Nå skal jeg straks kjøre til Hokksund, for å feire bursdagen til søsteren min. Både Per Fredrik og jeg var i Hokksund forrige helg for å feire henne, men da var det med familie. I dag er det jentebursdag, så det blir veldig koselig!
I går kveld kom endelig det nye kameraet jeg hadde bestilt, og i dag fikk jeg virkelig testet det ut. Kjente jeg ble litt oppgitt i starten da det var nærmest umulig å skjønne noe som helst av det. Men etterhvert klarte jeg å forstå meg på det, takket være ørten youtube tutorials. Så da fikk jeg tatt litt antrekksbilder til dere, før jeg drar til Hokksund!
Uansett, nå begynner jeg å få litt dårlig tid, så jeg må nesten runde av. Men tar med meg kameraet mitt, og skal prøve å knipse noen bilder fra bursdagen i kveld! Husk å følge meg på snapchat “stinablogg”, skal prøve å oppdatere der i løpet av kvelden!
Så fin du er! Elsker bloggen din!
Osent kamera er det? PS: Elsker videoene dine og bloggen din

Så bra bildene ble

Kos deg masse i kveld
Hei stina!! Så godt å se deg frisk og fin! Jeg lurte på om du kunne lage ett innlegg hvor du gir tips til vinterjakker. Jeg tenker sånn som man kan bruke ute i snøen, men som også er fin og varm.
elsker deg og bloggen!
hvor er jakken fra?
Du kler virkelig lysere hår!
hvor er jakken fra? håper du får en fin kveld
Kjempe fint antrekk
Skal du på halloween i år?
Så kult antrekk:):)
Så fin du er, Stina
Synes du kler den nye hårfargen skikkelig godt
Håper du hadde en fin kveld, Stina!
Hvilket kamera er det du har kjøpt?
Hvordan klarer du å holde huset ditt så ryddig? virker som det er ryddig til alle døgnets tider! Innlegg?
Til Ukens Spørsmål

Liplineren din fra H&M, hvordan spisser du
den? Har kjøpt akkurat samme lipliner og
NYX leppestift. Elsker deg og vidoene dine!
Blått var nydelig på deg!