Siden det er mange av dere som spør hva slags produkter jeg bruker til håret mitt, kan jeg vise dere mine favoritter nå. Bruker også shampo, tørrshampo, balsam og hårkur. Men syns ikke de er sånn sykt bra, så vil ikke anbefale der her på bloggen.
Morrocanoil– LOVE IT. Denne har blitt et must for meg. Jeg tar alltid et “pump” og fordeler det i håret. Denne gjør at håret blir mykt, så det ikke floker seg så lett. Kan kjøpes hos frisører.
Wella stay styled – Denne bruker jeg alltid når jeg har krøllet håret mitt. Da holder krøllene mye lengre. Man får heller ikke sånn “ned-sprayet” hår med denne, siden den sitter så lett. Kan kjøpes hos frisører.
Syoss heat protect – Denne bruker jeg alltid før jeg varmebehandler håret mitt. Det er veldig viktig å alltid bruke en god varmebeskytter før du retter, krøller eller føner håret. Eller så blir det veldig slitt. Kan kjøpes hos H&M.
Tangle teezer – Denne hårbørsten er min absolutte favoritt. Den er så utrolig skånsom mot håret og “river” ikke i det. Kan kjøpes HER.
Extension combibørste – Denne ser mer ut som den tradisjonelle hårbørste. Men den er veldig skånsom mot håret, og passer godt til extensions. Kan kjøpes HER.
– Bruker du noen av disse?
Reklame
nice 🙂
Jeg bruker den oljen i håret, den er jeg helt hekta på 😀
Jeg har brukt Moroccanoil (er desverre tom for øyeblikket) og har en tangle teezer jeg er veldig glad i 🙂
Kult:)
fint innlegg
Ah, har lyst på tangle teezer!
bruker tangle teezer! 😀
Jeg har ikke prøvd noe av det 🙂
Har den olja :)<3
nei, bruker ikke noe av det! 🙂 kommentere tilbake? ♥
jeg bruker Maroccanoil:)
Moroccanoil er mitt must! Intet annet :p
jeg bruker ikke noen av de :p
Kult daa 🙂
brae produkter du bruker!!
ikke enda, har jeg ikke fått tangle teezer børste til jul, kjøper jeg det selv 🙂
Bruker morrocanoil jeg også! Beste håroljen! 🙂
Nei, jeg bruker bedhead shampo og balsam, supert for håret! 🙂 Og en god hårolje fra l’Oreal
Haha jeg bruker Syoss heat protect :))
Jeg har lyst til å begynne å bruke Moroccan Oil selv. Men jeg lurer på; hvor ofte bruker du det? :p