hits

Vinn personlig almanakk!

I samarbeid med personligalmanakk.no kan du vinne din helt egne almanakk! N som skolen nrmer seg med stormskritt er det helt perfekt ha en egen almanakk du kan holde orden p lekser, prver, dater med gutter og alt mulig annet du kunne trenge holde orden p. Det som er utrolig smart med disse almanakkene er at man kan velge hvilken mned den skal starte med. Det som ogs er kult er at man kan designe almanakken som man vil. Man kan velge forside, bakside, layout, farger, osv. S du kan f den til se ut akkurat som du vil at den skal!

Jeg trekker ut en heldig vinner den 14 august. Vinneren fr en personlig almanakk i valgfri strrelse. Lykke til!

For vinne m du:
- Skriv navn og epost i kommentarfeltet
- Lik personligalmanakk p facebook HER.
- Lik min side p facebook HER.

220 kommentarer

med! :)

Viktoriasofie@live.no

Jeg er med!!<3

Malin Leine

ma.leine@hotmail.com

Mari Lilleeide

mariliwa@hotmail.no

-Jeg har likt begge deler :) Hper jeg vinner, jeg kunne trengt en!;)

done!

Silje Gsland

silje.gaasland@hotmail.com

- Lene Wettermann Kjren, lenewk@live.no :D

-gjort :)

-gjort :)

Dette har jeg gjort :D Jeg er med :D

Trine rand berge :)

trinerberge@hotmail.com

Jeg er med :)

Likt begge sidene, du kan se e-postadr.en min :)

Glemte av f med e post adressen ;p her er den, jeg er med :D

Karoline Amalie Moe

Karolineamaliemoe@hotmail.com

Emma Kalns

emmakalnas@hotmail.com

kult :)

Har desverre ikke epost s kan ikke vre med :/

Jeg er med!

whattobe@live.no

Malin Gullberg :)

malingullberg@hotmail.no

jeg er med <3

Katarina Groth

prinsesse-katarina@live.no

Er med:)

ellenrei@live.no

tanjamarie98@hotmail.com :)

Silje Marie

Siljemarie95@live.no :)

Jeg er med! :) ingvild_gjest@hotmail.com :))

Tonje Marie Liebeck

tonjemarie@lf-nett.no

Har likt begge sidene! =D

Med <3 vikkenblogg@hotmail.no

Emma berg

emmaelisabet1@hotmail.com

:)

Jeg er med!<3

Mathilde Grnbakken

magblogg@hotmail.com

jeg er med :) du ser vel e-posten min ??

stine.lindseth@gmail.com

Stine Elise Lindseth

Med :))

jeg er meed :) renate.green1@hotmail.com

Benedicte Fagerbakk

www.fagerbakk@ymail.com

Jeg er med. emmarapunsel@homail.com

Jeg er med! <3

Andrea Hauger a.p.h@live.no

Eg er med!:)

nickyjongejeugd@hotmail.com

Er med!

Jill-Hege Ditlefsen

jill-hege_pia@hotmail.com

Rene Moen Woldbk - heirenee@hotmail.com :D

mia1arnesen@live.no

Jer er med c:

Benedikte Loe

beneedikte@gmail.com

jeg er med! ;)

emiliedalan@hotmail.com

jeg er med :-) therese_solt@hotmail.com

Jeg er med! :D

Therese Norli

tolly96@hotmail.com

tina_wellerop@hotmail.com

jeg er med!

Helle Mortensen Grberg

helle.graaberg@hotmail.com

caroline_sevil@hotmail.com Jeg er med:)

Done it! :)

Stine Strand Moen

stine.sm@hotmail.com

Simona :))

simonytea3@gmail.com

gjort alt:)

Kari braathen

kari.braathen@live.no

Hei :-)

Jeg bare lurte p om du kunne hjulpet meg med extensions? Skal bestille fra locks ans bonds, men aner ikke hva jeg trenger for feste p microringer, og synes det var vanskelig finne produktene osv. Ta kontankt p e-posten om du vil hjelpe meg, hadde satt utrolig pris p det! :-)

Nathalie Borgen

Nathalie Borgen

likt :D n.borgen@hotmail.com

Jeg er med, har likt begge sidene!

Caroline jensen kleppe.

Carolinejkleppe@hotmail.no. :-D

Hper jeg vinner ;D

Ingrid Josefine Alvestad, ingrid99_ja@hotmail.com

:D:D

Jeg er med!

Alexandra Nyborg Flaa, E-post str over :)

Kine Kai Moe Holthe :D

kinekai.holthe@gmail.com

Jeg er med!

Ida Lvdahl

ida_6.3@hotmail.com

Marthe Benestad

marthe_ben@hotmail.com

Jeg har faktisk bursdag 14 august ! s jeg hper virkelig jeg vinner! <333

marthe benestad

marthe_ben@hotmail.com

jeg har likt begge sidene :D

Jeanette Graff Larsen, jeanette-larsen@live.no

i'm in :-))

Ida Hirst

ida_musikk@hotmail.com

Med:)

Line Stee

Line.stee@hotmail.com:)

Likt begge sidene..

Kaja Solheim, kajasolheim@hotmail.com, kajas0lheim.blogg.no

Jeg er med!!

Hilde H Haug

hildehh97@gmail.com

Stine Victoria Forsberg

Mikki-Toya@hotmail.com

Jeg er med :-D

Sunniva Berg

sunniva.berg@hotmail.com

Jeg er med! :)

Monica L.Hyheim

thisisjustmylife@hotmail.no

Jeg har likt bde din facebook side og Personlig almanakk sin side :)

Elismile.blogg@live.no

S morsomt :)

jeg er med !!

Thea Bangen Rnning

thea.bangen_98@hotmail.com

hadde vrt utrolig koselig hvis jeg vant :))

Jeg er med! :-)

Rikke Tansy Johansen, Rikketansoy@hotmail.no :-)

Jeg er med! :)

ida.lorvik97@gmail.com

Jeg er med :). Bruk e-posten jeg skrev inn under e-post :DD

Mari! :D

mail: marite98@hotmail.com

Hilde Red Olsen

hilde-r@live.no

Synne James Horan

Synne James Horan

Meed!

Alt str i feltene og alt er likt ;)

Susann nikkerud

Susann nikkerud

har s lyst p en!! :) hper jeg vinner ! :) <3 <3

Jill Eldevik

brokencyde@live.no

Susann nikkerud

Susann nikkerud

hper jeg vinner!! :) trenger virkelig en!! :D

Jeg er med! btw, liker bloggen din veldig godt!

Ingrid Aspeland

ingrid_aspeland@hotmail.com

Kamilla Gulbrandsen

Kamilla Gulbrandsen

Jeg er med! : )

Kamilla Gulbrandsen

Kamilla Gulbrandsen

Jeg er med!

Med :)

Marielle Larsen

elle-melle@hotmail.com

Jeg er med!

Iselin, Miss_isse_94@hotmail.com

Linda Marie Halvorsen

Lindutch@hotmail.no

jeg er med!:-) sofiedrag@hotmail,com

Likt:)

Duyen Nguyen

duyennguyen@live.no

Jeg er med!!! :D

sandra--g@hotmail.com

Alt er likt!! <3

stina-sten@hotmail.com

h, det hadde vrt greit med en slik en! Jeg liker for harde livet jeg n :P

Vilde

vildehavre@hotmail.com

maria nguyen , mariang95@hotmail.com

Jeg er med.

Marita Solbakken

marita_ms91@hotmail.com

Camilla Lundby

Camilla Lundby

Camilla Lundby

camilla_lundby@hotmail.com

Jeg blir gjerne med p trekning, alle oppdrag utfrt :)

Mvh. Kristine Senum

E-post: kristine907@gmail.com

N er det likt!

Ingunnsletvoldblogg@hotmail.com

Ingunn Sletvold Dalehamn

Eg er med :)

margrete-97@hotmail.com

Jeg er med p trekning :)

Mvh. Kristine Senum

E-post: kristine907@gmail.com

I'm in!:)

Mari Svenson

marissmor@gmail.com

Hei

Jeg blir med. Liker begge sidene.

Klem :)

Alida O.

alida.o_93(at)hotmail.com

Therese Lvik

therese709@hotmail.com

Miriam Hammersland <3

miriamh1999@hotmail.com

Hadde vore supert kjekt vunnet :)

Btw: Favorittbloggen min , str p bloggen min :) <3 Leser den hver dag <3

Jeg er med!<3

Hanne Johansen

hannepanne98@hotmail.com

Jeg er med :) anette_blogg@live.com

Jeg er med:)

sunchill@live.no

Kine Fredriksen Sandvik

kine-sandvik@live.com

Mari: Har svart deg p mail n :-)

hhh, dette hadde vrt verdens fineste bursdagsgave <3 Har likt p face og heter Nikita Banken Torp p face :) Lykke til alle ste der ute, dere alle fortjener dette, stor klem fra Nikita <3

Cecilie Lien

ceecillie@live.no :)

Jeg er med <3

Silje-hj@hotmail.com

hh, kult! Har likt begge deler :) Stinelise.nilsen@hotmail.com

har likt =)

Jeg er med! Liker begge fb sidene:)

snefrid1@msn.com

Alt er likt og jeg er med :)

Ida, idamjacobsen@gmail.com

Jeg er med :)

Marie Vollen

marievollen@hotmail.com

Jeg er med!

Andrea Larsen, andrjea@hotmail.com :)

runar lauritzen

runar lauritzen

Jeg er med:)

runar lauritzen

runarlauritzen79@hotmail.com

Jeg er med!

oda-13@hotmail.com

Jeg liker begge! :)

victoria.robertsen@sats.no

Jeg liker begge sidene!

Ida Lind

urettferdig(tt)live.com

Da er det vel bare krysse fingrene da : )

Ingrid

Anne Skyliholdt!

Jeg er med! :)

anna.polit@hotmail.com

Anna O. Malon

Thea Caroline Brten Lie

theacarrooline@hotmail.no

Hei, jeg har likt begge sidene :-)

Camilla Algry / killiken3@hotmail.com

meeed<3

Laura Lucko

laura.lucko@hotmail.com

Emma Sfie Lundquist

norwegianangle@hotmail.com

Tina Charlotte Vollyen Strand

Tinacvs@hotmail.com

likt ^^

Alice Karlsen

ulven_min@hotmail.com

Maren Pisani

Marenpisani_blogg@hotmail.com

Rebecca Naustenget.

naustenget@hotmail.com

Helene B. Olsen - hbekko@hotmail.com

Jeg er med :)

Madeleine Bjrnes - Madde.sin@hotmail.com

Jeg Liker allerede bde din side og Personlig Almanakk,

s henger meg p og prver lykken...

nsker deg en god natt i morgen er det fredag og HELG..

WiiiiiiHaaaa.

Stor hilsen fra Monica Karin - m.schulz1976@gmail.com

Likt og likt :)

Jannicke :) jannickesg@hotmail.com

Likt og likt

Martine.hopp@hotmail.com

NSKER MEG ENN SNN S SYKT MYE !!!

Silje

Silje93hovland@gmail.com

tilde snoterud :)

tilde.snoterud@gmail.com

Har likt, og er med! :)

Camilla Holt

camilla.holt@live.no

har likt,med!

Viktoriasofie@live.no

Likt begge sidene! :)

Cassandra Fredriksen

Casssandraa@live.no

Hei, jeg vil vre med! margrethekarijord(tt)gmail.com

CamillaCamilla

CamillaCamilla

Jeg vil gjerne vre med i trekningen! Liker p fb! Hilsen Camilla, toyotacrown (tt) hotmail.com

Har likt begge sidene :) Hper jeg vinner!

Navn; Danyakorksh. Epost; danyakorkosh@hotmail.no

likt ;) Amalie frland

Har likt begge facebook sidene :) Tahira_33@hotmail.com

Lykke til alle sammen!

likt :) Line.aarre@hotmail.com

Vilde Kimsaas

Vilde Kimsaas

likt :D

Jeg liker begge sidene og vil gjerne vre med :)

Ole-Martin

olejen(tt)live.no

Done and done :)

Mvh Monika Taarneby (nika_nor@hotmail.com)

Liker bde her og der jeg :)

ingrid_troja@hotmail.com

e me ;D

Liker begge sidene :)

Tonje Fladvad Karlsen

gullfiskpia@hotmal.com ;D

Har likt begge sidene! :))

synne.oybekk@hotmail.com

Har likt begge sidene!

Nora Munkvold

nora_rino@hotmail.com

Stine-Lise, Stine-kanin@hotmail.com.

E mee ! :D

Maren Freland Arn

maren.arno@powermail.no :)))

Madelen Eriksen

Madelen Eriksen

med!

madde-ludde@hotmail.com

Martine

martine_aandal@hotmail.com

hh, en snn har jeg nsket meg lenge! de er s genialt :))

Har likt, og er med :)

Har likt begge sidene og er med :-D

hedda_olseen@hotmail.com

! jeg vil haa

marteliverpool@hotmail.com

Jeg er meeed!

selma.sofie@gmail.com

Linn-Therese Nilsen

Linn-3c@hotmail.com

Sandra S. Ingdal

mizz_ingdali@hotmail.com

S gy! :))

Sarah Berdal

Sarahboble@hotmsil.com

Karen Iren

kareniren@live.no

^^

Jeg er med!! Har likt alt :)

Lisa marie molteberg

Lisamarie97@live.no!:)

Har likt ! :D

Leonora hasani

leonoraisback@hotmail.com! Hper jeg virkelig vinner, har kjempe lyst p den og hadde vrt fint med en snn til skolen! :D

Jeg er med!! :) Har likt alt fra fr s,

Ragnhild Helene Kirkholm

ragnhildhelenekirkholm@hotmail.com

Har likt :)

Sundus sharif

Sundus.ms@hotmail.com

Jeg er med, og har likt begge sidene p Facebook! S n krysser jeg bare fingrene, og hper jeg vinner! Hadde vrt veldig fint kunne vinne en personlig almanakk n som jeg skal starte p videregende.

Navn: Eline

Epost: elinemarie96@hotmail.com

Jeg er med :)

Dana

dandan-hanna@hotmail.com

Jeg er med (:

Meed! ♥

madelen johnsen

madelen.97@hotmail.com <3

gjort begge :-D

jeg er med

Sina Schulze

97sina@gmail.com

Eline Storli, Eline.storli@gmail.com :D jeg er med

Janne Kari Viken

Janne Kari Viken

Likt begge sidene allerede s jeg er med:)

Janne Kari Viken

jannebabzen@hotmail.com

Har likt sidene!

Iselin Grundberg

iselingrundberg@hotmail.com

har likt sidene =D

marielle michaelsen

marielle.michaelsen@gmail.com

HAr gjort alt :)

Navn: therese Heimark

Epost: E-posten min er forsvidt litt delagt, men kan du ikke skrive en melding til meg p bloggen p PM, jeg er venn med deg, Hper du kunne ha gjort dette:) JEg vet at e-posten min str her n, men jeg kommer meg ikke innp s viss du kunne ha kontaktet meg via dette s hadde jeg blitt utrolig glad :D

Marte M. Olsen

marte_olsen96@hotmail.com

Kjersti Haugen

Kjersti Haugen

Liker begge sidene :)

Kjersti Haugen

kjerstiogkim@hotmail.com

Christiane Brvig Ellefsen

christiane.ellefsen@hotmail.com

Anna Stavang

annastavang@gmail.com

Tina Berstad

Tinaababii13@live.no

gjort!

Silje Gsland

silje.gaasland@hotmail.com

Helene Hagen

Helene_hagen99@hotmail.com

jeg er med !

June Solheim

jin-june@hotmail.com

Marie Vollen

Marievollen@hotmail.com :)

Hmm, litt usikker p om jeg har meldt meg p fr.. Men for sikkerthets skyld s melder jeg meg p!

Har likt begge sidene fra fr. :)

Cassandra Fredriksen - Casssandraa@live.no

Jeg er med!

Hedda Myra Olsen, hedda_olseen@hotmail.com

Jeg er med :D

Hvordan trekker du vinneren??

Marte trones Tveito

martet@hotmail.no eller martet@me.com

Jeg er med :-) har likt dem fra fr.

Nora.neseth@gmail.com

Annette Jakobsen

Annette Jakobsen

Jeg er med har likt siden din og personlig almanakk sin.

a.k.j@live.no

Har likt begge deler:)

Fin konkurranse <3

Epost: mitchyslifeblogg@hotmail.no

Navn: Michelle Juler

et jeg ikke vinner.

Likt begge sidene fra fr av :)

Carina bruun

carinab97@hotmail.com

Jeg er med! Liker begge sidene fra fr! :D

Jeg er med. Har ligt begge sidene.

Sunniva Halls Stubseid

sunniva.stubseid@gmail.com

Med :D ,

Lisa Simonsen

Lisa Simonsen

Jeg er med :)

trollpia95@hotmail.com

Har likt begge sidene!

Silje Nss Evensen

silje-evensen@hotmail.no

Camilla, cemille@hotmail.no :)

Amalie Kopland

amalie.kopland@live.no

Heln Solheim - solheim_kid@hotmail.com :)

Med

Frida.kul@gmail.com

Jeg er med! :-)

heddaheddahedda@live.no

Med<3

Skriv en ny kommentar