hits

Vinn personlig almanakk! - AVSLUTTET!

I samarbeid med personligalmanakk.no har jeg ftt lov til dele ut en almanakk til en heldig leser. Jeg har selv brukt almanakkene fra personligalmanakk.no flittig de siste rene. De er geniale bruke til bde skole og jobb. Har ogs en jeg bruker til fre oversikt over treningen min.

Det som er s bra med disse almanakkene er at du kan lage utseendet til den selv! Man kan bestemme forside og bakside, samt layout inne i boken. Det er ogs en del sider helt bakerst i boken som du kan bruke til hva du vil. Jeg pleier velge linjerte sider og skriver notater p de.

P treningsalmanakken min har jeg satt sammen mange inspirasjonsbilder fra weheartit.com p picmonkey.com og lagd en fin kollasj. Perfekt for motivasjonen!

N kan du vinne en almanakk fra personligalmanakk.no. Det eneste du trenger gjre er like facebooksiden min HER og legge igjen e-mailen din i kommentarfeltet s jeg kan kontakte deg hvis du vinner!

Vinneren ble: Hanne Remme

242 kommentarer

jeg er med! :)

lisaamalieblogg@gmail.com

Jeg vil vre med i konkurransen!

Jeg er med

amaliefj@hotmail.com

Jeg har likt siden din;)

Jeg er selvflgelig med! :D

Stinakri9@hotmail.com

Lille_ulstein@live.no

mathealunde97@hotmail.com :)

camilla holmen

camilla holmen

camillaaholmen@outlook.com

hannzi@live.no

Er med :)

Monica12396@hotmail.com

Stine Elise Rnes

Stine Elise Rnes

Stineeliseranes@gmail.com ☺️☺️

Reinertsenkine@gmail.com

Pernilleau@gmail.com

Idvi99_kul@hotmail.com

Krysser fingrene!

Jeg liker facebooksiden din fra fr. :) Mailen min er: ahr86@me.com

Er med :)

zhuoblogg@hotmail.no

Helene Fjeldstad

Helene Fjeldstad

Jeg liker allerede fb siden din, og det hadde vrt fantastisk med en personlig almanakk <3

Helene.la.fj@gmail.com

Gudrun96@hotmail.no

Har likt siden din for lenge siden :)

Har likt facebooksiden din :) Hper virkelig jeg vinner, da jeg har en slik som snart er "ferdig" :) Elsker de!

Andrea Strand

Andrea Strand

Andreats98@gmail.com

Ineablogg@live.no

Kan man melde seg p flere ganger?

Anette.land.riv@gmail.com

Brevikoda@live.no

Trine - _ - snoen@hotmail.com

:D hadde Vrt kjekt siden jeg gr ut som lrling:)

Aashildsveinsen@hotmail.no

Elina Madeleine Nordahl

Elina Madeleine Nordahl

, for en super premie! Krysser alle fingre, den hadde vrt super til hsten til nytt skoler :-) kos deg masse i ferien! Madeleinenordahl@live.no

noraakolvee@gmail.com

Jeg er med :D odasev97@gmail.com

har superlyst p! Liker siden din fra fr av ;)♥︎

E-post: inare00@gmail.com

marte228222@gmail.com

Marie_lar.sen@hotmail.com ☺️❤️

Torunn.steinland@live.no

Likt siden din for lenge siden! :)

kristina.d.a@hotmail.com

thuva-marie@hotmail.com :-)

S gy! Har nsket meg en lenge, og hper p vinne! Jeg er med :)

Marthe.s.2000@hotmail.com

Pettersen.photo@outlook.com

Jeg er med!! Vrt s kult satt bildet av meg kjresten p forsiden! Det ville betydd suupermye!!😍 eirincool@hotmail.com (st epost, know)

marion.faye.fotland@gmail.com

Et must ha ! Emailen min er: jenny_wahl@hotmail.no

una-nikolaisen@hotmail.com

Siljewehus@live.no

har likt :)

alinyg@hotmail.no

S skjnne! <3

jenny.q.n.p@hotmail.com

Zahirahrose@hotmail. com

Likte siden din fra fr av😆

ida_johanne99@hotmail.no 💕

guroroald@hotmail.com

lisajooa@hotmail.com

Har allerede likt siden din fra fr av, s jeg er med!:)

Juliamrblogg@hotmail.com

christine_sf95@hotmail.com

camilla.parr@hotmail.com :)

Ida ie Krogsvold

Ida ie Krogsvold

s gy! Er gjerne med - idaoiek@hotmail.no

malinskjevik@hotmail.no

an.maria-a@hotmail.com

:-)

Hadde likt facebook siden din fra fr. Men uansett

E-post: andrea_malin@hotmail.com

Mail: tammino98@hotmail.com

Det er genialt:)

tuftehelene@gmail.com

alexandranyborg@hotmail.com

Juliannebeliber@hotmail.com <3

stine.s.k@hotmail.com

Jeg har likt og delt innlegget p facebook :) Facebooksiden din er likt i fra fr. Samme med personlig almanakk

Jeg har leeenge nsket meg en personlig almanakk! Jeg er med :)

solvi_w@hotmail.com

natalieglesnes@hotmail.com

Paulaj@live.no

eliseflagt@hotmail.com

gjort :D

gjort :D

lise_h92@hotmail.com

Idapusen2@hotmsil.com

Da har jeg likt facebook siden din :) kjempe fin blogg forresten! Har du laget headeren selv?

Frankepus@hotmail.no

Mente: Idapusen2@hotmail.com

h jeg vil gjerne vinne!!

ronjasag@hotmail.com

Jeg har likt siden din! :-) <3

Email: elis-ta@hotmail.com

Er det noe jeg ikke kan klare meg uten s er det ha en bok hvor jeg kan notere meg viktige hendelser i. :)

Er med i konkurransen:

marieh-s@hotmail.com

Har allerede likt :-)

kristinjohansen94@gmail.com

Dagmar Kristine

Dagmar Kristine

Dagmar.karlsen@hotmail.com

Likt :-) har likt siden din ganske lenge :-D elsker bloggen din!!!

Mathilde Hyldetoft Olsen

Mathilde Hyldetoft Olsen

mathilde.hyldetoft@hotmail.com

Tonjejohnsen@yahoo.no :)

Pjnesheim@hotmail.no

Michelle Trmoen

Michelle Trmoen

michellet00@hotmail.com

susannebigset@outlook.com

Kris-@hotmail.no

maiken_andersen00@hotmail.com ♥♥

yeey-95@hotmail.com :)

Rikke Husby Westerfjell

Rikke Husby Westerfjell

rikkehw@hotmail.com :)

kristine-am1@live.no :)

julie.sundstrom@live.no

Victoriastave9@gmail.com

nora-99@live.no

Jeg er med ;) <3

kjersti.nh@hotmail.no

Jeg er med :)

silhalf@hotmail.com

Andrea Wallentin

Andrea Wallentin

Jeg er med! :|]

E-post: andy-w@live.no

Jeg er med og hper jeg vinner! Har vrt med p hver eneste konkurranse fordi det er s syykt fine ting vinne <3

Sorensencamiiilla@gmail.com

Solvor97@hotmail.com

marte.aftret@gmail.com :)

Flott konkurranse. Skulle hatt ny almanakk n! :-D

Inga F. Gilberg

sharpax@online.no

Jeg prver lykken :)

nsker deg en kjempe fin sommer.

hilsen fra Monica

canim_monica@hotmail.com

Jeg er med :) marte.kittang@gmail.com

Jeg har likt siden fra fr og er med!:-)

Henrikkehon@hotmail.com

Charlotteallyhansen@hotmail.no

Josefine Welhaven

Josefine Welhaven

Veldig lyst til vinne en :)

Therese Stenersen

Therese Stenersen

E med:*

Er med! Trenger den virkelig, har bestemt meg for at i 10. klasse skal jeg bli mer organisert med skole og lekser. Boken passer derfor perfekt! Hper jeg vinner ;)

Er med! Elsker de almanakken! <3

Perfekt konkurranse! :)

Lone_vik@hotmail.com :-)

Hei! Venninna mi, Maren har bursdag den 6. juli, og hun fortalte meg at hun nsket seg gavekort fra personlig almanakk! Det hadde vrt helt genialt om jeg kunne gitt henne det via deg, s kan hun f en ekstragave fra meg i tillegg! Vet hun hadde satt utrolig stor pris p det! mailen hennes er maren_pedersen@hotmail.com

Er med!:-) bboe11@hotmail.com

Carina Helen Grden

Carina Helen Grden

carina_97@live.no

Marthe kleiven

Marthe kleiven

Marthe_kleiven@hotmail.com

Jeg er med :D

homeandawayjenta@hotmail.com <3

hegelandsvik@hotmail.com :)

Har likt siden fra fr :D

siljenevensen@gmail.com

Ja!

anneingeborg.kjorlien@n2u.no

karen.w.h@hotmail.com :)

Eg er med! celineyaga@hotmail.com

Gjort det :)

Trudekumann@hotmail.no

amalie-sofie@hotmail.no

likt for veldig lenge siden :)

cheerchrissy@hotmail.com

Im in :-)

marianne.monsen92@gmail.com

maja_fjereide@hotmail.com

Gjort fra fr (sna451@hotmail.no

gjort! celiner97@hotmail.com

sara_bigz@hotmail.com

m.statle@hotmail.com

Likt den fra fr ^^

anettebrenden92@hotmail.com

Ida Rygnestad

Ida Rygnestad

Hei Stina! Juhuuuu, for en premie :D Liiiiker! Min mailadresse er: imr2468@hotmail.com

Kos deg masse videre i varmere strk, ser helt fantastisk deilig ut! :)

rmenes@live.no

Hanne Sofie Borgersen

Hanne Sofie Borgersen

Pink_hanne@hotmail.com

amalie.paulette@hotmail.no

Jeg er med! ❤️☺️

Har likt fra fr :) sara_95_xd@hotmail.com

Hadde likt Facebook-siden din for leeeenge siden <3

I'M IN. :D

Jeg er med <3

Mea.elise@hotmail.com

Har likt facebooksiden din for lenge siden :)

sandra-95@hotmail.com

Ann Kristin Nygrd

Ann Kristin Nygrd

Jeg er med :)

annkristinnygard@ymail.com

sophie larssen♡

sophie larssen♡

Jeg er med! Sophie_larssen@hotmail.com

likt for lenge siden :D

dinadelmarkhelmersen@hotmail.com

er med :)

katarina.groth22@live.no

kjempe fine almanakker du har <3

Ida.aqua@gmail.com

Katrine Hammer

Katrine Hammer

er med!

Katrine_hammer96@hotmail.com

Er med! Mai-lisa98@hotmail.com :)

nina-therese-b@hotmail.com

lise.lv@hotmail.com

likt fra fr :) sa_moen@hotmail.com

Likt fra fr av :))

melissajaneg@hotmail.com

julianguyen2810@gmail.com

Jeg er med

Karolinehatvik@gmail.com

JATAKK! :-D

atlykken@live.no

Solveig byrknes

Solveig byrknes

har likt :-D

solve-ig@hotmail.com

Har gjort det fr :)

Ronja.sh@hotmail.com

tinarhagen@gmail.com

amalie_jorpeland@hotmail.com

Gjort for lenge siden👍

Cecc_andrea@hotmail.com

Hadde forsvidt passet greit med en ny almanakk til det nye skole ret siden min snart er ferdig.

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

Jeg er med!

nadiandresen@hotmail.com

Sunniva Eikestad

Sunniva Eikestad

Sunnivaeik@hotmail.com

Har faktisk lagd en almanak derfra, men fikk ikke lov bestille av foreldrene mine s hadde betydd s mye om eg fikk det💛💛

Jeg er med :-)

ida_s98@hotmail.com

maya.soergaard@hotmail.com

Wohooo s gy :DD Jeg er med <3 Har likt facebooksiden din :))

Jeg har likt facebooksiden din fra fr :-) vi veldig gjerne vinne!!! :)

hh, har virkelig lyst p en ! noraemilie_99@hotmail.com :D

Embla Robertsson

Embla Robertsson

jenten_98@hotmail.com :)

Mari_karlsen99@hotmail.com

😍❤️

Beccafjeld@hotmail.com :D

Yey, denne kunne jeg virkelig trenge! :D Jeg er s susete av meg s nr skolen begynner igjen m jeg virkelig f skaffet meg noe som kan hjelpe meg til holde orden p avtaler og forelsninger :) Dette hadde jo vrt perfekt :)

Liker siden din p Facebook fra fr :D

siljekv00@gmail.com

erica-r-sunnset@hotmail.com :)

Odasberdal@hotmail.no

Lina_Amalie@hotmail.com :)

Mail: irjamarie.hakkebo@gmail.com (-:

Jeg er ikke s gammel, men jeg har lyst p den.

Mail: Ingridturlid@gmail.com.

Rikkenilsen@hotmail.no

Jeg er med :)

Marie.solem@yahoo.no

Marte-Mari Nilsen

Marte-Mari Nilsen

Krollemarte@gmail.com

jenny-hell@live.no

Mail; siljemyhre95@hotmail.com

Er med!! :D

Jeg er med!

beritbm94@gmail.com

Ingrid Godager

Ingrid Godager

ingding@hotmail.no

Hanneirene@hotmail.com :)

odathorvaldsen@hotmail.com

henriette.roiland@hotmail.com :)

mariabonsaksen@hotmail.com :)

Ronja_Cetrez@hotmail.com

Elsker snne almanakker:) Superfin blogg♥

Karlina Dalsheim

Karlina Dalsheim

kruttkarlina@hotmail.com

Kunne tenkt med almanakk! Passe fint inn for holde oversikt i den travle studenthverdagen min!

h, snn har jeg virkelig treng for n, perfekt konkorranse! Jeg har likt facebook siden din for en stund tilbake. :-) Jeg er med!!

Epost: tejese@hotmail.com

kristine.storheim@hotmail.com

Krysser fingrene!! :-D

charlotte.aakerhus@hotmail.com :-)

Har likt siden din lenge!

Amrh.blogg.no@gmail.com ❤️

Jeg er med :D Siden er likt fra fr :)

Isabel-johnsen@live.no :-)

Hei!

Karianne_ja93@hotmail.no

Sabrina Mydland

Sabrina Mydland

Jeg vil gjerne vinne, kunne tenkt meg en trenings dagbok

Sabrina.mydland@gmail.com

jovanatr@hotmail.com

Har likt siden din, s jeg er med :)

Jeg har likt siden og er selvflgelig med! Du har den beste bloggen, og dette var en veldig fin konkurranse. Caromjak@hotmail.com

malene_skinstad@hotmail.com

Amalie Beisland

Amalie Beisland

Amalie_Nb@hotmail.com

Jeg har allerede likt siden din! :) <3

Siri Helen Vik

Siri Helen Vik

Siriavik@hotmail.com

Erika Helle Bolseth

Erika Helle Bolseth

erika.helle.bolseth@gmail.com

Karoline.ulven@hotmail.com

💗💗💗

Elsker bloggen din 😄

Ada Halvorsen

Ada Halvorsen

s morsomt! jeg er med:)

H har alltid nsket meg en! eilama26@live.no :)

veronika.minde@live.no

Camilla Risanger

Camilla Risanger

camillarisanger@hotmail.com

Har hatt lyst p en snn s lenge! :D perfekt "premie"

Likt siden din :)

Jean-paul_95@hotmail.com

mathilde.95@hotmail.no :)

emilieandresen@hotmail.com

har allerede likt siden din ;-)

fotballjenta98@hotmail.com

Kjempe fin blogg du har Stina! :)

Likte din facebookside, for flere mneder siden. Snn personlig almanakk, har jeg sett p lenge og er noe som str hyest p nskelista. Har flere ganger gtt inn for lage et design jeg liker veldig godt, men har aldri ftt kjpt det. S jeg er fult med i denne konkurransen. Min e-post : lilleylv@yahoo.com

I'm in! :) merit88@online.no

jeg er selvflgelig med!! :D

malenekjosnes@gmail.com :))

Har likt siden! super blogg du har!:)

alexmeieber@hotmail.com

Jeg har likt facebooksiden din!

E-posten min er: maylena@riseng.net

Sandra Stromberg

Sandra Stromberg

Likt facebooksiden din for lengs, emailen min er: Littlemix@live.no

! jeg er med, hvis det ikke er for sent! :D

ingridsho@gmail.com

10ril@live.no

Jeg er med <3

Trine Mikkelsen

Trine Mikkelsen

Har likt den fra fr :)

menirt98@gmail.com

Sier ikke nei til en snn en, hehe.

onlytryandbreakme@gmail.com

S utrolig gy! Hadde vrt fantastisk f en snn :D

pys_rams@hotmail.com

Spinvill@hotmail.no

Inezdyrstad@hotmail.com :-D

solveig wedicke

solveig wedicke

sol-united@hotmail.com !

Hper det ikke er forsent for meg melde meg p!

Liker siden fra fr, Cassandralysgaard@hotmail.com

Kamilla Amundsen

Kamilla Amundsen

Jeg er med:)

Kamilla.amundsen@sf-nett.no

Skriv en ny kommentar