hits

VINN PERSONLIG ALMANAKK! AVSLUTTET

VINNER ER TRUKKET!

I samarbeid med personligalmanakk.nohar jeg n en konkurranse. I denne konkurransen kan du vinne en egen personlig almanakk.Jeg trekker en heldig vinner p sndag.For vinne m du like disse to sidene p Facebook:personlig almanakkogstina.blogg.no.Nr du har likt disse to sidene p Facebook, legger du igjen en kommentar i kommentarfeltet med navn og mail adressen din. Vinnerene blir tilfeldig trekt ut.


♥Deltar du?

Love Stina <3

92 kommentarer

June Andreassen

juneandreassen@hotmail.com

har ikke deltatt enda :-)

Blir med, har likt begge sidene <3

Jeg er med, har likt begge sidene :)

oi, glemte emailen

kinebakken@live.com :))

Jege er med <3

jentta@live.no

jeg vet det egentlig er bare med en t men jeg skrev litt fort da jeg lagde den hihi<3 men jeg er med

blir med

Sandra Tito

Sandra.tito@live.com

Gjort :) Ine Jeanette. Ine-jeanette-b@hotmail.com

Heihei! Disse virker utrolig praktiske :-) s krysser fingrene.

Lenabrune@hotmail.no

Ada Celine Nikula, Epost: ada-celine@hotmail.com

Da er sidene likt, og jeg er med! :)

Almanakk er bare s kult!

Tonje

www.xtp.blogg.no

Julie Bakkelid torsvik

Grnebakkane 21

Jeg deltar.. jeg har likt begge

Har likt begge sidene,og jeg er med :D

Ida Hansen

idmar-ha@online.no

Christine Gulliksen

Christine_ulf_10@hotmail.com

Jeg er med og liker begge sidene ^^

N har jeg gjort det :)

vilde holm

vil_de_holm@hotmail.com

Blir veldig gjrne med p denne :)

krsitin-brustad@hotmail.no

Ane Emilie Olsen

aneemilie98@gmail.com

Fin konkurranse! :)

Jeg er med :-)

marievollen@hotmail.com

Jeg er med:)

Nina Sofie

ninasofie.blogg@live.no

hh. Har lenge hatt lyst p en egendesignet almanakk, s denne konkurransen passer perfekt!

xamartex@gmail.com

Det hadde vrt super kjekt med en slik almanakk! :D

Malena Thorsen Ynnesdal, malenath_1993@hotmail.com :-)

Jeg er med!

Elise Bdal

elise9sb@hotmail.com

En slik har jeg hatt lyst p lenge! Liker p facebook :)

Jeanette, janet_te@hotmail.com

Deltar :) line.stee@hotmail.com

Liker faktisk begge sidene fra fr av! hehe. (har prvd vinne i ca 163069 andre snne konkurranser - har S lyst p en! haha)

Camilla Edvardsen

Camilla Edvardsen

Jeg har deltatt! :-)Faceeebook!

Jeg har likt og er med ! :))

Nina Andrea

nina.andrea@live.no

Har likt og deltar! :D

Martine_sk@hotmail.com

S gy :)

rebekka_rock@hotmail.com

har likt det fra fr av:D

Annette.98@hotmail.com

sidene er likt, og navnet er Julie Haugland.

julie_eh@live.com

Isidora Radulovic

Isidora Radulovic

paramorelove@hotmail.no

Jeg er med.

Elisabeth Wesmajervi

elisabeth-w@live.no :)

Har likt begge for lenge siden :)

Lise Anita Hegge

lise_h92@hotmail.com

Jeg er gjerne med, har selvfrgelig likt sidene :)

ER MED ! HAR LIKT BEGGE SIDENE S....

EMAILEN ER : NEHAKIYANI@HOTMAIL.COM

Hege Isabelle Melum Standahl

hegestandahl@hotmail.no

Nina Samuelsen

nina-sam@hotmail.com Gjort :)

Linda Eikeset Larsen

www.lindalar.blogg.no

kult!!!

amy_helgesen@hotmail.com

Thea Wefling

twefling@gmail.com

I'm in!

Amalie Johannessen

aj96@live.no

Er med

ellenrei@live.no

Trine Heimdal Sunde - Trine_su@hotmail.com

Stine Edvinsen

stine_hawt@live.no

gjort :)

Amalie Skeide

Amalie Skeide

Har likt!

Amalie Skeide, amalie.skeide@hotmail.com :-)

Jeg er med! Har lyst til vinne en til typen :)

det er gjort<3 har skikkelig lyst til vinne en.

(kommer sikkert ikke til vinne,men jaja det er verdt prve<3)

selina eckhoff hamadi

selina eckhoff hamadi

er med!!!

selina.e.h@hotmail.com

Jeg liker begge sidene fra fr av :)

Amalie Thygesen

Amalie Thygesen

jeg har likt ;)!

amalie_96_@hotmail.com

hei :) jeg deltar!

Mona Kristin Moen Helgesen

mona.hund@hotmail.com

Lena Forsetlund

lena-timba@hotmail.com

Ragnhild Helene Kirkholm

katinkalove@hotmail.no

Marthe og vilde

marthejohansen09@hotmail.com

8317 strnstad

med :)

emiliedalan@hotmail.com

Har likt begge sidene!

tildaholst@hotmail.com

Lene Aase

leneaase90@hotmail.com

Gy :)

Jeg er meed:D
- Anna, photographyx.blogg.no@gmail.com

Usikker p om jeg skrev, men jeg er med <3

er med, og har likt begge sidene :D

Hei jeg er med og jeg har likt siden! Jeg har tenkt gi den boken til ssteren min hun er syk og ligger p sykethuset hun har kreft og elsker snne ting!< 3

Ruth Mari Skulbru

ruth-mari-skulbru@hotmail.com

Jeg med! Mufash@hotmail.com

Ingeborg Marie Strysse Wiken :-)

Er med! (: Marte M Olsen

marte_olsen96@hotmail.com

Veronica L

verre_larsen@hotmail.com

Skriv en ny kommentar