hits

Vinn billetter til Eric Saade konsert i Oslo! - AVSLUTTET

Den 14. september spiller Eric Saade p sentrum scene i Oslo. I den forbindelse skal jeg dele ut to billetter til en heldig leser. Den heldige leseren velger selv om hun/han vil ha ID18 billett, eller fri aldersgrensebillett. Jeg skal ogs p konserten selv, og gleder meg helt utrolig mye!



For vinne m du:
- Legge igjen navn og email i kommentarfeltet

- Like facebooksiden min HER.

Lykke til!

Trekker en heldig vinner 11 september.
137 kommentarer

h! S utrolig gy, hadde vrt kult og endelig vinne en konk <3

siljemerete1995@hotmail.com - Silje Andersen

Med :)

Emilie A Vik

Evlife@live.no

Kathrine Brresen, kathrineemilie@hotmail.com <3

eg e me!!

siri H. Hetland

siri.h.h@hotmail.com

Renate Bringeland, Renate971@hotmail.com

Carina Hokland Madsen - carina_hokland@hotmail.com

N tenker du sikkert at jeg bare kommenterer for vinne billetter, men jeg gjr det p grunn av ssteren min. Hun har utrolig lyst til dra p en av hans konserter. Det er derfor jeg melder meg p. Jeg elsker bloggen din.

Navn: Silje Nss Evensen

Email: siljenevensen@gmail.com

Jenny Klausen

Jenny_wahl@hotmail.no

Lykke til, til dere andre lesere !! :)

Hvor mange billeter fr man ? <33

Sara Drew Kjrmo ( Facebook )

Pippisara@hotmail.com

Line J. Westgaard

line.jw@hotmail.com

E me! :D

Tonje Fladvad Karlsen

mail: tonjefkarlsen@hotmail,com

Med !

Jorunnsissel@hotmail.com - Jorunn Hagalid

Pia Iselin Thanke

Pist99@gmail.com

Er jo verdt og prve:)

Anne Sofie: To stk, s man kan to med seg en venn :-)

Annahjelle@hotmail.no

Er med!

s fin konkurranse!

Har sendt deg mail, kunne du lest? :)

Anne Sofie

annesofiehansson@hotmail.com

Celine Lamo

celine_lamo@hotmail.com

Wii!! Elsker han s dette er supert!!! Hper s utrolig mye jeg vinner! han er som er forbilde for meg, slik andre jenter har 1D, Justin Bieber osv. S dette ville virkelig jeg sotte pris p!!! :DD S krysser alt av fingrer og tr!! Hehe :D + har en vennine som er kjempe glad i han og s hvis jeg vant ville det blitt fint overaske henne med en bilett til konserten!! :D haha :)

karo0lineblogg@gmail.com

Linda Lundberg Johansen

lindajohansen89@hotmail.com

Christine Solheim

Christine.solheim@gmail.com

S gy at du deler ut billetter!:)

Benedicte Stokkeland Opstad :D

benedicte.opstad@hotmail.com

jeg har utrolig lyst til og vinne! <3 Eric betyr s mye for meg<3 han er bare helt fantastisk og jeg elsker alt ved han hehe..

amalie.paulette@hotmail.no

Kristine_osthagen46@hotmail.com :)

Sigrid Leirdal ! : )

sigrid-leirdal@hotmail.com

Jeg likte siden din fra fr av, heheh<3

Jeg bare elsker Eric! var p vinterlyd i drammen og s han! Har s utrolig lyst til vinne, har bursdag p fredag s hadde blitt en bursdagsgave p en mte, haha uansett s skulle jeg bare si at jeg er med i konkuransen n! Stina jeg elsker blogg din og leser den hver dag, men kommenterer kanskje bare 3 ganger i uka..:(

Elisa.Karlsen@hotmail.com

Astrid Mortveit

Astrid Mortveit

Belieber_astrid@hotmail.no

Hilde gesen

Hilde.aagesen@gmail.com

h, han er s utrolig flink til synge!

Jeg er med, har likt siden din :)

martine-9@hotmail.com

Amanda Tandberg

Amanda Tandberg

h❤

amanda_22@hotmail.no

Ingvild Flatland

ingvild-flatland@hotmail.com

Kristine ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Kristine ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Kristine Spartveit, kristinespartveit ♥♥♥♥♥♥♥♥

Hadde vrt s gy vinne ♥♥♥♥♥

Henriette.roiland@hotmail.com

jeg er med!

Jeg er med! :-) solveigmidtgard@gmail.com

Lena Einevoll

Lena Einevoll

Eg er med! :) ♥

krista syversen - kristasyversen@gmail.com

Lill Mari sivertzen svorkmo

lillmarisvorkmo@gmail.com

Elida Storrd - elidastorrod@hotmail.no

Jeanette Lvlien Solberg

Jeanette Lvlien Solberg

jeanettels99@hotmail.com

Jeanette Lvlien Solberg

Marielle Larsen

elle-melle@hotmail.com

Dielleza Ajvazi

Dielleza Ajvazi

Dielleza Ajvazi - Dielleza_ai@hotmail.com

Heidi svepstad

Heidi svepstad

Heidi Svepstad

H-sve@hotmail.com

😊😊😊

Martine kern Slettum

Martine kern Slettum

Martine kern Slettum- martine98@live.no

Hadde betydd utrolig mye om jeg hadde vunnet billettene, nsker noe sinnsykt i se han i virkeligheten. Nr han var i Drammen fikk jeg heller ikke sett han/dra p konserten, og da ble jeg s skuffet... Har alltid drmt om se han! Digger musikken hans og hele personligheten hans❤ h.. nsker virkelig de billettene❤❤

! Jeg har kjempe lyst til se Eric Saade live! Er stor fan, s hadde vrt utrolig gy vinne billetten! Jeg er med :)

Sarahboble@hotmail.com

Malene Furu Ingebretsen

malenefuru3@live.no

Emilie G.Aamodt

Emilie G.Aamodt

Inger Emilie Gamst Aamodt

Emilie1717@hotmail.no

Har Likt:)

Ellen mangen - Ellman52@hotmail.com

MariaChristiansen

MariaChristiansen

Jeg er med!

justinbieberfan11@live.no

cassandra dahl - cassi.1996@hotmail.com

Celine Tangeland

Celine Tangeland

Celine Tangeland

celine_daco@hotmail.com

Har allerede likt siden din fra fr, Caroline Brten, caroline_mansika@hotmail.com

Maren Elise Aunan

maren_aunan@hotmail.com

Selme Louragli

Selme Louragli

Har likt siden din og er med! :-)

selme5457@hotmail.com

Nerina Konjhodzic

Nerinaak@hotmail.com

-Har likt siden din fra fr av :)

Sahra Pedersen

sahra.blogg@hotmail.com

Sara Nygrd Meland

sanyme@live.no

Hadde betydd s mye om jeg hadde vunnet! Eric er jo liksom mitt store idol!

Insta: elisesolbakken

Insta: elisesolbakken

elise.sol@hotmail.com

Likt siden din :-) Yvonne Welding, yvonneweldingh@live.no :-)

Christine Eriksrd Olsen

Christine Eriksrd Olsen

min mail christine_pus_98@hotmail.com

ogs har jeg likt siden din p facebook :-)

M-runsh@hotmail.com

Mathilde Runshaug

Har alerede likt den

Irja Marie Torset Hakkebo

Mail: irjamarie.hakkebo@gmail.com

Jeg vil vinne! Aldri vrt p en konsert noen gang og det at han kan bli min frste :-D

Likt! :-)

kamilla_mangeroy@hotmail.com

Jeg er med! :)

(har likt siden din fra fr).

vilde00hp@hotmail.com

Veronica Hjelme

Veronica Hjelme

Veronica Olsen Hjelme

veronica.doca@hotmail.com

Ida Johanne Barseth (uoffisielt mellom navn, tihi) og idajohanneb@hotmail.com

Siden din likte jeg for lengee siden =)

Maren huse Bjrneble

Maren.hb@hotmail.com

Victoria Solgaard, victoriasolgaard@hotmail.com

Og har likt siden ♥

Cecilie Kvalsren

Cecilie Kvalsren

Jeg er med:)

Maria Thorkildsen

maria.thorkildsen@sfjbb.net

Digger deg, har flgt med p bloggen din hele veien, du er et forbilde! :)

Hanne Gunnerd

Hanne Gunnerd

S gy :)

Hanne Gunnerd

hanne_duchesse@hotmail.com

Ida Ersdal - Ida.ersdal@gmail.com :D S utrolig gy! :D

Jeg er med

annehofs@hotmail.com

S snill du er :)

Navn: Ida Helene Magnor Hansen

Email: Ida.magnor@hotmail.no

Epost: Sandramor@live.no jeg nsker s veldig vinne konkuransen, er utrolig fan av han! dette er jo en stor sjangse til vinne! <3

epost: sandramor@live.no nsker s gjrne vinne denne konkuransen, er veldig fan av eric saade fra fr av dette er en veldig bra sjangse til vinne konkuransen <3

Jeg har likt siden og er med!:-)

S gy at du har slike konserter!

S kult :)

Kornelia Brurberg

korne-br@online.no

For en fantastisk konkurranse!! Jeg er s klart med <33

Madeleine Nerli Maurstad

memaddie@live.no

Heter ^ Julia Nguyen, og eposten min er julianguyen2810@gmail.com

Jeg er med! :D

emiliedalan@hotmail.com

Gjort!❤

Abigail-1999@hotmail.com

Er med :) KajaBerg@hotmail.no

Monica skjeldestad

Monica skjeldestad

er med :)

monica skjeldestad

monica12396@hotmail.com

Melder meg p jeg :) Har allerede likt siden.

Laurine Deline

Laurieyei@hotmail.no

h, har kjempelyst vinne! :D Siden din har jeg likt fra fr :)

Mail: soonelv@hotmail.com

Amalie Baugerd

Amalie Baugerd

amalie baugerd

ama-bau@hotmail.com

Susann Elisabeth Pettersen

susann_-92@hotmail.com

Kirstimaria Rontti

Kirstimaria Rontti

Er med ;) kirstimariarontti@gmail.com

Thale Rommetveit

Thale Rommetveit

thale.rommetveit@hotmail.com

Liker deg p Facebook :) Er veldig gjerne med :D

nina.sletten@live.no

Nina Sletten

Malene jensen

<3

Malene@stromnes.no

Marlene sofie

Marlene-sofie@hotmail.com

shild Jakobsen

shild Jakobsen

MED!!

shild Jakobsen

aashildjakobsen@live.no

Caroline Grange

Caroline Grange

Har likt:)

Caroline.h.g@hotmail.com

! Helt klart med!

Elisabeth.sjovold@live.no <3

Navn: Oda Prestegrd Finne

Mail: oda.finne@hotmail.com

Har likt siden din for lenge siden! :-D

Cornelia Mastervik

Cornelia Mastervik

JEG ER MED!! H ELSKER HAN!!!

- cornelia_emma@hotmail.com

<3<3<3

har likt siden! Hadde blitt kjempeglad!

nora.-rbk-@hotmail.com

Martine Havikhagen Nilsen

Martine Havikhagen Nilsen

martine_marta@hotmail.com

jeg har likt siden p facebook! :D

Celine Solend

Celine Solend

Jeg er med! <3

celine_s99@hotmail.com

Emilie Frostad.

mia_lillemor@hotmail.com

JEG HAR LIKT SIDEN DIN : )

Amalie Lvrak - hiphop_amalie@hotmail.com

*krysserfingrene* :D

jeg er med.

karianne.vres

karianne.ovreas@gmail.com

Maren Sandvik Pileberg

Maren Sandvik Pileberg

Maren Sandvik Pileberg

maren.pileberg@hotmail.no

Elsker bloggen din <3 <3 <3

Sofie Lundblad

Soofiee_30@hotmail.com

Lovisa Petersson

Lovisa Petersson

Lovisa petersson

llmpsg@hotmail.com

Jeg elsker Eric Saade! Kommer fra Sverige selv (bor i Norge).,S har likt han i maaange r,fr han ble kjent i utlandet! Og Eric kommer fra samme sted som broren min,Skne( s har alltid hatt lyst til mte/sett han nr jeg har vrt p besk der). Har prvd og ftt tak i billetter,men har ikke ftt det til :( dessuten s var jeg syk nr han var i Oslo i fjor (p vg-lista men da kunne jg jo ikke dra :( ) Det jeg liker med han... Alt!, stemmen,uteseendet sangene,ahh,hadde vrt himmelsk vinne! Elsker Eric! <3 :')

Julie Ingvaldsen

Julie Ingvaldsen

Julie Ingvaldsen

julie_ingvaldsen@hotmail.com

jeg ville grtt meg ihjel hvis jeg hadde vunnet, perfekt anledning til bruke saade genseren min ♥

trinetollef@hotmail.com :)

Ida Marie

idamarieeblogg@hotmail.no

Thea Madelen Andersen

theamadelen@hotmail.com

hadde vrt utrolig gy vinne, har bursdag den dagen :D

jeg nsker virkelig vinne, det hadde vrt en re. Bloggen din er super ♥

karoline_slinde@hotmai.com

Med!

Isabelsuper@live.com

Isabel laustsen :)

herregud, herregud herreguuuud!! N har jeg likt siden din, og jeg hper jeg bare s innerlig vinner!!! Jeg m vre hans strste fan og jeg bare digger han s insaaaaaaaaaaaane

kris_10_n@hotmail.com

har likt siden fra fr :)

Christina Betten, christinabetten@hotmail.no

Har likt! :D

Eirin Skagseth, eirinsaugenskagseth@outlook.com

Jeg er med :)

Emma Brthen, em_cb95@hotmail.com

Celine celine10@hotmail.no

Danijela Zivkovic

danijela_venner@hotmail.com

Sigrid Tranaas

Sigrid Tranaas

Sigrid Tranaas

sigrid@tranaas.com

Julie Romano

Julie.romano@hotmail.no

Dorthe Andrea Fossum

Dorthe Andrea Fossum

Med! <3

MED!:)

Neha Kiyani

nehakiyani@hotmail.com

Hei

Snuppeline99@hotmail.com

Ulrikke Evenstad, ulle.evenstad@hotmail.com

Janne Wollmann

Janne Wollmann

Janne Wollmann, Janne_wollmann@hotmail.com :-)

Skriv en ny kommentar