Jeg er sikkert ikke den eneste personen, som sliter med at negllakken går vekk med en gang. Jeg kan ta på meg negllakk på morgenen og allerede på kvelden har halvparten flakket av (uansett hvilket merke jeg bruker). Kjipt..? Ja! Men for et par uker siden fant jeg ut noe smart! Hvis man filer oppå neglene, til de blir helt glatte, sitter negllakken lenge! Og den blir heller ikke så klumpete oppå. For å file oppå neglene må man bruke en spesiell type fil (på bildet under). Som heter poleringsfil. Den gjør at neglene dine blir helt glatte og pene. Jeg har kjøpt min hos Cubus.
♥ Har du prøvd sånn neglfil før?
Love Stina <3
7 kommentarer
Kalles poleringsfil
ida:okeeeeey
Neglene blir utrolig fine ved å bruke poleringsfil. Det er også sunt for neglene og bruke innimellom:)
Ja, det har jeg, det funk er skikkelig bra!:)
bra tips! har en sånn men har aldri prøvd den før.. hehe
Veldig lurt å bruke den slik fil ja
Basecoat er også smart å bruke for at ikke neglene skal bli missfargede! Eg sverger til Trind Nail Repair som faktisk gjør neglene sterke og at de ikke fliser seg
Kan anbefales!! Har skrevet omtale på dette produktet på bloggen om du vil lese
Billig vs dyr neglelakk – det finnes ekstremt mange gode og billige neglelakker. Eg snakker av erfaring – har over 200 stykker, kanskje det nærmer seg 300 :p Haha!
Hei Stine! Hva er poleringsfil, hvordan og hvorfor brukes den?