Juni garden tour – Stort bildedryss!

Endelig er vi i juni! Nå har virkelig hagen kommet i full blomst. Nå blomstrer både syrin, løytnantshjerte, fagerbusk, blåregn, tulipaner, brudespirea og mange flere blomster. Endelig er sesongen godt igang. Det er helt magisk å være ute i hagen og jeg elsker å ta en titt på hva som har begynt å blomstre i løpet av natten.

Det er sykt hvor fort det går med hage. Plantene blomstrer før man rekker å knipse ordentlige bilder. Så derfor vurderer jeg å ta en full hagetour hver 14. dag istedenfor månedlig. Elsker å kunne bla meg igjennom disse blogginnleggene når vinteren kommer og mimre tilbake.

Uansett, nå får jeg slutte å skravle så mye så vi endelig kan komme igang med juni hage tour. Det er over 60 bilder, så kos dere. Hehe!

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg