hits

Konkurranse: Vinn selvbruning!

N er snart sommeren her, og da er det fint vre litt gyllenbrun nr man skal g i skjrt eller shorts. Selv fler jeg meg altfor blek om dagen, og da er selvbruning en lifesaver! For noen dager siden fikk jeg en pakke fra Kicks med to forskjellige selvbrunere. En mousse som gir umiddelbart farge og bygger samtidig opp en varig brunfarge. Den andre selvbruneren er genial hvis man bare vil vre brun for en kveld. Kjekt hvis man vil vre ekstra fin p fest. Man blir brun med en gang og fargen vaskes lett vekk.

N kan en heldig vinner vinne disse to selvbrunerene ved legge en kommentar i dette innlegget med e-mailen sin og like facebooksiden min HER.

Trekker den heldige vinneren 1. juni



210 kommentarer

Har likt siden din! :-)

iselingrundberg@hotmail.com

Miriam Johansen

Miriam Johansen

miriamwjw@gmail.com :D

Har likt facebooksiden din for lenge siden :)

gudrun96@hotmail.no

Hadde passet bra med litt selvbruning som funker n som sommeren nrmer seg veldig :)

Helen Haugland

Helen Haugland

Liker allerede facebooksiden! :) Krysser fingrene! Jeg skal snart i bryllup s hadde past ypperlig om jeg hadde vunnet. :D

hauglandhelen@hotmail.com

lene pedersen

lene pedersen

Jeg er med! :D

Idapusen2@hotmail.com

camillahm@gmail.com :)

Har likt facebooksiden for lenge siden, hihi!

Jeg allerede flger deg p fb :)

Hper jeg vinner, jeg er en stor fan av deg!!

Haha, det er noe for meg som er rdhret og nesten uten pigmenter! :) Emailen min er : jenny_wahl@hotmail.no

Julie-schult@hotmail.com 🌸

Liker bloggen din veldig godt. Har aldri prvd selvbrunere fr. Er utrolig blek selv.. Hehe.

Ta gjerne en titt innom min blogg ogs :)

e-mail

marieh-s@hotmail.com

Hege-kirk@hotmail.com :)

Kathrineyven@live.no

hh! hper jeg vinner!

beate-gustavsen@hotmail.com

Likt og delt!

Hper jeg vinner, det trenger jeg xD

Jeg er med ! Benedikte95@hotmail.com

Vil haaa <3

ida.malen@live.no

h, det hadde vrt fint. Jeg er ME-syk og orker derfor ikke vre noe srlig utendrs, og da er selvbruning en fin lsning til spesielle anledninger. Ha en fin kveld :)

Gjort :)

martine_fhalv@hotmail.com

Julie Teien kalstad

Julie Teien kalstad

Gjort <3

Omgkalstad@hotmail.com

sanneskar96@gmail.com

Hper virkelig jeg vinner!! :)

Jeg liker siden din fra fr av ;)

kamilla.haaland@gmail.com

Brevikoda@live.no

S gy, jeg er med! :D

super-stjerne@hotmail.com

Mathilde_haugland@hotmail.com

Jeg er bleik og trenger virkelig litt farge 😜😄😃

malindeborafriestad@yahoo.no

reginarand98@hotmail.com

gjort

silje.hagen@hotmail.com

helene solsand

helene solsand

Helene.meg@hotmail.com

Jeg har likt ogs :))

Charlotte christin

Charlotte christin

Cchblogg@gmail.com

emmarapunsel@hotmail.no :)

sivertsenisabell@gmail.com :-)

astridkh1@hotmail.com

Haha, jeg er s bleik at dette hadde vrt bra :D

jovanatr@hotmail.com

mia.li.97@hotmail.com

Hadde passet perfekt n ^^

line.renate@hotmail.com

Krysser fingrene! nsker meg sommerbrun hud!

Idvi99_kul@hotmail.com

Er med og har likt siden din : ) solveigmidtgard@gmail.com

Ingridkaroline@hotmail.no

❤️❤️

Hannah.ch@hotmail.no

camilla nomeland

camilla nomeland

s gy permie ! :D

camilla_nomeland@hotmail.com

Jeg bare elsker hret ditt, og blogg innleggene dine!!

Og m bare si at du er s sykt pen!! Misunnelig til 1000!! <3

Tanya-broen@hotmail.com

jonandre.bjornstad@hotmail.com :))

Har likt facebook-siden din for lenge siden! :)

Hildeguunn9@hotmail.com

Er det noe fare for at man blir snn super oransje elns? :)

Irene Berland

Irene Berland

irene.berland@hotmail.com :)

Har likt fb for lenge sia <33

Sandrakrogstad@live.no

Liker allerede facebook siden din, eg! Mailen min er Sunnivaullaug@hotmail.com :D

Aashildsveinsen@hotmail.no

Aashildsveinsen@hotmail.no

:)

er med:D

alina_snill@hotmail.com

STINA!! Omg :D likt siden der helt fra du fikk den jeg!

Duppdej@hotmail.com

heddajuulandersen@gmail.com

Malin_00@hotmail.com

Malin_00@hotmail.com

Malin_00@hotmail.com

victoria stave Sauthon

victoria stave Sauthon

facebook siden din er likt, har fulgt deg bde p instagram, blogg, twitter og facebook en ganske god stund. jeg rett og slett digger deg, du virker som en super hyggelig jente!

victoriastave9@gmail.com

emmakmh@hotmail.no

likt(fra fr av dah!!)

Jeg er med :) svingeen@outlook.com

Malin.hammero@gmail.com

maliinaas@hotmail.no

Har likt siden fra fr :)

Har likt siden din p facebook og her er e-posten min: ac_torp@outlook.com

millekuczera@hotmail.com

Siri Bjelland

Siri Bjelland

Siribjell@hotmail.com

Tiril Lobekk Kvame

Tiril Lobekk Kvame

S gy! Jeg er med! :)

tilalk@hotmail.com

rmenes@live.no

Likt for lenge siden :) min epost: hege.valldal@hotmail.com

Jeg er med

Hadde visst likt siden din fra fr av, men er her er i vertfall e-post adressen min:

m-aasmul@hotmail.com

Likt! :)

caroliina-bt@hotmail.com

Elisabeth V.K.

Elisabeth V.K.

Har likt siden :D

Mail: elisabeth.vk@hotmail.com <3

Likt! :-)

victorialysvand@hotmail.com

Likt siden din :-)

malin.lokken@live.no

Liker siden din fra fr! :)

Cassandralysgaard@hotmail.com

Hadde vrt perfekt! Liker siden fra fr av <3

imadeleine@live.no

hper jeg vinner moussen.. tler ikke solkrem, stakkars meg hahaha :)

s hadde vrt fint ftt litt brun farge til sommeren.. ! <3

Har likt siden din!

ineholen@hotmail.com

Jeg er med! :) Liker allerede siden p facebook :)

linda.jens1@live.no

Sophie_larssen@hotmail.com

Du har en s sykt fin blogg! Elsker hre ditt<3

camilla_haveland@hotmail.com

Frida Eline Andresen

Frida Eline Andresen

har likt facebook siden din! :D

fridaea@live.no

Salirubaee@gmail.com

hper jeg vinner hadde blitt s glad

Har likt facebook siden din for lenge siden !

rebekka1997@live.no

Andrinef99@hotmail.com

maritj_96@hotmail.com

Likt!

Jmadelen@gmail.com :)

jeg er med!

idaekrem@hotmail.no

larsen.maria@rocketmail.com

<3 :)

s gy! Elsker nr du har slike konkurranser:)

andreavstene@hotmail.no

Ronja Viktoria

Ronja Viktoria

Ronjaviktoria@hotmail.com

hanna wensaas

hanna wensaas

Hanna-wensaas@hotmail.no

har likt siden din

alexandranyborg@hotmail.com :)

Helene Fjeldstad

Helene Fjeldstad

Helene.la.fj@gmail.com

liker allerede siden p face

Har likt Facebook siden din <3 <3

mia.fstad@hotmail.com

Sofie Svik Wathne

Sofie Svik Wathne

Sofie-wathne@hotmail.com

Hat allerede likt siden :)

Erlesdaling@gmail.com

kkv@live.no

FB siden din har jeg likt fra fr :)

Camilla_k96@hotmail.com

Likt siden din fra fr av :)

Krist.no@hotmail.com

Begynte lese bloggen din for ikke s lenge siden, da jeg kom over den i en konkuranse du hadde. Siden da har jeg blitt fast leser! Har sett mange av videoene dine p youtube, og synes du har en fantastisk fin utstrling og du er veldig flink til forklare ting! Veldig mange gode tips jeg har tatt med meg videre fra deg. Takk for at du inspirerer meg! <3

Sunniva Jensen

Sunniva Jensen

sunnivajensen@outlook.com

Maria Aas Heitmann: Tusen takk <3 Det var veldig koselig hre!

Jeg er med! :) susanne.blogg@hotmail.com

likt FB fr :)

marielene96@hotmail.com

Har likt sida:)

Therese.arvesen@yahoo.no

Jeg er med! :-)

ingridos1997@gmail.com

Har likt siden din for lenge siden :-)

Hksara@outlook.com

Hadde vrt kjekt vunnet, srlig nr jeg ikke fr solt meg srlig denne sommeren pga brannsrene jeg har ftt... Krysser fingrene! amrh.blogg.no@gmail.com har likt facebook siden din lenge :D

:D :D :D

Kristine-am1@live.no

Elsker bloggen din ♥

Gunnhild S.Austeng

Gunnhild S.Austeng

Er med!

emilie-r-d@hotmail.com :)

har likt siden!

linnrebekkahen@hotmail.com <3

marielene96@hotmail.com

marielene96@hotmail.com

Dette hres jo kjempe gy ut. Pleier jo ikke ha s mye vinner flaks, men fr prve meg uansett :P

Laura.mikkelsen@live.com

Jeg liker fb.siden din ,og trenger virkelig en selvbruner...Jeg er veldig lys i huden,og det verste jeg vet omtrent,er legge meg p ei strand kritthvit :) Kan ikke ta solarium heller pga.strlebehandling jeg har vrt gjennom. S dette hadde vrt fint vinne :) Ha en fortsatt flott dag :) Her i sr er det rene sommeren i dag,helt nydelig <3

Med vennlig hilsen

Linda Salvesen, salvesen.linda@hotmail.com

idahofs@hotmail.com

mariiaaa.blogg@gmail.com

Shno-1997@hotmail.com

maren.olstad@gmail.com

Mariane Flostrand

Mariane Flostrand

mariane_andreassen@hotmail.com

Malin Ramberg

Malin Ramberg

Er med!

malinier97@gmail.com

Stinejentaher@hotmail.com :-)

Vilde.samdal@hotmail.com

:D

Likt for leeeenge siden, haha

Aleksandra.urbanska@hotmail.com

s kjekt! <3

ida_ingebrigtsen@hotmail.com

martineullebo@hotmail.com Jeg er med! :)

Hadde vrt superkjekt ettersom jeg ikke har s mye pigmenter i huden og blir derfor solbrent istede for brun. Julie.hanssen@outlook.com

Jenny Stydal Maridal

Jenny Stydal Maridal

Likt siden og hper p flaks denne gangen:)

flott blogg, og du er en flott jente!

Mail: jennyma@hotmail.no

Har likt siden for lenge siden :)

Du er utrolig vakker! fastleser p bloggen din :D

ssiljee@live.no

Har likt siden din! :-)

Gjort :D

Fantastisk blogg! Jeg er fast leser og elsker bloggen din :)

Martestroem@gmail.com

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

jeg er med!:) likt p facebook

majsen-ek@hotmail.com

S gy ^^ Likt fb siden <3

sigrid.halvorsen@gmail.com

Marlene Pedersen

Marlene Pedersen

Liker siden din fra fr av !

marlenepeder@gmail.com :)

Jeg er med! Likt siden fra fr. Mailen min er madelenbeck@hotmail.com

Jeg har allerede likt facebooksiden lenge, s den er i boks ;)

Hper p vinne dette, for jeg er s bleik, men blir s fryktelig fort solbrent, s fr jo aldri blitt noe srlig brunere! :(

Mvh Siv (sivojento@hotmail.com)

iren.grue@hotmail.com

har s bleike bein at det er farlig -_-

Jeg har likt lenge :)

tina.triger@live.com

Likt siden :)

dinadelmarkhelmersen@hotmail.com

Elise Dyling Nordfjren

Elise Dyling Nordfjren

Liker :D

elisedylingnordfj@hotmail.no

Pernille Theresia

Pernille Theresia

Pernille-snuppa@hotmail.no :-)

birgitte.haraldsen@gmail.com

Selinaljensen@gmail.com :)

En av favoritt bloggene mine! :)

rikke_hberg@outlook.com

Linda Alexandra Gautestad

Linda Alexandra Gautestad

linda.alexandra@live.no

Herlig! :-)

Live.blikra@gmail.com :)

Langelandsilje@hotmail.com :)

Therese hansen

Therese hansen

Theresehoffhansen@hotmail.com!

dua-1996@live.no

Jeg er med! har likt facebook siden din :)

Susannloffe@hotmai.com

har likt siden din:)

Sissel H Vigesdal

emifroblogg@hotmail.com

:) :) :)

sara@norsknaturarv.no

Hper og ber om at jeg vinner dette! Trenger virkelig litt farge for sommeren, har ftt s mange kommentarer om at jeg er "for bleik" osv..

Heddus4@hotmail.com

Rian.ragna@gmail.com

Likt og delt :)

elsker bloggen din, Stina!

hellemkristine@gmail.com

lisa.oestborg@hotmail.com

Det hadde vrt helt supert til en stakkars sjel som aldri fr farge. Selv ikke i syden. Liker allerede facebooksiden din, s det er ikke noe problem :D

Mvh nora_hansen11@hotmail.com

Tom Kenneth Green

Tom Kenneth Green

Jeg er med :D

Jeg er med!

marty.k@hotmail.no

emilie981@live.no

Jeg er med !! <3

stevie.kennedy@hotmail.co.uk :)

Liker!

knutafdal_93@hotmail.com

Bente Therese Tovs

Bente Therese Tovs

Jeg er med, hadde passet godt siden jeg ikke blir brun :)

bente.tovas@gmail.com

elise-valen@hotmail.com :D

Hadde vrt veldig kjekt ftt litt farge :)

Anja_ostrem@hotmail.com

Har likt facebooksiden din :):)

celine_s99@hotmail.com

Jey, bleke meg trenger denne, heheh. Eirincool@hotmail.com (st email, know)

Maria-akselvoll@hotmail.com

Hper jeg vinner ;)

Likt og delt :)

rankh@hotmail.no

Irja Marie Hakkebo

Irja Marie Hakkebo

irjamarie.hakkebo@gmail.com

Liker siden din allerede (-;

Katrine Helle

Katrine Helle

Liker siden :)

Hilsen Katrine Helle

katrine_helle_8@hotmail.com

har likt den allerede! :D Cesilie_10@hotmail.com

Frida Ringdal Andersen

Frida Ringdal Andersen

frida.ringdal@hotmail.com

er ekstremt blek, s hadde ikke gjort noe vinne hahaha

Anette Val Simonsen

Anette Val Simonsen

e-anette.valo@live.no

Pernilleau@gmail.com

annagr08@hotmail.com

Har likt :)

nina fossmark

nina fossmark

nina.fossmark75@gmail.com

er med!!

Likt facebook siden din ELSKER bloggen din <3

ha en fin dag videre nydelige deg <3

makka_yusupov@hotmail.com

Elsker bloggen din <3 Fast leser i ett r n :*

Frida_aukland@hotmail.com :)

Benetver@gmail.com

det passer perfekt for meg, fr aldri brunfarge.. Ogs skal jeg til syden om noen uker, vil heller vre brun enn rd :)

Kristinadhd@hotmail.com

Suzannenorway@hotmail.com :)

Jeg er med:) ingvild2006@gmail.com

Mathildeogsilje

Mathildeogsilje

ingrid_mathilde@hotmail.com

Jeg er selvflgelig med! :D Likt siden p facebook, og krysser fingrene :)

Likt for lenge siden:)

stina_rule@live.no

andrea.hjeldnes@hotmail.com

Beste nsker fra Andrea

Emiliemoen2000@hotmail.com

Hper p det beste krysser mine bleke fingre, Hehe!

Likt for leenge siden:)

Jeg prver lykken :)

har likt Facebook siden din lennnnnge allerede :)

Krysser fingrene og hper.

nsker deg en flott Juni mnd :)

hilsen fra Monica Karin

Likt for lenge siden! :D

Krysser bde fingrer og tr, og nsker alle som deltar masse lykke til <3

Ha en fin juni mned og hper sommeren blir super!

Klem Viktoria <3 <3

Skriv en ny kommentar