hits

Vinn Justin Bieber deksel -AVSLUTTET!

I samarbeid med covers.no skal en heldig leser f et Justin Bieber deksel. Dekselet passer til iPhone 4 og iPhone 4S. Trekker en tilfeldig leser den 6. november. Du kan ogs finne dekselet HER.

For vinne m du:
-
Dele dette innlegget. Trykk p "Liker" knappen nederst i innlegget.
- Legg igjen e-mail adressen i kommentarfeltet, samt med navnet ditt.

134 kommentarer

Helene heggenes!

Jeg e med

Helene19991@live.no

Julie Almestad Svik

julie.savik@hotmail.com

juliesaevik.blogg.no

heereguud! eg har aldri vunnet hadde blitt utrulig glad, du er ein s inspirasjonskilde for s mangen her p blogg.no lykke til til alle bloggere! <3 takk for konkuransen :)

Synne James Horan

Synne James Horan

MED!

Sbfarstad@hotmail.com

Maia Lindseth Eriksen

Maia01@hotmail.no

Hper jeg vinner!<3

Sandra.paulos@hotmail.no

Sandra Paulos Syversen( Sandra Pitufo Paulos p face)

www.paulos.blogg.no

s kult! drit bra konkurranse! har nsket meg en justin bieber deksel veldig lenge n og jeg hper jeg vinner! har selvsagt delt/likt inlegget p facebook. navn : dudane rezai

mail : dudane19@live.no

krysser fingrene og hper p det beste!

charlotte aakerhus

challa.blogg.no

charlotteaaker@hotmail.com(hvis jeg vinner og ikke svarer s send meg meld p blogg.no)

theschov@gmail.com :D

Theresa Schei verland

Jeg er med:-) minirezzem@hotmail.com

IM-Bieber@hotmail.com

Er med !

Er med !

bsweetgirl@hotmail.no

bsweetgirl.blogg.no

:-D <2

Jeg er med.. Vil gjerne vinne! :-)

Caroline jensen kleppe

Carolinejkleppe@hotmail.no

Amanda Vollan

amanda26@live.no

amvo.blogg.no

er med <3

margrete-97@hotmail.com

Margrete Rusten vil gjerne vere med :)

jeg er med <3

Email: prinsesse-katarina@live.no

Katarina Groth

Herborg Berge Engelsen

herborg97@hotmail.com

jeg har bursdag 6. november

blir 12 r da<3<3

ine lind skyrud

ine_07@live.no

B E L I E B E R

Maren Kleppe

maren-kleppe@hotmail.com

Gjort!:D

Tomine Engebretsen

tomine.blogg@yahoo.no

Madelen Eriksen

Madelen Eriksen

madde-ludde@hotmail.com

Vildebjokne98@gmail.com

Vilde Bjkne :-)

Once a belieber, always a belieber<3

e.t@maelca.com

Jeg er meeed, elsker han!!

Silje Marie Tandstad

siljemariet@live.no

Er med!

Farima

Farimaz@hotmail.no

maria nguyen , mariang95@hotmail.com

jeg er med :D

ella--97@hotmail.com

Hadde blitt jvla glad for det!!!!!!! <3

ingrid_marit@live.no

ingrid haugland

june.osaland@hotmail.com

Jeg er med! alexandranyborg@hotmail.com

sofieelise2@hotmail.com

Sofie Elise Bilet

Jeg er med! magblogg@hotmail.com

Jeg er med!

anna-kristine98@hotmail.com

Stor boybelieber hadde betydd mye vinne!

Maja Lutterloh

Maja Lutterloh

majalut@hotmail.com

Maja Lutterloh :D

Elisabethbeliber

Elisabethbeliber

hper jeg vinner LoVe JB

EMAIL-elisabeth110200@yahoo.no

stina_rule@live.no

Stina Hang

anni1998@live.no

anniken frengen brresen

Jeg er med:D SolveigHa.blogg@hotmail.com

marenelt@hotmail.com

Maren Eltervg

Jeg er med! :D

super-stjerne@hotmail.com

jeg er med ! :D

saraa97@hotmail.no

Sara Asakskogen

Silje westergrd

Silje westergrd

siljewe@hotmail.com

Jeg er med.

Natalie Rdde

hestejenta9969@hotmail.com

lille_jenta95@hotmail.com

Jeanine Wislff

Jeg er meed! :) Siljemkjensli@hotmail.com

Silje Malene Kjensli

Med, gine0@hotmail.com :):)

hannesofieloe@gmail.com

Hanne Sofie Loe <3

ee! Jeg er s sykt med<3 hadde betydd s fryktelig mye for meg om jeg vant, hehe! lknormann@gmail.com

Lene Normann :-)

Stina Solbakken

Stina Solbakken

stinasolbakken1@hotmail.com

:)

jeg er med!

Julie.mk@hotmail.com

Julie m kjernsli

Jeg er med! Ida.s.nesby@gmail.com

Ida Skirbekk Nesby

Med!`=)

Maram Hammami

maramblogg@hotmail.com

jeg er med! amalieblogg@live.no

amalie farstad nilsen

jeg er med :)

nora_kristine@live.on

:D fin konkurranse

fredrikke frydenlund

fredrikke frydenlund

Fredrikke_fry@hotmail.com

Fredrikke Frydenlund

lykke til alle sammen ;) ha en super kveld videre :D

Jeg er ikke fan av Justin, s jeg melder meg ikke p men lykke til, til de som melder seg p! :-)

! Jeg har s lyst p! :D

julia@learningship.com

har dessverre ikke iPhone,lykke til,til de andre !:-)

Har aldri vunnet noe fr p blogger s hadde blitt utrolig glad! Er fast leser og elsker bloggen din,ha en nydelig kveld :)

thellezshehi@hotmail.com :)

Gjort!!

Mail: Ronjakol@hotmail,no

Mail; Stinelise.nilsen@hotmail.com

Jeg er med!! :D<3

Jeg er med!

Johanna Grastveit

johannamsn@hotmail.no

med :) emiliedalan@hotmail.com

Med! :))

siljemoen97@hotmail.com

Jeg er selvflgelig med, hadde vrt s gy vinne. Hadde blitt evig takknemmelig. Er fast leser. Elsker bloggen din!

THEA - thealinnea@live.no

Sunniva Grotnes

Sunniva Grotnes

Er selflgelig med ;)

sunnivagrot@hotmail.no

Jeg er med! :)

Evy Marie

evy.soreide@enivest.net

Mira Mokhtar <3

mira.mokhtar@hotmail.com

Jeg har gjort det,er med! :-D

E-post: kam-h@hotmail.com

Jeg er med! :D Har delt og likt siden.

E-post: lise_-due@hotmail.com

Mari T.E

marite98@hotmail.com

Thea Lien

turbothea@live.no

Pernille theresia

Pernille theresia

Pernille-snuppa@hotmail.com :-)

med! camillabahus@hotmail.com

Rebekka Rsvik Amdam

rebekka1997@live.no

Maiken Anderssen

Maiken Anderssen

maiken.a@live.no

Med <33

Stina Falkensten

stina_falkensten@hotmail.com

Sundus sharif

Sundus.ms@hotmail.com

Inger Malene ♥♥

ingermalene.99@live.no ♥♥

Celine Jenssen

Celine10@hotmail.no

Hper eg vinner

Ingrid Steen

Tinkaingrid@hotmail.com

Ingvill_solberg@hotmail.com

Ingvill Solberg

w! Karolinejuullunde@gmail.com

Karoline Juul Lunde

Susann Solheim Hjartholm

Susann Solheim Hjartholm

Susann Solheim Hjartholm

susann.hjartholm@hotmail.no

susy97@live.no

Susanne Rognlien

bysus.blogg.no

<3<3<3<3<3<3

Ida Natalie Brun

Skal dele og like nr jeg kommer hjem!

Idabiieberblogg@gmail.com

hendenthea@hotmail.com

Thea Henden

<3<3<3<3<3<3

sofiejuli@live.no

Sofie Krogh Srensen Juliussen - haha, fulle navnet mitt <3333

Hei ! Jeg har likt innlegget p facebook :)

e-posten min er : Helena_trobe@hotmail.com

og navnet mitt er Helena Trobe :)

sofiejuli@live.no

Sofie Krogh Srensen Juliussen - hahah <3

er med jeg :)

mariedahle8@hotmail.com

Er med :D Eposten min er i kommentaren!

Har trykker liker nederst!

annika.holmvik@hotmail.com

Torjus Ingstad - (Torjusingstad@hotmail.com) :-)

Jeg er med!

Pernille Dahlmo

pernillebd98@live.no

Karolina Gref

karolinagref-98@hotmail.com

med!

miabieber98@hotmail.no

Mia Davidsen Heidenstrm

Romainsnuppa@live.no

Jeg er med!

Jeg er med! :)

Caroline Jasmin Heggelund

caroline.bieber@live.no

Er med :)

stine.bjorkli@hotmail.com

annesofiehansson@hotmail.com

Anne Sofie Hansson

Runa Laumann Vedal

kuleruna@hotmail.com

Runa Laumann Vedal

kuleruna@hotmail.com

!:D

Er med<33

Pia Sels Vika

piavika@hotmail.com

Har delt innlegget, og likt innlegge, og vist innlegge til venner, og ftt de til og g p bloggen din, snn at de kan melde seg p og fylle me p bloggen din:)

Vist jeg hadde vunnet hadde jeg skrevet minst 10 innlegger om bloggen din og at de m g innp p bloggen din, Jeg elsker Justin Bieber jeg kan gjre hva som helst for og f dekselet, jeg kan legge ut en video til deg og lage en sang om deg, jeg kunne gjort alt muligt, foresten jeg elsker og elsker bloggen din s mye, jeg kan f deg p topplista, jeg kan skrive kommentarer p bloggen din hele tiden :) Jeg kan beske bloggen din myee..

Jeg kan gjre alt!

Mailen jeg bruker; san.dra@live.no!

- Sandra Vika.

Jeg er med!

anjjaaaa@hotmail.com

Jeg er med,hadde vrt s artig og vunnet dekselet! ♥ Jeg ELSKER justin bieber over hele mitt hjerte! ElskElskElsk p han,fikk ikke p noen av konsertene hans,selv om jeg hadde 3 biletter greide jeg og miste de. :( Jeg elsker han over alt p jord,dekslene er s fine! Det er faktisk det eneste jeg mangler av han n ♥ + bukse ♥♥

Christina_bae@hotmail.com er eposten min,n er det bare vente og se om det dukker opp noe ♥♥♥♥♥

Ann Kedy Grebstad

ann-kedy@hotmail.com

, eg hadde blitt utrolig glad vist eg hadde vunnet det,eg er verdens strste fan <3 , eg vinner aldri p noke snt, s eg hadde blitt utrulig gla :)

EG E fast leser hos deg og !

grinheim@hotmail.com

ac_gutta@hotmail.com

Malin Lilleb

malinlille@me.com

heidih-1998@hotmail.com

med :-)

Frida Sofie Meland

Frida.sofie999@hotmail.com

Er med!

sofie.aas.branthus@gmail.com

Sofie Aas Branthus

med :)

sebra2011@live.no

sebra2011@live.no

sebra2011@live.no

sebra2011@live.no

jeg vil gjerne vre med!!<3

min epost er: jukvho@gmail.com

og bloggen min heter: bloggmejikih.blogg.no

hper veldig p vinne, hvis jeg vinner skal jeg gi det til min bestevenn som er kjempe stor beliber!!

hadde blitt verdens beste julegave til henne!!

hper p vinne!!<3

Jeg er med: )

Sofie Hany

sofie.h00@hotmail.com

jeg er med:) selvom jeg aldri vinner;(( ..

Jeg er med

Skriv en ny kommentar