hits

Vinn iPhone deksler! - AVSLUTTET

Siden jeg har kjpt meg Samsung telefon n, tenkte jeg at jeg kunne gi en heldig leser noen av iPhone dekslene mine. Dekslene er i god stand og de er lite brukt.De passer til iPhone 4 og iPhone 4s. Jeg trekker en heldig vinner 11 oktober. Det er kun lov til melde seg p en gang.


For vinne mdu:
- Legge igjen epost adressen og navnet ditt i kommentarfeltet. S jeg kan f tak i deg, hvis du vinner.
- "Like" facebooksiden til bloggen min,HER.
VINNEREN ANNONSERES P FACEBOOK - HER

'

Lykke til!
233 kommentarer

Marita Sandhei. maritasandhei@hotmail.no :-)

Mathilde_t.s@hotmail.com

Mathilde Tangen Svan

Jeg er med!

bylkh@hotmail.com

Iselin Berntsen! iselin.berntsen@live.no

annapersonbraten@live.no

Anna Personbrten <3

Sykt fine deksler :) Det er dumt at jeg ikke har iphone da.

Er med :-)

marte999@live.no

line.aarre@hotmail.com

Line Aarre :)

fellyw@live.no :)

Likt siden for lenge siden :)

Jeg er med, haper jeg vinner, de var kjempe fine!!! <3

Caroline Hugdahl Grange

Caroline Hugdahl Grange

er med, har allerede likt facebooksiden til bloggen din :)

caroline.h.g@hotmail.com

E med ;) <3

Birgit99@live.no

Birgit Eriksen ;)

I'm in!

Tina Berstad

Tinaababii13@live.no

har likt :) lisa johansen, sussenana@hotmail.com

Lisamarie97@live.no

Navnet mitt: Lisa Molteberg

har likt sia fra fr!:)

har likt fb gruppen din :)

Jeg melder meg p :))

Miniii_92@hotmail.com

Silje Aurora Gudbrandsgard

Med :))

Julie-b-torsvik@hotmail.com

stina_marie98@hotmail.com <3

kjempefine! :-) det er iphone4s ja?

Jeg er med! :-) ellennortveit@hotmail.com

Anni972009@live.no, Anette O. Undhjem :)

Jeg er med! :)

Har likt fra fr av! :)

Herregud, s nydeleg header du har :D

Liker sida fr fr av ! maritasolheim94@hotmail.com

Victori Josefine ❤

Victori Josefine ❤

Er med <3

Jeg er med :)

Christine, christinesn95@hotmail.com

er med, har likt siden! <3

Emmajholmen@hotmail.com

Eirin Oldernes

Eirin Oldernes

Jeg er med! Har likt siden for lenge siden :-) eirin.oldernes@hotmail.com

takk!

jeg er med !

( hvis du vil sjekke om jeg har likt siden din, heter jeg Julie Amundsen )

Jeg er meed! Har likt siden din fra fr av :-))))

annika.holmvik@hotmail.com

Hanne_haaland@hotmail.com

Hadde vrt s gy, fikk meg iphone for ikke lenge siden:D

Jeg har ikke facebook men kan jeg f vre med likevell??

jeg er med :) chali.baba@hotmail.com

Jeg er med!:-))

Jeanette Fjelland - Missfjelland_92@hotmail.com

Sofie Hany

sofie.h00@hotmail.com Har likt sidne ;)

hh,s sykt fine deksler! Du kan kontakte meg p e-post! carrolain@hotmail.no

Jeg er med! Har allerede likt den ;)

gina-bj@hotmail.com

Er med, og har likt :)

Camillabahus@hotmail.com

Elsker bloggen din!! ♥ Har likt siden! trineklubben@hotmail.com ♥

Jeg er med!<3

ma.leine@hotmail.com

Jeg er med :) sanne_elisabeth@hotmail.com

er med! :D

bloggdotno@hotmail.com

og har likt siden p facebook! :)

thea.skogmo@gmail.com <3 Har likt den for lenge siden xD

Jeg er med, har likt siden<3 Kjempe fine deksler de nsker jeg meg ja!:)

er med !

june solheim

jin-june@hotmail.com

Jeg blir gjerne med. Har likt facebook-siden din. :)

Mail: aversanoblogg@gmail.com

jeg er med :D

ida-strand-stubban@hotmail.com

Synne James Horan

Synne James Horan

MEED!

Jeg har likt siden ;)

Sbfarstad@hotmail.com

done!:)

Silje Gsland

silje.gaasland@hotmail.com

Madelen eriksen

Madelen eriksen

Madelen eriksen

Madde-ludde@hotmail.com

kjempefine!

karri.l@hotmail.com

Har likt facebooksiden din frafr! Med :D Sykt fine deksler!

Mael_myrnes@hotmail.com

Fine dekler. Har dessverre ikke iphone, s da funker det ikke. :-)

Ann Elisabeth P. Angelund

annelisabeth-pa@hotmail.com

fiine! :D line-cecilie-larsen@hotmail.com :)

Charlene Hansen

charlenehansen96@hotmail.com

e-post: theamarion@hotmail.com hvis ikke det funker ta kontakt p Facebook, Thea Marion Andersen, eller bloggen min, send gjerne melding om det gr ;)

Susanne Brekkling Baastad

til.nilsen@hotmail.com

Marita Brresen

maritahb@live.no :-)

Charlotte Henriksen

Charlotte Henriksen

S fine :) du kan n meg p charlotte_henriks1@hotmail.com

jeg er med!

stina-sten@hotmail.com

Kjempe fine deksler, jeg er med <3

Navn: Katarina Groth

Email: prinsesse-katarina@live.no

Glemte skrive e-posten min i sted. Jeg er med! De var super fine!!! <3

ingvild_bergfjord@hotmail.com

har likt siden fra fr :)

Linn-Therese Nilsen

Linn-3c@hotmail.com

Veronica D. Hanssen

Dihansse@online.no

Likt siden og alt<3

ylh_98@hotmail.com, Yilin Huang :)

jeg er med har superlyst p et deksel jeg har iphon men ikke deksel :C

;) Mailen str i feltet ;) ♥♥

Likt :)

Maram Hammami

Maramblogg@hotmail.com

vanjarugeldal@live.no :)

Likt facebook siden din - agnes-sd@hotmail.com

har likt og er med !

silje sperrevik :D

mailen min er jentenfranorge@hotmail.no :D

er med!!

Sunniva Grotnes

sunnivagrot@hotmail.no

;)

er med <3

Clara Gundersen

c1ara@live.no

er med <3

ceciliekekilie@hotmail.com

Utrolig fine deksler!! <3

Tonje Marie Liebeck

tonjemarie@lf-nett.no

Er med :-))

Kontakt meg p FB :-) Sigrid Eide Jensen

h, di var fine! marita_pia_97@hotmail.com

Jeg er med :D Har likt facebook-siden din for lenge siden (:

jenny-hell@live.no

Jeg er med! <3 Hper jeg vinner, kjpte meg nettopp ny Iphone 4s og trenger deksler ♥

Isabelleminde@live.no

Henriette Riland

henriette.roiland@hotmail.com

Henger meg p ♥ Er med ;D

Aurora.rognan@hotmail.no

Meg! :-D

Nilgoun Bayat

Niilgoun.blogg@hotmail.com

Niilgoun.blogg.no

Jeg er med! Har sett etter fine deksler, siden jeg akkurat har ftt iphone 4s! De var skikkelig kule:D

johbl95@gmail.com

Ella.hg@hotmail.com <3

Herlige!

Kristina Olsen

lille-kristina@hotmail.com

Sandra Isene -

Sandra Isene -

Jeg er med!

Sandra Isene

sandra.isene@gmail.com

jeg er med :)

tinh98@hotmail.com

!! disse var utrolig fine<3

leeeeeeeeeeett ^^ nora_minothi@hotmail.com

Meed ellenrei@live.no:-)

Maren Furuseth

maren.furuseth@hotmail.com

Kristin Mostad

Krmostad@online.no

Nina Samuelsen

nina-sam@hotmail.com

er med :)

Trine Aamodt

trine@sklbb.no

camilla.ohrvik@hotmail.com

Camilla Hoset Ohrvik

ulrikkesnuppa@hotmail.com

Ulrikke Henriette Jacobsen

fredrikke frydenlund

fredrikke frydenlund

Fredrikke Frydenlund :-)

fredrikke_fry@hotmail.com

Hei!

Nettopp ftt meg iPhone og har ingen deksler !<3

Leser bloggen din hver dag!

Heter Rebekka

rebalek@hotmail.no

Kjersti :)

solsikkeenblogg@hotmail.no

Jeg er med ! Hper jeg vinner har kun 1 deksel til iphonen min det er et rosa delagt gummi deksel..

Lykke til ALLE sammen!

Hestnobruker99@hotmail.com

Med!

Marielle Larsen

elle-melle@hotmail.com

emiliedalan@hotmail.com

Emilie Dalan

Bemnet Meselu

bemnet98@hotmail.com

hadde vrt superfint vinne dette, har bursdag dagen etter! :)

jeg er med! Mata99@live.no Mathilde Grnbakken

Med (:

christinesk@hotmail.no

maritaiselin@hotmail.com

martheboe2000@hotmail.com

Marthe Be vregrd :)

marievollen@hotmail.com

Sol96@live.no

-Celine Michaela Bjerkan

Navn: Hanna Nicolaisen

epost: hannanicoo@hotmail.com

( legg merke til at det er to "o" i " hannanicoo "

Elisabeth Gaups

Elisabeth Gaups

- Elisabeth Gaups

- Elisabeth-_96@hotmail.com

Er med :D Har likt facebook siden din fra fr :))

kire.ookami@gmail.com

-KAROLINE

Jeg er med! :D E-posten er over :)

er med, likte facebooksiden din frafr :)

!! S fine, trenger virkelig nytt deksel, har bare ett skjnner du. Hehe :) s ste. Har likt Facebook siden din. Lill.susann@hotmail.com ELSKER bloggen din!! <3

Camilla_djack@hotmail.com

emilieolsen-@hotmail.com :)

jorunn_aksdal@hotmail.com :)

Eg er med !

Martha Kristina :-)

Junekristin9@hotmail.com :)

Kommenterer fra mobilen min, s kan hende det ikke er samme IP-adresse:) har likt siden din p fb! Elsker bloggen din!!

Juneandersen <3

hendenthea@hotmail.com

Thea Henden <3

S herlig :-)

Julie Wilhelmsen

juliewilhelmsen@live.com

iselin_ry@hotmail.com :)

Ada Celine Nikula

Ada Celine Nikula

Ada-celine@hotmail.com

Erle Daling

Erledaling@hotmail.com

Melder meg p!:-) de var jo utrolig fine!

Emelie Bergstrm

emeliesofiee@hotmail.com :)

jeg er med ♥ elsker bloggen din! ♥

jeg er med ♥ elsker bloggen din♥

Silje Solli :) silljess@hotmail.com

er med !

Janne Garborg

jannegarborg@hotmail.com

jeg er med ♥ elsker bloggen din.

Oda Emilie Roa

o_e94@hotmail.com :)

Lilletorian@hotmail.com

Maiken Anderssen

Maiken Anderssen

Maiken.a@live.no

Gjort!

Jeg er med :-) Og har likt siden:-)

erica9@live.no

Jeg har likt siden allerede :) fredriksencamilla@gmail.com

Jeg er med! Har likt!

Caroline

Caromjak@hotmail.com

Amalie Bohstrm

abohstrom@hotmail.com :)

cmolvaer86@gmail.com

likt. er med

victoriahovland@hotmail.com

s fine deksler:-)

Jeg har likt, er med!

Minirezzem@hotmail.com :-)

Henriette Lkken Diesen

henriettespretthette@hotmail.com

cmolvaer86@gmail.com

eg e med <3

amalies322@live.no

Anine Hermansen

ani.herm@hotmail.no

Jeg er med! :-)

maleneaga@hotmail,com

Jeg er med :)

minmoe@hotmail.com

Stine Tveito

stinestveito@hotmail.com :-)

Sara Hansen, sara_hansen@hotmail.no

Tina Jrgensen Pevik

tina.pevik@hotmail.com :-)

@facebook: Vilde T. von Ahnen

vildetva@hotmail.no

Caroline Brten

caroline_mansika@hotmail.com

Odabeate-meland@hotmail.com

jeg blir veldig glad hvis jeg vinner for jeg har nettopp ftt meg iPhone :-D

Jeg har akkurat kjpt meg en iphone, og hadde vrt S gy f noen deklser til den.. Hper jeg vinner..

Jeg er med, har likt siden for lenge siden!

Sarah Kjnsvik

sarah-christina@hotmail.com

:-)

Mathilde Hgensen

mathildejh@hotmail.no

Line kalss strkson

line-ros@hotmail.com

Marite98@hotmail.com :D

Jeg trenger nytt deksel og har 4s, s ja takk :)

Snoopyduupy_2@hotmail.com

Anniken B. Grnvold:) annikengronvold@yahoo.no

Jeg er med! :)

Lene Normann

lknormann@gmail.com

jeg er med!

julia@learningship.com

Har likt, er med! (:

Suzanne Tillung

Suzanne95@live.no

johanne andersen

johanne andersen

jeg er med! johanne_island@hotmail.no

Jovana Trajkovic, jovanatr@hotmail.com :)

Silje Hansen

silje-2009@live.no

Hei jeg Heter Berfin Turgut f;lger med p[ bloggen din men komenterer ikke s'rlig..

Berfin4321@hotmail.com

Kaja archer

Kaja.archer@live.no

Silje berge ..

+ eg elske bloggen din .,,

La meg vinna

Elsker bloggen din. Fast leser :) xx

jeg er med ! :-D

iselingrundberg@hotmail.com

Thea Michelsen

Thea Michelsen

Dr meeed <3

Epost: p-a-o-l-a1999@hotmail.com

med! :-)

Johanne Vge

johanne.vaage@hotmail.com :))

martha-marie@hotmail.com

Thea Lien

turbothea@live.no

Duyen Nguyen

duyennguyen@live.no

Frida Sofie Meland

Frida.sofie999@hotmail.com

Har likt siden din for mange mneder siden :-)

Thea Emilie<3

Thea Emilie<3

likten for lenge siden men er med!

ane.dyrkorn@gmail.com, likt facebook siden din fra fr!

Cecilia Catharina Lithn

cecilia.l@tele2.no

Jeg har likt siden din, og er selvflgelig med!

Hanne Johansen

hannepanne98@hotmail.com

hadde blitt sykt glad om jeg vant!!!!! <3

Sissel Eiesar

sisseldream@hotmail.com

kruttkarlina@hotmail.com Kjempefine! <3

Jeg er med:)

Min epost:mirramii123@hotmail.no

Jeg er med!❤ Duppdej@hotmail.com

Silje Hovdal ♥

Silje Hovdal ♥

kjempefine deksler :D♥

Har likt og er med ;b

Navn: Silje Sundsby Hovdal

e-post: silje_hovdal@hotmail.com

Malin Lilleb

malinlille@me.com

Martine bergerdegrd

martine1001@hotmail.no

Hei. Jeg meldte meg p tidligere men e-post adressen kom ikke opp.. Men her er den: frida.sten@live.no

Renate Green

renate.green1@hotmail.com

kathrine_fin@hotmail.com

ER MED :)

cecilieeilertsen@hotmail.no

Hannah Pedersen Hilde

hannah.p.h@hotmail.com

Rikk3e@hotmail.com

er med <3

<3 stor fan av bloggen din ,er med <3

De var utrolig fine!! Jeg er selvflgelig med! Du har utrolig kreativ blogg med mange tips og forklaringer :)

maria nguyen , mariang95@hotmail.com

Jeg er med!

linneliassen@hotmail.com

Benedicte S.

benedicte_bts@hotmail.com

jeg er med!:))

andrea.omdahl@hotmail.com

Er med <3

ac_gutta@hotmail.com:) <3

Hedda Myra Olsen

Hedda Myra Olsen

Jeg har likt siden :-D

Hedda Myra Olsen

myol@online.no

Er med vi det ikke er for sent!

Kristiane01@live.no

Er gjerne med, heter Kristina Novakovic!

kristina99_dans@hotmail.com er e-mailen min:)

kruttkarlina@hotmail.com

Karlina Dalsheim :)

i'm in:)

marissmor@gmail.com

Mariedahle8@hotmail.com - Marie Dahle

Har likt siden :D

Er med :) Natalie Rdde

hestejenta9969@hotmail.com

Med:DD

Mail: evlife@live.no

Jeg er med :) Ragnhild Helene Kirkholm

ragnhildhelenekirkholm@hotmail.com :):):)

Jeg er med!

Sanne Elisabeth Gangs Hegrenes

Sanne_elisabeth@hotmail.com

Er med!!

Thea Lien

Turbothea@live.no

Jeg er med! :-)

Ingrid_marit@live.no

Jeg er med!

Lise Duestad

lise_-due@hotmail.com

Jeg er med :)

Pernille Blegeberg

pernille.blegeberg@hotmail.com

Jeg er med!

Celine Solend

kontakt meg p: celine_s99@hotmail.com

Skulle ikke du ha trekt igr?

Anonym: JEG HAR TRUKKET UT!!! LES TEKSTEN

Skriv en ny kommentar