hits

Vinn krølltang og rettetang fra Remington! - AVSLUTTET

Siden det snart er jul så er jeg i det gavmilde hjørnet her på bloggen! Og i den anledning skal jeg dele ut en rettetang og en krølltang fra Remington til en heldig leser. Har prøvd ut begge, og de er helt fantastiske! Grunnen til at jeg gir de bort, er fordi jeg allerede har rettetang og krølltang. Og da vil jeg heller gi bort dette til en heldig leser, istedenfor å ha dobbelt opp! 

For å vinne må du:

- Like facebooksiden min HER

- Dele dette innlegget på facebook ved å trykke på "LIKER"  knappen nederst i innlegget

 

Husk å legge igjen emailen din i kommentarfeltet, så jeg kan kontakte deg hvis du vinner :-) Lykke til! Vinneren trekker jeg på søndag 22 desember!

VINNEREN ER KONTAKTET

296 kommentarer
victoria stave

victoria stave

victoriastave9@gmail.com :-)

Ronja Sørlie

Ronja Sørlie

RonjaSrlie@live.no

Gjort begge deler :)

Hanna Othilie

Hanna Othilie

Har alltid ønsket meg rettetang!

Hannaothilie@hotmail.no

eli.benterud@hotmail.com

martine.taarnes@hotmail.no :)

lenajoranlilovlien@hotmail.com

merethe.myklebust@hotmail.no

Isabella Fjæren

Isabella.2000@live.no

evelinn10@msn.com :-)

makka_yusupov@hotmail.com

Amanda Kjellevold

Amanda Kjellevold

a_kj93@hotmail.com :)

Jeg er med!

iingridghblogg@hotmail.com

makka_yusupov@hotmail.com

emiliekl@live.no

Shirin-nour@hotmail.com

juliamrblogg@hotmail.com

merethe.myklebust@hotmail.no

emifroblogg@hotmail.com

Håper jeg vinner 😍

Chrissoula@live.no

sirirognan@hotmail.com

Kan jeg være med selv om jeg ikke har facebook?:)

Josefine Vatle

Josefine Vatle

Josefinevatle@live.no

sara.thansen@hotmail.com

Jeg er med😊

johanne_island@hotmail.no

Siril Håvarstein

Siril Håvarstein

Med

jenny.q.n.p@hotmail.com

charlottekje@hotmail.com

utrolig snilt av deg og gi rettetang og krølltang til ein av oss heldige lesere.

Suddy13@hotmail.com

Charlottekje@hotmail.com

marthebjornsen@hotmail.com

Tiril Lobekk Kvame

Tiril Lobekk Kvame

Har likt siden din fra før av! :)

tilalk@hotmail.com

Med :-)

Zuzanna Oleksyk

Zuzanna Oleksyk

zulugula0@gmail.com :)

Ranja Annie Hillestad

Ranja Annie Hillestad

Likt og delt <3 Nå får jeg bare krysse fingrene, å håpe på det beste :D

RanjaAnnie@hotmail.com

Anniken - På Slanker'n

Anniken - På Slanker'n

Liker og liker! ;)

annikenhaugen@hotmail.com

elisabeth.vk@hotmail.com

:D

mia_beanie@hotmail.com

Er slettetangem bra?

Therese_alertsen@hotmail.com

JEG JEG JEG!!

Elsker bloggen din, Stina <3

Likt facebooksiden og innlegget ditt :)

amalie.paulette@hotmail.no

May-Wenche Hillestad

May-Wenche Hillestad

WIIIII herlig! håper virkelig jeg vinner :D Ønsker deg og dine en god advent :)

Har likt siden din, og delt konkurransen videre på facebook :)

may-wenche@hotmail.com

skam fin blogg du he stina <3 elsker alt bilde og dissen og vidoen <3 du fines jente drammen <3 <3

Katrine Skålien

Katrine Skålien

katrine.rs@hotmail.no

Herlig! :)

ness_ingvild@hotmail.com

Stinaelise@hotmail.com

irjamarie.hakkebo@gmail.com :)

Andrine Renate

Andrine Renate

dancelight26@gmail.com

Helene Melsæther

Helene Melsæther

Helene.melsaether@hotmail.com

:-)

sarah.thus.st@gmail.com

:-P

veslemantor@hotmail.com

martine kristiansen

martine kristiansen

marty.k@hotmail.no

Monica Madsen

Monica Madsen

Monica_Hmadsen@hotmail.com :-)

Sandrakrogstad@live.no

Å kunne trengt de, mitt begynn å bli utslitt!

Janne.bjelland@live.no

Trenger faktisk både rettetang og krølltang, så denne konkurransen passer bra :-)

linda.solheim@hotmail.com

saraa_b@hotmail.no

idamarieeblogg@hotmail.no :)

ida.lund@lyse.net :-D God jul !

Mathilde Runshaug

M-runsh@hotmail.com

kitt.helen.95@hotmail.com :)

celine selland larsen

celine selland larsen

gjort <3

celine.larsen@lyse.net

men det er lettere og kontakte meg på facebook!! <3 jeg heter Celine Selland Larsen på facebook <3 :D

https://www.facebook.com/aniapuus kontakt meg på fb eller 46554092 :)

Kristine Wiik

Kristine Wiik

kristinewiik@live.no

mokland59@gmail.com

Liker / delt:)

alina_snill@hotmail.com

lindamarieodegaard@hotmail.com

Stine_b_bach@hotmail.com

Utmerket, rettetangen min er helt utslitt og ødelagt!

Carette1@hotmail.com :)

MED! :)

emiliedalan@hotmail.com

vilde-breivik@hotmail.com

emilie-r-d@hotmail.com :-)

Jeg er med! :)

mayelifeblogg@hotmail.com

Vilde Garthe :-)

Vilde Garthe :-)

Vildeee@hotmail.com :-))

Stine Hoverud

Stine Hoverud

knudsenstine@live.com

ingerberit8@hotmail.com

Rikke Hjelseth Larsen

Rikke Hjelseth Larsen

Rikkehl@outlook.com

Har likt facebooksiden din for leeenge siden, hehe. Elsker konkurranser, og kjempeflotte premier du har skaffet! :-D

julie.sundstrom@live.no

Guro krogstad

Guro krogstad

gjort:)

carinab97@hotmail.com

Emiliesor@hotmail.no

Marieharila@live.no

Håper jeg vinner <3

zhuoblogg@hotmail.no

Karoline Hatvik

Karoline Hatvik

karolinehatvik@gmail.com

Ingeborg Frantzen

Ingeborg Frantzen

Ingeborgrf@gmail.com :)

Er med!

Tottemor@hotmail.com

annetteheimland@hotmail.com

natalie_dunlopxo@hotmail.com

tkasmo@gmail.com : )))

Connie Markussen

Connie Markussen

connie-markussen@hotmail.no :D

Elisabeth Hennum

Elisabeth Hennum

Hennumen@hotmail.com

Line Strandli

Line Strandli

line.strandli@gmail.com

emeli2000-@hotmail.no

Det hadde passa perfekt!! Rettetanga mi på jobb burde så apselutt ha vært bytta ut!!!

Lindat92@live.no

Maren-Kristin

Maren-Kristin

marenk_97@hotmail.com

kristine.tranaas@hotmail.com :-D

karina_halv@hotmail.com

guroroald@hotmail.com :)

rakel.fjelltvedt@hotmail.com

Marty533@hotmail.com

Veldig snilt av deg! <3

Suzan Sagaard

zana-sol97@hotmail.com

:)

Kristin Andersen

Kristin Andersen

http://www.junkyard.no/Product.aspx?ProductId=44538&ProductDetailId=320528

Kristinopdahl@hotmail.no

susanne_ot99@hotmail.com

❤️❤️❤️

Jeg er med <3

iselin_sweet@live.no

Jeg er med :-) christinesn95@hotmail.com

kvalheimsjenta@gmail.com

gladideg88@hotmail.com

Likt og delt! :)

Med! :)

birgitte.eriksen@hotmail.com

Likt og delt!

malinlyse@msn.com :-D

Linn Andrea Steen Myrvold

Linn Andrea Steen Myrvold

Likt og delt

lia-my@online.no

marit murray bakkli

marit murray bakkli

maritbh@live.no !! :D

emilieeide@hotmail.no

lisa.bye@hotmail.com

jannicke siegel

jannicke siegel

:))

Jeg er med!

mlybekk@hotmail.com

Karoline Hammerbekk Pedersen

Karoline Hammerbekk Pedersen

Ønsker meg en krølltang, så slang meg på denne konkurransen :D

Marie Louise Kleiven

Marie Louise Kleiven

:-)

karolinenordtveit@gmail.com

:)

Tonje Nedreberg Størdal

Tonje Nedreberg Størdal

tonje.stordal@hotmail.com

Tonje Nedreberg Størdal

Tonje Nedreberg Størdal

tonje.stordal@hotmail.com :)

Linn-Therese Nilsen

Linn-3c@hotmail.com

Lena-p@live.no

Dua-1996@live.no

toneanita1996@hotmail.no :D

inam.berge@hotmail.com

ca-pee@hotmail.com :)

astridsteineb@gmail.com

Gjort:)

caroline.h.g@hotmail.com

Lene Hjelmeland

Lene Hjelmeland

lene_hjelmeland@hotmail.com

Likt siden!

oda.finne@hotmail.com

Sigrid leirdal

Sigrid leirdal

Er med !:))

Sigrid leirdal

Sigrid-leirdal@hotmail.com

kristina.d.a@hotmail.com

Marija Trajkovic

Marija Trajkovic

ja takk! :)

Hei Hei

For en fantastisk gave du gir vekk. Jeg prøver lykken jeg.

Hadde vært moro og blitt den heldige. :)

Jeg liker Facebook siden fra før, å jeg har selvfølgelig delt på min side.

Jeg vil med dette samtidig ønske deg en kjempe fin adventstid og en Riktig GOD JUL..

Stor Hilsen fra Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Jeg er med :)

Kristin Strøm

Kristin Strøm

titti.storm@hotmail.com

likt og delt! :D

Så fin premie!

alauvhaug@hotmail.com

stine.s.k@hotmail.com

Er med

b0nt0blogg@hotmail.com

Jeg er med :D

Reinertsenkine@gmail.com

niniab2@hotmail.com

Gjort begge deler <3

veronica.doca@hotmail.com

kristinnordb@hotmail.com

Hadd virkelig hart bruk for dem! Kjempe bra konkurranse :D

siljemariet@live.no

Maja Iselin Eklund

Maja Iselin Eklund

jeg er med!

majsen-ek@hotmail.com

sannarav@gmail.com

mariasteenf@hotmail.com

mina.paule@hotmail.com

jeg har ikke facebook. men vil gærne være med alikevell

tonjebenedicte@hotmail.no

inasibel@hotmail..com

god jul Stina <3

victoriahovland@hotmail.com

bethina96@live.no :)

Mariehaugmo@hotmail.com

Anne Marit Homme

Anne Marit Homme

amhomme97@gmail.com

charlottekje@hotmail.com

Jeg er med!

Aidana Amanova

aidana_amanova@hotmail.com

meg_veronika@hotmail.com :)

Arielsamdahl@gmail.com

marta.jedynak@wp.pl

Yvonne.ander96@getmail.no

Jeg er med! =)

Idajohanneb@hotmail.com

marit murray bakkli

marit murray bakkli

maritbh@live.no !

jeg er med :)

ihtt@msn.com

fatimaae@live.no <3

Una Søyland

unasoyland@gmail.com

Dielleza Ajvazi

Dielleza Ajvazi

Dielleza_ai@hotmail.com

Har likt alt:)

Sfstamnes@hotmail.com

Karoline Juul Lunde

Karoline Juul Lunde

Karoline Juul Lunde

karolinejuullunde@gmail.com

<3

Hanna Knutsen

Hanna Knutsen

hadde betydd så mye om jeg vant, ønsker meg det skikkelig! Har likt og delt :)

hanna.tk@hotmail.com

Har likt og delt! ønsker meg det skikkelig til jul, krysser fingre og tær og alt som er :)

hanna.tk@hotmail.com

marthe kleiven

marthe kleiven

marthe_kleiven@hotmail.com

Jenny Charlotte Larsen

Jenny Charlotte Larsen

Håper virkelig æ vinn førdi æ har bursdag den 18 desember! <3

Selina Pettersen

Selina Pettersen

Du kan kontakte meg på eventuelle: Selinap@hotmail.no eller 94189196

Veldig lyst å vinne slettetangen. Håret mitt er så vanskelig om morgenen>.< if you know what i mean..

Cathrine Nilsen

Cathrine Nilsen

cathrinenilsen@live.no

charlotte olsen

charlotte olsen

charli.olsen@hotmail.com :)

Mariehegg@hotmail.no :-)

Nadia Andresen Stabben

Nadia Andresen Stabben

nadiandresen@hotmail.com

Mea.elise@hotmail.com

Maren auve 😊 lykke til 😊

gjort alt:)

hege-kirk@hotmail.com

mehwish-kausar@hotmail.com

så snilt. Faktisk så ønsker jeg meg en krølltang til jul siden jeg har ingen. det er litt dyrt med krølltanger så jeg har ikke. vet ikke om jeg får det til jul heller.

fine bilder og outfits

mehwish-kausar@hotmail.com

sanelam95@hotmail.com

xwyy123@yahoo.com :)

Mariherum2@gmail.com :)

emma.rislov@hotmail.com :-D

minanaf@online.no

gjort <3

sofie555@hotmail.no

hei-2000@hotmail.com

silje stolpnes

silje stolpnes

silje.1997@hotmail.com

Lik og delt på FB :-) Hadde virkelig trengt en rettetang, så krysser fingrene:)

Fantastisk fin blogg du har. Digger stilen din. Du er ei utrulig pen jente!:) Eeeeeelsker håret ditt.. det var nok smisk fra min side;)

hehe:-)))

Jeg er med! :-)

camilla.holt@live.no

Hanne Rimestad

Hanne Rimestad

Jeg er med :-D

hanne-rimestad@hotmail.no

Er med!!

renate.green1@hotmail.com

Sahra Pedersen

sahra.blogg@hotmail.com

Sarah.Etob@hotmail.com

Jeg er med :D

christina@bkkfiber.no

Carolina T. Dao

Carolina T. Dao

Ååh for en flott premie!

Caroliina-bt@hotmail.com

linneaelise@hotmail.com

Mariacb10@hotmail.com

Malene Larsen

Malene Larsen

Malene-larsen@live.no

siigriid.f.b@hotmail.com

Ritha_bu@hotmail.com

stine.7.8@hotmail.com

kathrineu_blogg@hotmail.com

Rikke Føllesdal

Rikke Føllesdal

Rikke_follesdal@hotmail.com

silje mjølkalid

silje mjølkalid

jeg er med :)

stiinehh@hotmail.com

MariaChristiansen

MariaChristiansen

justinbieberfan11@live.no

jeg er med!

martine2001@live.no

ilire.ai@hotmail.com :D

Rpg@live.no

julie-petter95@live.no

Fanny Paulsen

Fanny Paulsen

fanny_celine_00@hotmail.com

Halvorsen.julie@gmail.com

alcy.oshaug@yahoo.no

anja.gustavsen@kebas.no <3

odakonglevoll@hotmail.com

Ingvill Løvoll

Er med!

ingvill.lovoll@gmail.com

jeg er med :)

line-cecilie-larsen@hotmail.com

Silje Kristiansen

Silje Kristiansen

kristiansensilje@ymail.com :)

andrea cecilie wold

andrea cecilie wold

Åååå! Hadde virkelig trengt en ny rettetang. Til jul ønsker søsteren min seg krølltang så da kunne jeg gitt krølltangen til hun hvis jeg vant :D Selv har jeg ikke rettetang, eller jeg har en mini som kosta 100 kroner, men det er utrolig dårlig, og håret setter seg fast, så den lugger sykt. Søstra mi har heller ikke krølltang. Hadde blitt utrolig glad hvis jeg hadde vunnet rettetangen og krølltangen. Det er noe som står på ønskelisten min denne julen, og hvis jeg vinner vil det bli utrolig mye brukt :)

Ønsker deg en fin kveld videre, og en fin jul!

andrea.wold@hotmail.no - andrea wold

Vil gjerne vinne! :)

Vildebrynjulfseen@hotmail.com

Tonje Ulveseter

Tonje Ulveseter

tonjeulveseter@hotmail.com

cec93@hotmail.com :-D

Victoria Nielsen

Victoria Nielsen

VictoriaNielsen97@hotmail.com

Silje Leiknes Johnsen

silje_leik@hotmail.com

jessica Dalen

jessica Dalen

jessica_dalen95@hotmail.com

Monica Andersen

Monica Andersen

God Jul

monicaandersen49@yahoo.no

kristine-am1@live.no

:)

kaka_jenta@hotmail.com :D

har gjort alt!

jesica-singh-96@hotmail.com

melek974@live.com

Sunniva Grotnes

Sunniva Grotnes

jeg er med :)

sunnivagrot@hotmail.no

Sara Helgesen

Sara Helgesen

sara_helgesen@live.no. Har bursdag 22. desember, det hadde vært bra å vinne det da :)

HANNE M FJELLANDSBØ

HANNE M FJELLANDSBØ

Hanne Fjellandsbø

Hannefjel@hotmail.com

:-*

Emma Parkvold Kvam

Emma Parkvold Kvam

epk99@hotmail.com

jeg er med! ønsker meg veldig en av tangene :)

ingridsho@gmail.com

victoria_98@live.no

Maiken.M@live.no

monikajain053@gmail.com

Sofie Tjemsland

Sofie Tjemsland

sofie-t@live.no

Kristin Olsen

Kristin Olsen

Kristin2050@hotmail.com

Stineline2000@Hotmail.no

ida ersdal :)

ida ersdal :)

Idaersdal@gmail :D

Moex@hotmail.no <3 God jul!

Ingvild Flatland

Ingvild Flatland

ingvild-flatland@hotmail.com

martine-jento@hotmail.com <3

ida ersdal :)

ida ersdal :)

Skreiv feil på den forige :)

E - posten er ida.ersdal@gmail.com

Marion Ntibiranoga

Marion Ntibiranoga

Matess@hotmail.no

Jeg er med, ønsker meg virkelig den krølltanga♥♥

nora.aagaard@gmail.com

nora.aagaard@gmail.cpm

camilla.lie1@icloud.com

God jul💕

may.helene.evensen@gmail.com

Jeg er med - victoriasolgaard@hotmail.com

mariamalkofi@gmail.com

ihtt@msn.com

ida.lorvik97@gmail.com

nora.marie.lia@outlook.com

Gjort! andrea wold - andrea.wold@hotmail.no

Ønsker meg krølltang og rettetang sykt mye! :)

Ha en fin lille julaften!

Linda Selmoni

Linda Selmoni

L1ndase@hotmail.com <3

Emilie Haugen

Emilie Haugen

Jeg er med :)

Dandan-hanna@hotmail.com... Eg e med

Skriv en ny kommentar