hits

Vinn elektrisk tannbrste fra Oral - B

AVSLUTTET!!!!

Jeg sverger alltid til de elektriske tannbrstene siden de fjerner plakk mye mer effektivt og etterlater tennene helt glatte. For ha sunne og hvite tenner er det viktig at man fr pusset tennene ordentlig. S den siste mneden har jeg prvd ut en ny elektrisk tannbrste. Den er fra Braun og heter Oral - B Trizone 500. Oral - B er det merket som er mest anbefalt av tannleger verden over. Jeg er veldig fornyd med denne tannbrsten og det kjennes ut som det er en blanding av en elektrisk tannbrste og en vanlig tannbrste. Som passer midt i blinken for de aller fleste!

Siden jeg er s fornyd med denne tannbrsten, skal jeg lodde ut en til en heldig leser! S da er det bare flge stegene under for vinne den. Jeg krer en vinner 24 oktober, vinneren annonseres p facebook.

FOR VINNE M DU:
- Legge igjen navn og e-mail adressen din i kommentarfeltet ( viktig! S jeg kan kontakte deg) *
-Like facebooksiden min HER (sjekker om du har gjort det).


Produktet er sponset, men 100% rlige meninger.

202 kommentarer

Jeg er med :-) har likt!

Sarah Kjnsvik

sarah-christina@hotmail.com

Herregud, ja gjerne! Jeg liker allerde din facebook side. :-)

Jeg har kjempe drlige tenner, pgr av en bindevev sykdom jeg + at jeg har hypermobile ledd, s jeg sliter s utrolig mye med pusse tennene, noe som er kjempe kjedelig :-/ Jeg gjr alt jeg kan men virker ikke som om noe som helst er godt nok, er s strevsomt at sykdommen min skal delegge for meg.. via alt.

ha en tannbrste som det der virker jo suuupert! Hadde virkelig hjulpet mye, det er jeg 100% sikker p! :-)

Min mail er siljehjensen@live.no

Jeg kjpte en selv for noen dager siden, s trenger ikke ny n, men hadde jeg ikke kjpt hadde jeg meldt meg p :)

Jeg er med ;) :D

Jeg er med! :)

Cecilia Catharina Lithn

ceciliacatharinablogg@gmail.com

dandan-hanna@hotmail.com

Sandra Tito

sandra.tito@live.com

johannamsn@hotmail.no

er med

camillabahus@hotmail.com

jeg er med :)

Har likt siden din for en stund siden :))

Silje Aurora Gudbrandsgard

Miniii_92@hotmail.com

Amalie Johannessen

amalie-blogg@live.no

Jeg er med! Kjempe lyst p den :-)

hanna-gr123@hotmail.com

Kulkt!

Miniteblogg@gmail.com

Anna Nilsson

swedishpower@hotmail.com

Jeg liker siden :) Vil gjerne vre med...

"rebeccapettersen@hotmail.com"

Tina Marie Halvorsen

tmh-96@hotmail.com

tmhh.blogg.no

Er veldig sikker p at jeg har likt den fr, men jeg kan alltids dobbeltsjekke :) <3

Rikke Nilsen Skogland

rikkenilsen@hotmail.no (IKKE .COM!!)

Julia leppl

juliamatleena-@hotmail.com

Jeg har likt facebook-siden din :-)

Kine Holthe

kineholthe@gmail.com

ulrikke_99@hotmail.com

Har allerede likt siden. :-D

jeg er med<3

har likt siden din ogs

niice :D

solveig lund

solveeig@hotmail.no

Har likt facebook siden fra fr.

Karoline Bamle

karoline-densupre@live.no

Er med ;D

har likt siden din , frida magerholm

Mail : frida.magerholm@hotmail.com!

Ahhh, etter jeg fjerna tannreguleringa har jeg nska meg elektrisk tannbrste lenge! :-)

Har lest p bloggen din en stund, s har likt den p facebook :-D

Sunniva Berg

sunniva.berg@hotmail.com

jeg er med!

may-teresa steinsland

may-teresa@hotmail.com

Line J. Westgaard

line.jw@hotmail.com

Har likt siden :)

Har likt siden din!: ) Veronika Fredriksen

Veronikafbe@hotmail.com

Jeg er med :)

memorysblogg@hotmail.com

Maren Straum Lie

Maren Straum Lie

Jeg er med har gjort alt ❤ elsker bloggen din.

Maren-straum99@hotmail.com

Yay!

Julie Wilhelmsen

juliewilhelmsen@live.com

liikt!

Ragnhild Kristoffersen ; raggakri1@hotmail.com

Caroline Hugdahl Grange

Caroline Hugdahl Grange

jeg er med, har likt siden fra fr :)

caroline.h.g@hotmail.com

shild Sveinsen

shild Sveinsen

Likt sida :)

aashildsveinsen@hotmail.no

er med - har likt siden

Renate Gjerd

renategjerd@hotmail.com

meed :) charlotte aakkerhus - challa.blogg.no

charlotteaaker@hotmail.com (hvis jeg vinner og ikke svarer s send meg meling p blogg.no!)

Jeg er med :D Likt siden!

mariborgli@hotmail.com

jeg blir med:)

Linn-Therese Nilsen

Linn-3c@hotmail.com

Jeg har likt siden fra fr:)

Mathilde Grnbaken

magblogg@hotmail.com

Likt!

TinaRisch@hotmail.com

med :D

Katrine Aannerd Hansen

katrine.hansen95@hotmail.com

Likt siden din ;) Krysser fingrene ! mail : Lille_Nette@hotmail.com

Har likt siden :D

Sofie Hany

sofie.h00@hotmail.com

Jeg har likt!<3

Henriette lauritzen.

Gry@askeladdensteinerbarnehage.no

Marie Thorsen Dahle

Mariedahle8@hotmail.com

Agata Kataryna Gadzala

agagadz.97@live.no

Hmm hres bra ut! :D melder meg p!

Navn: Sunniva Elvevold

Mail: soonelv@hotmail.com

Hper jeg vinner!

Anniken Wangensteen

annikenw@hotmail.com ;)

Med!<3

Har likt siden for en stund siden. - Eirill Sterb Vals.

Meirill@live.no.

<3

har likt siden din og er med :D

siri_disco@hotmail.com

Har likt siden din:)

Jeg er med! :) Takk for kommentaren p bloggen min ^^

Eposten er : Benedikte95@hotmail.com

likt for en god stund siden

christine monsen

cheerchrissy@hotmail.com

Merethe B. Rmunddal

merethe.91@hotmail.com

Siden din har jeg allerede likt :-)

Mira Mokhtar

mira.mokhtar@hotmail.com

har allerede likt siden din :)

jeg er med

har allerede likt siden flere ganger.

karianne.ovreas@gmail.com

jeg er med! hper jeg vinner, det hadde vrt s gy!

Ha en fin sndag videre :)

Jeg er med!

Ann Elisabeth P. Angelund

annelisabeth-pa@hotmai.com

stina-sten@hotmail,com

siden er likt for lengesiden <3 <3

nice at vi heter det samme <3

Med! Har likt facebook siden fra fr av s, jaa :-)

Renate Stava Haaland

renatestava@hotmail.com :-)

meed! gine0@hotmail.com

ane karene bukten

anekarene@hotmail.com

Silje Steinsland

Silje Steinsland

Jeg er med :)

Dessverre fr eg ikkje lov til vre med i konkuranser p nettet, mamma har ikkje truen, hehe men eg stoler p deg <3 men d fr eg mye kjeft, hehe :p

Du har ein fantastisk blogg, og du er fin p utsiden og innsiden, du er ein fantastisk inspirasjon, fast leser <3

Kitt Helen - kitt.helen.95@hotmail.com :-)

Jeg er med :D <3

ingvild_bergfjord@hotmail.com

I'm in!:)

Mari Svenson

marissmor@gmail.com

Jovana Trajkovic, jovanatr@hotmail.com :)

Jeg er med :)

tanjals@hotmail.com

jeg er meed! :D eposten str i epost-feltet

Jeg er med! Hper jeg vinner <3

Ida

idabragstad@live.no

Jeg er med :)

Navn: Ingvild

E-post: Ingvild-no@hotmail.com

Jeg har Likt :)

Milenia Augusta

Milli10@live.no

Hadde blitt superglad om jeg vant! Wream@hotmail.no

med :-)

odaset@hotmail.com

facebook: Oda Sther

Helene Hagen

Helene_hagen99@hotmail.com

Linda Iren Dahl-Nevers

lindairen@hotmail.no

Hei! Jeg er med og har likt facebook siden din.

Hotmail: Ronjakol@hotmail.no

ps: Kjempe fin blogg, elsker designe ditt det var veldig bra kvalitet!

Jeg er med! :)

Ada Celine Nikula

ada-celine@hotmail.com

Er med!

Marte Olsen

marte_olsen96@hotmail.com

jeg er med! Silje Gsland

silje.gaasland@hotmail.com

Fredrikke Frydenlund

Fredrikke Frydenlund

Er med! :-)

fredrikke_fry@hotmail.com

Fredrikke Frydenlund

Jeg viil :D hehe! :) Lisa Marie Utengen Olsen. Mail; lisa_mu_olsen@hotmail.com :)

Lise Anita Hegge

lise_h92@hotmail.com

julie04@live.no og Julie korsnes :-)

Hermine Dignes

herminedignes2000@hotmail.com

Er med :)

jeg er med! har likt siden fra fr av =)

marielle.michaelsen@gmail.com

marielle michaelsen

Marthe-Helene Skansberg

marthe_helene_1993@hotmail.com

er med !

Mathilde Hgensen

mathildejh@hotmail.no

Margrethe Mjlhus

margrethe-.-@live.no

andrea solland

andreajenta@live.no

Jeanette Fjelland

missfjelland_92@hotmail.com

heidi helgaland

heidih-1998@hotmail.com

jeg er med :) emiliedalan@hotmail.com

likt siden fra fr av! maria nguyen , mariang95@hotmail.com

jeg er med :)

margrete-97@hotmail.com

Likt!!:)

mayaholstad@hotmail.com

Helle Grberg

helle.graaberg@hotmail.com

runar lauritzen

runar lauritzen

Jeg er med:)

Runar Lauritzen

runar_99@yahoo.no

Har likt :)

jeanett espedal

jeanett.espedal@hotmail.com

;D

Camilla Wilson, camwil94@hotmail.no

Julie Kippersund Bratland

julie.k.b@hotmail.com

Nhan Hieu Tran ((:

Thea Emilie<3

Thea Emilie<3

theaerutledal2010@live.no

likt siden fr!

har likt siden en god stund :)

Jeg er med! Hadde likt siden fra fr :D

Mail: Martine.tine97@gmail.com

Eg e med

Lisa Talg

lisa.talgo@gmail.com

Liker:)

christineen7@gmail.com

jeg vil vre med :)

tina.triger@live.com

Jeg er med! :-) Har likt :)

Camilla Cecilia

cc.blogg@hotmail.com

Line Strandli

Line Strandli

Jeg prver lykken :-)

line.strandli@gmail.com

Jeg er med ! Har likt!

Jeg blir veldig gjerne med p trekning :)

Mvh. Kristine S

E-post: kristine907@gmail.com

Jeg er med, har likt siden :-) malinmalutblogg@gmail.com

Jeg prver lykken.

Ser ut som en kjempe god tannbrste... :)

Jeg har likt siden din p Facebook Lenge allerede :)

nsker deg en kjempe fin uke.

Stor hilsen fra Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Camilla Haaheim Larsen

ccahala@hotmail.com

Amalie KS

amalieksm@gmail.com :)

Mariann Steen

marste99@hotmail.com

ginanordby@hotmail.com

Gina Nordby

Jeg har likt siden din, eeelsker bloggen din!! <3

Du kan kontakte meg p sofieosmo_kontakt@hotmail.com :D

Er med! Siden er likt:)

lise_-due@hotmail.com

Camilla Karlsen

Camilla Karlsen

Jeg vil gjerne vre med:)

Hilsen Camilla

camillakarlsen78@yahoo.com

Har likt :)

Katrine_Botn@Hotmail.com

Celine Solend

celine_s99@hotmail.com

Marie Jenssen

Marie Jenssen

Er med :-)

Marie Jenssen

Marie_s.j@hotmail.com

Jeg blir med, og jeg liker siden!

Ida Lind

urettferdig(tt)live.com

Er med..:)

Tom Kenneth Green

Tom Kenneth Green

Jeg er med :)

Tom Kenneth Green

tomkgreen@hotmail.com

Aina Katrin Hgensen

Aina_katrin@hotmail.com

Merete Korsgaard

Merete Korsgaard

Heisann :-)

Takk for titten i den fine bloggen din.

Oppdrag utfrt og blir gjerne med i trekningen.

Finnes ikke noe bedre pusse tennene med enn

elektrisk tannbrste. Blir gjerne dens nye eier :-)

Ha en flott uke!

Beste hilsen fra Merete

m-korsg@online.no

Liker FB siden og satser p bedre tannpuss i tiden som kommer ;)

Mvh Beate

lillemeg26@hotmail.com

Liker FB-siden og vil veldig gjerne delta! :D

Mvh Beate M B

beate_myran(tt)hotmail.com

Anne Silje Olsen

Anne Silje Olsen

Jeg er med :) Puss puss!

Med :D

Solheim1996@hotmail.com

jeg er med! er jeg som sendte deg ett <3 fb :D

klem adina

sjany_rocks@hotmail.com

Hanne Bratvold

Hanne Bratvold

Jeg er med :-)

hbratvold@hotmail.com

Stine Bratvold

Stine Bratvold

Jeg er med jeg :-)

stini95@hotmail.com

Janne Kari Viken

Janne Kari Viken

Likt siden din lenge, s vil gjerne vere med!:) om eg vinner har eg ihvertfall komt litt igang med julegavene^^ denne kan eg gi bort til min kjre bror foreks. :P hehe

Janne Kari Viken

Janne Kari Viken

jannebabzen@hotmail.com. glemte mail:p

Mia Louise Saunes Kaland

Mia Louise Saunes Kaland

Jeg er med! Har likt siden din for lenge siden :)

Mia Louise Saunes Kaland

mlsaunes@gmail.com

liker:)

Marius

grotan@hotmail.com

Jeg er med :) Har likt siden.

Stina Falkensten

stina_falkensten@hotmail.com

har likt side ogs :)))

shukri112@live.no

Liker FB-siden din!

En elektrisk tannbrste hadde vrt fint!

Beste hilsen

Bente Hagen

netlohell@hotmail.com

Anna Berezkin Wiken

anna.wi@hotmail.com

Har likt!

Linda Marie Halvorsen

Lindutch@hotmail.no

Jeg blir med, og jeg liker siden.

Ole-Martin

olejen(tt)live.no

Hanne Stava Haaland.

Hanne_haaland@hotmail.com :-)

Hilde Red Olsen

hilde-r@live.no

Jeg er med :-)

Tina Jrgensen Pevik

tina.pevik@hotmail.com

Er med, har likt :)

Mariel Kvalsvik Fredriksen

mariel1@live.no

er med :)

Miriam Hammersland

miriamh1999@hotmail.com

er med <3 ;)

Jeg er med! :D Marie_lica@hotmail.com

Linda selmoni

linda9814@hotmail.no

Jeg er med!:)

Med ! Har allerde gjort det ;-)

Har likt siden! :)

Linda Lorentsen

linda_lorentsen@hotmail.com

Har likt og er med! :-)

Med :-)

hedda1999@hotmail.com

Jeg har likt fanpagen din, og jeg er sefflgelig med :-)

Cathrine Rendalen Pettersen :)

Cathrine Rendalen Pettersen :)

Cathrine Rendalen Pettersen

Crendalen@gmail.com

har likt :) Ingvild

rosaklubbe@gmail.com

Karlina Dalsheim kruttkarlina@hotmail.com

<3

likt! Lene Wettermann Kjren, lenewk@live.no

Line Stee

line.stee@hotmail.com

Jeg er med :-)

martine laiti, martinelaiti@hotmail.com

har likt :-)

Stine Berntsen

stine.berntsen@hotmail.com

Henriette Lervg:)

henriette_skytten@hotmail.com

Sara Berget

saraberget@hotmail.com :-)

Lotte Christine Melby :)

lotte_1812@hotmail.com

Meed! Har likt Facebook siden din fra fr av :) min epost er: kristinewiik@live.no

linneliassen@hotmail.com

Jeg er med!

Eeelsker bloggen din! <3

sne@hotmail.com

Jeg hper jeg vinner. Bloggen din er kjempe kul :D

Emiliegr_blogg@live.no ^^,

Maren Arn

:))

Maren.arno@powermail.no

Jeg er med :) har likt siden ogs :) <3

e-post: krab10@hotmail.com

jeg har likt

Jeg er med :)

bakkenkine@gmail.com

Jeg er med :DD<3 Har likt <3

Stinelise.nilsen@hotmail.com

Skriv en ny kommentar