <3

Emilie Vik

evlife@live.no

har likt :)

mari.94@live.no

Jeg er med:) ainacpettersen@hotmail.com

IDA JOHANSEN AASERUD

IDA JOHANSEN AASERUD

lilleiida@live.no :D

Charlotte Bjerkvik Beyer

Charlotte Bjerkvik Beyer

ch@benzn.com

Cecilie Skaret

Cecilie Skaret

Har likt siden din for lenge siden!

Mail ; Cecilieskaret@hotmail.com

Har allerede likt siden!

frida.ft@hotmail.com

er med :)

pia.marlen@hotmail.com

Har likt!:)

emilie.vian@yahoo.no

linn_krogs@hotmail.com :)

Done :*

linea.tusa@gmail.com

christine willemine

christine willemine

s koselig a gitt!

christine.solheim@gmail.com

:D im in

Har delt innlegget p faceboo,twitter og bloggen min :)

likt facebooksiden delte den ogs p facebook.

bloggen min : lrunaway.blogg.no

twitter: theamandersen

facebook: Thea Andersen

epost: theamadelen@hotmail.com

Jeg hper jeg vinner. trenger nye klr tll vinteren kommer og dette er midt i blinken :)

den trenger jeg akkurat n!!

Langfjellpernille@hotmail.com

Jeg har likt facebooksiden din s lenge, haha:) mlpblogg1@gmail.com - Martine Pedersen

martine2001@live.no noen ganger klikker mailen min, s du kan kontakte meg p facebook ♥ Martine Skjong Dalen

Stine.baro@gmail.com

Elsker bloggen din <3

stine abrahamson

stine abrahamson

:)

Har likt siden din <3

Helenegranbo@live.com

Eliseroholt@hotmail.no

jeg er med :D

hadde trengt no nytt, lrlinglivet er tft!

ninnnepinnne@gmail.com

Christina Risvik Larsson

Christina Risvik Larsson

Vil delta :)

Larssona95@hotmail.com

elin-nguyen_97@hotmail.com

Jeg er med! :) Kunne trenge piffe opp klesskapet litt ;)

jeg er med :D line-cecilie-larsen@hotmail.com

Deltar :)

rosathi@live.com

Har gjort det :)

arielsamdahl@gmail.com

ida.nygaard1997@gmail.com

Gjort ♥

memaddie@live.no

Har gjort for lenge siden! <3

anniken.paulsen@hotmail.com

Skriv en ny kommentar