1. Alltid rens ansiktet morgen og kveld. Da får du vekk sminke og bakterier som kan skade huden din. Som kan ende i ett utbrudd av kviser eller tørr hud.
2. Lag en egen ansiktsmaske ut av: kaffegrut, yoghurt naturell og honning. Ha den på i 20 minutter. Den fungerer som scrub når du vasker den av. Den er billig og fungerer som bare det!
3. For å få en naturlig glød og utstråling anbefaler jeg å trene. Kanskje litt klisjè og åpenbart. Men trening gjør mye mer enn å bare gi deg en bra kropp. Det gjør så mye med hele holdningen din.
4. Det aller viktigste er å få i deg nok søvn. Sov 7,5-8 timer hver natt. Ikke sov for lite eller for mye. Da får man ringer og poser under øynene og man ser trøtt ut.
5. Man må alltid tenke “Less is more” når det kommer til sminke. Å kline på 5 lag med foundation etterfulgt av solpudder og ett tonn av mascara er aldri pent. En naturlig look er mye penere.
♥ Har du prøvd noen av tipsene?
Love Stina <3
Enig ! Gode tips …
Så fine tips
tusen takk!
Bra tips!
Takk for tipsene!
bra tips
følger alltid første&siste <3
Gode tips
Gode tips, som alle burde være klar over
Takk for tipsene <33
bra tips! elsker bloggen din !
Gode tips
bra tips!
Jeg er enig i at de tipsene kan være utrolig bra! :3 Kjempefin blogg og kjempefine tips
Bra tips! Er ganske flink med å følge tre av de punktene!
Braaa tips
Kjøpte i går ansiktstoner fra Neutral som eg skal begynne å bruke morgen og kveld. Sliter bare med å få ut innholdet, lekker bare på sånn komplisert måte -.- takk for tipsenen anyway. Trente litt i går, altså 10 min styrke og 10 min jogging. Syns det er dødskjedelig å jogge, men tenkte at Ok, jeg fikk ikke trent sånn, men fikk energi og ekstra glød
herlig innlegg og tips!
gode tips
Gode tips! Elsker at du har sånne innlegg!!
Kan du skrive et innlegg om selvbruning?
Erle: Så bra!
Prøver å ha de så ofte jeg kan 
kristin: Jeg har nesten aldri brukt selvbruning. Og når jeg har brukt det har det kun failet =/ Så jeg tror ikke jeg kan skrive noe som kan være til hjelp =/ Men sjekk ut nettenestea.com, hun har skrivd litt om det for en stund siden
Åhh, jeg bare elsker bloggen din. Du har så bra stil!
Og i tillegg du inspirerer meg til både å være sunn og trene. Har vært fast leser en liten stund nå og jeg bare elsker når du legger ut tips og outfits. Alt blir liksom mye enklere og det faller liksom på plass
Du virker som et ærlig og godt menneske og du har på en måte blitt et forbilde for meg på denne korte tiden jeg har fulgt bloggen.
Tusen takk<3
Rebekka: Aww <3 Nå gjorde du virkelig dagen min! Så utrolig koselig å høre at du setter så stor pris på det jeg gjør!
<3
Fine tips!
Ja
eg har begynt nå
<3 Tusen takk får tipsene 

Kunne du ha lest min blogg og?
veldig lurt!
takk for tipsene
Du kommer med så bra tips! likte den treningstipset, fordi jeg begynte faktisk å trene denne uken! Følger sånn “Finn løpelysten” “program” i bladet Woman