hits

Vinn personlig almanakk! - AVSLUTTET

Er det en ting jeg er helt avhengig av er det almanakken min. Den bruker jeg til organisere alt i livet mitt; prver, innleveringer, blogginnlegg, treninger, notater, mting med venner, fester og mye mer! Syns det er s greit ha alt samlet p et sted. Hater bruke mobilen til litt, treningsbok til litt og mtte bruke bloggen til se hva jeg gjorde de forskjellige dagene. Med tanke p at jeg er verdens flinkeste (not) til huske p ting er denne en lifesaver!

N skal en heldig leser f en slik almanakk. Det som er s bra med disse almanakkene er at du kan lage egen forside og bakside. Du kan ogs velge ut hvordan den skal se ut inni, hva du skal ha med, hvilken mned den skal starte i, osv. Almanakken kan du finner p personligalmanakk.com. Trekker ut vinneren p sndag!

For vinne en almanakk m du:
- Like facebook siden til personlig almanakk HER
- Like facebook siden min HER
- Legge igjen navn og email adresse i kommentarfeltet





299 kommentarer

den ble kjempe fin :)

Navn: jessica bakke.

Mail: jessicabakke@hotmail.com

Eg er med!! :D

therese.heimark@hotmail.com

er meeeed!!!!:) marion.midtlie@gmail.com -Marion Midtlie

Jeg vil gjerne vinne! Har likt begge sidene ;)

Navn: Sunniva Elvevold

Mail: soonelv@hotmail.com

har foresten likt begge sidene :)

Linda Helen Hansen

Linda Helen Hansen

Linda Helen Hansen

linda14xx@hotmail.com

Jeg er med! :D

Har likt begge facebooksidene! :)

Navnet mitt er Monica L.Hyheim

e-mail: thisisjustmylife@hotmail.no

Julie Skogvold

Reisajenta@hotmail.com :)

sandrabn_97@hotmail.com :)

Har likt siden din fra fr s jeg har gjort alt!<3 Virker veldig greit ha en slik! ;)

Eline - elineee9@hotmail.no

Er med jeg :) og har likt begge sidene ! :)

Trine Rand Berge

Trinerberge@hotmail.com

Marita Brresen, maritahb@live.bo.

har likt sidene! :-)

nora.-rbk-@hotmail.com

har likt :)

ingvild, rosaklubbe@gmail.com

Med! Kristiane01@live.no

Er med, har likt begge :)

Agnethe Pihlmann

Agnethe.p@gmail.com

jeg er med

Line Rismark

linerismark@hotmail.com

Nora Jntvedt

Carmen

Har lagt igjen mail :)

Stine Varhol

toffe_stine@hotmail.com

Plaifa_Y@hotmail.com - Plaifa Yoopensuk

Jeg er med!:D

Hedda Marie Kjemperud

heddakblogg@hotmail.com

Heidi Helgaland

heidih-1998@hotmail.com

Thea Emilie Hegvik Rutledal

theaerutledal2010@live.no

jeg er med! likt begge sidene :)

Kaja Solheim

kajasolheim@hotmail.com

Jeg er med, har likt begge sidene :)

Ragnhild Lilleskare Pedersen

kaninererbest@hotmail.com (haha lagde den nr jeg var 9, fortsatt flaut...)

Jeg har ikke facebook, men om det er mulig er jeg gjerne med! ;)

De er s fine :) har med min overalt!

martha-marie@hotmail.com

er med, likt begge sidene

Er med har likt begge sider =)

lindatheresenilsen@hotmail.com

Likt begge sidene :)

Johanne Urke

johanne_urke_91@hotmail.com

Er med og likt begge sidene : )

Karen Iren Garmo

kareniren@live.no

Jeg er med :D

Ida.ersdal@gmail.com :)

Er med :)

cameim@hotmail.com

har likt begge sidene :)

Tina Berstad

Tinaababii13@live.no

Likt begge ^^

Benedikte Sverud

Bstffan@gmail.com

Jeg er med! Har likt Facebook sidene:)

Jeg er med og har likt begge facebook sidene! :-)

Stine Aas, stine_aas97@hotmail.com

Hanne-Malen Henriksen

hmhenriksen@live.no :)

Jeg er med!

Patrycja Maria Robacka

patty.995@hotmail.com

Jeg er med!! : )

97sina@gmail.com

Sina Schulze Skjlebred

Hei, jeg er s med. Har lenge nsket meg en almanakk :) frimold@live.no er min e-mail og Frida Moldestad er mitt navn!

jeg er med! :-D

anjay@hotmail.no

Herlig, har s lyst p slik :D

Helene B. Olsen - hbekko@hotmail.com

har likt begge :)

Mary Lynd Villanos, marylynd.v@gmail.com

Har likt begge sidene :)

Henriette Riland

henriette.roiland@hotmail.com

Camilla Larsen

Camilla Larsen

Jeg er med :)

Har likt!

Larseeen98@hotmail.com

Jeg er med

Nathalia Sokolinski

nathalia1@hotmail.no

Jeg er med (Emi Ly p Facebook) og har likt begge sidene :)

emiliee1992@hotmail.com

Har allerede likt begge sidene fra fr av! Og bruker bare Julie Viktoria bde p bloggen og facebook. Jeg er med :-) Julieviktoria1@hotmail.com

Jeg er med :)

Line Stee

line.stee@hotmail.com

! Jeg er med! :D Jeg har selv en almanakk fra den nettsiden og bare eeeeelsker den1! :D Men s gr den ut til nyttr, s trenger virkelig en ny en.. :)

Julia@learningship.com

Jeg er med! ♥

Har likt begge sidene fra fr av.. ♥

kathrineu_blogg@hotmail.com

Kathrine Ulveseter

Jeg er med, har likt begge sidene! :)

nina@sommerfelt-pettersen.no

har likte begge sidene :)

Iris Edvarda

mail: irisedvarda@live.no

Jeg har likt begge fra fr, men jeg er med isfall!

Linda selmoni, Linda9814@hotmail.com

Er med :-)

ann-kedy@hotmail.com

Ann Kedy Grebstad.

Jeg har likt begge sidene:)

Email: kamilla_christin@hotmail.com

Navn: Kamilla Christin Karlsen Gulbrandsen

Jeg er med!

Signe Thon Brekke

signebrekke@yahoo.no

!!!!!! jeg vil!

er med :D

jensenmari89@gmail.com

Silje H. Johansen

Silje H. Johansen

Jeg er med <3

Silje-hj@hotmail.com

Annette Jakobsen

Annette Jakobsen

Er med =) Har en fra fr som snart er ut datert s det hadde vre supert og vinne en ny =)

Annette Jakobsen

a.k.j@live.no

Er med <3

Ruthc@live.no:D

Ruth Cecilie Eids Zimmermann :D

PS: Har skrevet om bloggen din p beste topp 3 bloggere. Gjerne g inn se :D Mizzzy.blogg.no :DD

Elsker bloggeen din :D

Jeg er med! Selma.smidtsrod@gmail.com

Susanne Rognlien

susy97@live.no

elsker bloggen din<3

Med :)

lisbetardalblogg@hotmail.com

Susann Solheim Hjartholm

Susann Solheim Hjartholm

Er med :)

susann.hjartholm@hotmail.no

Jeg er med :)

Helle Reinsnos

hellerein@hotmail.com

Linda Larsen

lindalarsen96@hotmail.com

Jeg er med! <3

Jeg er med! :D

ginaelena@live.no

Gina Elena Kaaresen

Kristine snes en

kristineoen@hotmail.com

Jeg er med! :)

Gine Frydenberg

Gine.frydenberg@hotmail.com

Virker veldig greit ha en slik almanakk, s jeg er med jeg ogs :)

ruth-mari-skulbru@hotmail.com

Ruth Mari Skulbru

Jeg er med og har likt begge sidene.

cooliemilie@hotmail.com

Emilie Jrgensen

Hadde vrt gy vunnet ♥

Wream@hotmail.no

Kan jo prve lykke :D

Silje Nss Evensen

silje-evensen@hotmail.no

Jeg er med :)

Jovana Trajkovic, jovanatr@hotmail.com :)

Sara Berget :)

saraberget@hotmail.com

Jeg har likt begge sidene ! =)

Camilla Algry - killiken3@hotmail.com

Jeg er med

stinebakkejordet96@hotmail.no

likt :)

Miriam Lie

miriam.lie@hotmail.com

er med :)

emmakalnas@hotmail.com

Ida Groven :)

idagroven@hotmail.com

Jeg er med!

milla20@live.no

<3

Jeg er med! Hper jeg vinner, har utrolig lyst p en snn <3 :D

ingvild_bergfjord@hotmail.com

Anniken Evensen

Anniken Evensen

Anniken Evensen og anniken-96@hotmail.com

I'm in! :)

caroline_sevil@hotmail.com

Karen Inga Sara

kareninga-sara@hotmail.com

jeg er med!!

simonytea3@gmail.com

Jeg er med :)

al070693@gmail.com

jeg er med :))

smrs99@hotmail.com

Med:)

Hannebarlund@hotmail.com

Nora Hjelde vrum

Nora Hjelde vrum

Nora Hjelde vrum

ovrum96@hotmail.com

Jeg er med :-)

Katrine Karlsen, kat-mar96@hotmail.com

Susann Dybdahl Lien

Susanndl@yahoo.no

Silje Hovland

silje93hovland@gmail.com

Jeg er med :)

c.augland@hotmail.com

=))

Charlotte Hagen Edvardsen

Charlotte_hagen_92@hotmail.com

Jeg er med :))) Har likt alt ^^

Malin Aamodt

Malin-aamodt@live.no <3

Cherie Louise Senneseth

cherie_louise_91@hotmail.com

Inger - inghug@gmail.com

hper jeg vinner!

Jeg er s med, har alltid nsket meg snn !

Isabella Gangdal

isabella_gangdal@live.com

Maja Lutterloh

Maja Lutterloh

Maja Lutterloh

Majalut@hotmail.com :D

Hannah Krohn

Hannahkrohn@hotmail.no

Har alltid nsket meg snn men har aldri hatt tid p tenke p hva det skal st i men n skrev du det p innlegget og det var utrolig smart, hper jeg vinner! ;)

er med! mariasaa1@live.no

Ida Natalie Brun

idabiieberblogg@gmail.com

Har alltid lyst p snn! Elsker virkelig snne de er s kule men har ikke ftt bestilt en snn siden jeg ikke fr lov :( Derfor har jeg kjempe lyst til vinne! :)

Elise Bjrnson Kleven :)

eli.b.kle@gmail.com

line aarre

line.aarre@hotmail.com

Regine Amalie Johnsen

regimon97@hotmail.com

Jeg er med!

Har likt bde din og personlig almanakk sin facebook-side.

Jeg er med, liker begge sidene :)

Kine Bakken

bakkenkine@gmail.com

Jeg er med!

Vilde My Jensen

vildemy@hotmail.com

Jeg er med :)

sluppis1999@hotmail.com

Jeg er med

Siljemarieballduska@hotmail.com

Jeg er med :)

Mail: margrete-97@hotmail.com

Blogg: margreteskvardag.blogg.no

Liker begge to fra fr av andrea_drivdal@hotmail.com

i'm in!:)

Mari Svenson, marissmor@gmail.com

Rebekka Sofie

Rebekka Sofie

Jeg har gjort alt' :-)

Rebekka Sofie Rinnan

Email: rebekka.sofie@hotmail.com

Hanna og hanna.Kristensen@hotmail.com

Ummu Aylin Saracoglu

Ummu Aylin Saracoglu

Ummu Aylin Saracoglu

ummu-936@hotmail.com

Emilie Dalan

emiliedalan@hotmail.com

tanjals@hotmail.com

Tanja Labah Sigridnes :)

Martine Edvardsen Riis

tine-martine@hotmail.com

Let's go for it! :) Elsker bloggen din! :D

Anne Louise Lopez

anne_louise123@hotmail.com

Har likt begge sidene :)

Pernille Blegeberg

pernille.blegeberg@hotmail.com

Den str p nskelista til jul, men hadde ikke gjort noe hatt den fr jul :) Alltid mye som skal planlegges og holde styr p. Allerede likt begge sidene, s slenger meg med. Og krysser fingrene for at man en dag skal vinne en konkurranse :) Hjrdis Isabell - stucksomstudent@hotmail.com

Jeg er med!

sandra.pedersen@live.com

IM-Bieber@hotmail.com

Silje Gsland

silje.gaasland@hotmail.com

Marte Hjortland Hundhammer

email: martehh96@gmail.com

Jeg er med! Krysser fingrene for at jeg vinner :)

Magdalena Jranli Lvlien

lenajoranlilovlien@hotmail.com

Er med!! Har likt begge sidene fra fr <3

Ingrid Wollberg - ingridwollb@hotmail.com

Julie Kippersund Bratland

julie.k.b@hotmail.com :)

helene.kar@hotmail.com :-)

Navn: Amanda Halle

E-post: amandanordahl@hotmail.com

Janne Srensen

janneelisabeth@hotmail.com

:)

Liker bloggen din Stina!!!!

Camilla Edvardsen, camilla-edvardsen@hotmail.no

har gjort det :)

Caroline Hugdahl Grange

caroline.h.g@hotmail.com

Sofie Birkelund

Sofie Birkelund

Sofie Birkelund

sofie-mariee@hotmail.com

jeg er med og har likt begge sidene! Juliedahlolsen@gmail.com :-D Meld deg gjerne p blogg-anbefalings runden min!!

Tiril Viktoria Olsen

tairil@live.no

Jeg er med, har sykt lyst p ! <3 elsker bloggen din btw, leser hver dag !!!

mail: sandra.isene@gmail.com

Emma Dina Risan <3 hper jeg vinner <3

emmyteddy98@hotmail.com

Jeg er med!

Linda Marie Halvorsen

lindutch@hotmail.no

Karoline Svre

karolinesaevre@hotmail.com

Alexandra Nyborg

alexandranyborg@hotmail.com :):):):)

Sofie Aas Branthus

sofie.aas.branthus@gmail.com

Jeg er med!! :D

Thea Aasen

theaaasen@live.no

Alt likt <3

stina-sten@hotmail.com

kjempefin konkurranse :D har nettopp hatt den selv:D

Natalie Kristiansen

Natalie Kristiansen

Natalie Kristiansen

natalie_98@hotmail.no

Celine Solend

Celine Solend

Celine Solend

celine_s99@hotmail.com

Har likt facebooksidene :) Tahira_33@hotmail.com

Jeg er med <3

sandraabrahamsen98@gmail.com

Thea Aasen

Thea.aasen@gmail.com

Cecilie Bolkan Elstad, cecilielisabeth@hotmail.com :-)

im in! :D

Line Christine Nilsen - linechristine.drawings@hotmail.com

marte.aftret@gmail.com , Marte A :-)

Julie Stenklev Mykland

monty@live.no

Jeg er meed! :D <3 Har likt begge sidene!

Stine Kjellevold Barli - Stine.kjellevold.barli@hotmail.com!

Hadde betydd mye! nsket meg det lenge, men har dessverre ikke penger til det fortiden...

St p! gratulerer uansett hvem som vinner! Flott konkurranse!<3

Sofie Heitmann

Sofie Heitmann

Sofie Heitmann

sofie.heitmann@hotmail.com

Silje Marie

Siljemarie95@live.no

Jeg er med ;)

Mira Mokhtar

mira.mokhtar@hotmail.com

Med :D

hedda1999@hotmail.com :)

Jeg er meg :)

Camilla Iversen

CamillaIversen19@hotmail.com

Hanne Waaler :-)

hannee92@hotmail.com

Anette.

anettebrenden92@hotmail.com ! :)

Mariel Kvalsvik Fredriksen, mariel1@live.no :)

Lise Anita Hegge

lise_h92@hotmail.com :)

Jeg er med : D

Borgny Ludefall

borgny_pia@hotmail.com

Susann Fredrikke Nyheim Berntsen

ussaa@hotmail.no

med

karianne.ovreas@gmail.com

Marte en

marte--93@hotmail.com

Likt og Likt! :-)

Navn: Maram Hammami

E-post: maramblogg@hotmail.com

Eg er med! skulle egentlig kommentere igr d det var ingen kommentar enda, men selflgelig mtte dataen klikke ^^ eg kjenner en som er ein utrulig stor fan av deg s eg tenkte at vist eg vant kunne hun f den, hun digger deg! hun elsker alt ved deg, st p du er ein fantastisk blogger :)

Christine Aaseby

orlando_christine@hotmail.com

Har likt begge sidene :)

Rebecca Fjeld

Beccafjeld@hotmail.com

Keep up the good blogwork, hihi :)

Mariann Steen

marste99@hotmail.com

er med

Jeg er med, hper p vinne!

Kan du foresten lage flere videoblogger? digger videoene dine! :)

Maren Holmen: Det kan jeg gjre :)

Jeg er med!

Kristin Mostad

Krmostad@online.no

Super blogg Stina :D

Jeg er med! :)

- Anna Charlotte Engh, AnnaxCharlotte@live.no :)

Camilla Dring, cddfacebook@hotmail.com

Jeg er med!

Emilie Loe Hestad

emiliehestad@hotmail.com

Ida Arnestad ♥

idata@live.no

Jeg er med ;D

Jeg er med :-)

Silja Emilie Nordlid

silja@nordlid.no

jeg er med :D

Silje Myhre

siljemyhre95@hotmail.com

:D

Malin.s.2001@hotmail.com :D

malin.s.2001@hotmail.com (malin)

Helle Grberg

helle.graaberg@hotmail.com

Terese Prestegrd

x-varme-x@hotmail.com :)

Eg er med! susanne_094@hotmail.com

Cassandra Lea

cassandra_lea@hotmail.no :-)

Er med !!! :D

frkdikte.blogg@live.no

, me want!

Hanne_haaland@hotmail.com

Jeg er med :)

Camilla-tisland@hotmail.com

Mette Ericsen

Mette Ericsen

jeg vil ha. Den var kjempe fiiiin :)

Har likt begge facebook sidene dine hper jeg vinner.

Mitt navn er Mette Ericsen

E-post: meteri_81@hotmail.com

Likt!

Mathilde Bakken Thoresen

dmumathildebt@gmail.com

har gjort alt, den var jo rstilig! :D

Er med! <3<3

Vilja Skjran - vilja.s@hotmail.com

Jeg er med! :D

Anhthu Tran, anhthutran97@hotmail.com

Jeg er med :)

Hermine Dignes

herminedignes2000@hotmail.com

tonjegilje@live.no

Vet ikke om jeg har meldt meg p.. haha!

Men har likt begge fra fr av :)

martet@hotmail.no

med :) emiliedalan@hotmail.com

Er med :-)

Benedicte Berge Erstad

bsweetgirl@hotmail.no

Jeg er med!

Veronika Stakkestad

veronikaxxl@hotmail.com

Linn-Therese Nilsen

Linn-3c@hotmail.com

Maren Straum Lie

Maren Straum Lie

Jeg er med ❤

Elsker bloggen din.

Maren-straum99@hotmail.com

Marie Vollen

marievollen@hotmail.com :-)

Jeg liker begge to :)

bambiboh@gmail.com

Christine S. Rogne

Christinesk@hotmail.no

thea grosberghaugen

thea grosberghaugen

har likt begge sidene, theagrosb@hotmail.com / thea grosberghaugen :)

Jeanette Fjelland

Jeanette Fjelland

Missfjelland_92@hotmail.com :-))

Jeg er med :) ane.ostnes@live.no

Madelen Eriksen

Madelen Eriksen

Med:-)Husker ikke om jeg har meldt meg p fr s gjr det en gang til..

madde-ludde@hotmail.com

Jeg er med! Har likt sidene :)

jeg er med :D theresesj@msn.com

Jeg vil gjerne vre med! Har likt alle sidene :)

Navn: Renate green Humlegrd

Email: Renate.green1@hotmail.com

Ellen Eilertsen

Ellen Eilertsen

E me :-)

Ellen eilertsen - 40249520@online.no

Julia Nguyen

julianguyen2810@gmail.com

se-Marit

Lizzie_902@hotmail.com

Har n likt alle sidene~!

Mia Isabella Kristiansen-Southwell

milly-mouse@hotmail.co.uk

jeg er med! Hadde passet meg s bra :=)

Kamilla1997@live.no

Julie Wilhelmsen

juliewilhelmsen@live.com

Nika Bayat - niib.blogg.no

nika1999@hotmail.com

Jeg hper virkelig jeg vinner denne gangen.Har aldri vunnet fr,og takk for at du sa ifra om konkurranse <3 lykke til med trekningen !

Jeg er med ❤ katarina Groth ❤❤ prinsesse-katarina@live.no ❤❤❤

Elsker bloggen din ❤❤

Jeg vil gjerne vre med!:-)

Malin Kien,

Malinrainbow@gmail.com

www.Malinkoien,blogg.no

Jeg er med! :)

-stina.mp@hotmail.com

Christina Hagensen,

christinahagensen@hotmail.com

Susann Dybdahl Lien

susanndl@yahoo.no

Ragni Flagstad

ragnifblogg@hotmail.com

jeg er med! :)

Helena karjalainen

helenakarj@live.no

e med !

Linda Iren Dahl-Nevers

Linda Iren Dahl-Nevers

Linda Iren Dahl-Nevers

lindairen@hotmail.no

med

karianne.ovreas@gmail.com

karianne

Jeg er med! :)

Cecilia Catharina Lithn

cecilia.L92@hotmail.com

Heei! Kjempe fin blogg du har, og s sykt pen du er!

Navnet mitt er Eline Renate og dette er mailen til mamma eirin@langdalen.no. Gir deg hennes for min blir spamma av facebook varsler s det er litt vanskelig se om jeg fr noen mail!

Jeg er med ;-)

Erica.Silje@hotmail.com

likt

Christine Monsen

cheerchrissy@hotmail.com

Jeg er med! <3 10ril@live.no

jeg er med:) har likt begge sidene!

mpetterseen@hotmail.com

Jeg er med!

Anna Personbrten

annapersonbraten@live.no

Jeg er med:-)

Likt begge deler

CamillaHBoe.blogg.no

Nora Marie Lia :)

seven-nora@live.no

Victoria hynes. alt er likt

victoria_hoynes@live.no

Moro! Har konkurranse selv p bloggen min, ta en titt!

isabella-jesper@hotmail.com

Med!

Silje Moen

siljemoen97@hotmail.com

Helene Seim

helenebieber2011@hotmail.com

Camillabahus@hotmail.com

Camillabahus@hotmail.com - elsker bloggen din(:

malinlille@me.com

har likt begge sidene ;) elkser bloggen din!<3 louise.km@hotmail.com

anettebje93@hotmail.com :)

Jeg er med :-)

jeg er med:)

Nina Sofie

frokeng.blogg@live.no

Hilde Red Olsen

hilde-r@live.no

Marthe Strmme ^w^

Mar3.str@gmail.com :)

Luiza Zasada

zluiza2003@hotmail.no

Likt og likt!

Med. :-)

Eline Nordli

elinenordliblogg@hotmail.com

Jeg har likt begge sidene :)

jusobo@hotmail.com

Bettina :) bmk92@live.no

Skriv en ny kommentar