hits
29 kommentarer

s utolig bra ting og lage video blogg om ;)

utrolig bra og innspirerende video :)

Kjempe bra tips, skal prve og flge noen av dem!

fin blogg, stina ! ( :

Hehe, vet ikke om jeg kommer til flge dem.

Men skal prve ;)

bra tips! Og forresten s har vi samme seng ;D

elsker tipsene dine!

pleier spise grnnsaker med dipp, som feks. gulertter, kolrabi, noen ganger agurk osv.. masse forskjellig :D

Amalie:S bra du likte de! :D Kolrabi har jeg aldri hrt om, det m jeg prve ut :)

Lemoncupcake:Hehe, det er nice! ;D

Fin video! :D

Nr du nevnte drikke vann med smak i stedet for brus, saft, kaffe osv, kom jeg til tenke p at selv om vann med smak er sunnere og trer mindre p tennene, advarer tannleger mot det, fordi smakstilsetningene (ikke bare de syrlige som sitron, lime o.l, men selv ogs de lune brsmakene) trer en masse p tennene, jeg ville foresltt sakte venne seg av med det mest usunne, og gtt over til smaktilsatt vann for en mned, kanskje bare noen uker (det som passer for den enkelte personen) og s gtt videre til helt rent, usmaktilsatt vann (som man ogs kan f rett fra springen hjemme). Nr det kommer til de sukkerfrie pastillene, er sukkeret ofte byttet ut med kunstige tilsettningsstoffer som ikke er bra for deg heller, her er ogs et alternativ sakte venne seg av med stsakene, g over til sukkerfrie pastiller o.l en stund, og til slutt venne seg av helt :D

Hvor mye koster alt dette da? er ikke det veldig dyrt:P men har spist de puffet ris flakene, liker best ost:D

リー >&:Stor snack jack koster ca 26 kr, liten pose koster ca 16 kr. Nutrilett barer koster 30 kr ca for 2 stk. Dipmix, rmme og grnnsaker er veldig billig. Ntter koster i lsvekt ca 13 kr hg :-)

kjempebra tips, og jeg som til og med skal prve bli sunnere i r! og ganske lurt lage video om snne ting ogs ;D

Frida:Tenkte det var mange som hadde det som nyttrsforsett bli sunnere. S da kunne jeg hjelpe dere litt p vei :-)

Hva med ntter?:P koster ikke de noe med 70 ellerno om du tar mye i pakken?

Frida:Tenkte det var mange som hadde det som nyttrsforsett bli sunnere. S da kunne jeg hjelpe dere litt p vei :-)

Utrolig bra tips! Gulrot/agurk med dip er jo utrolig godt da, heaven :)

リー >&:P de vanlige matbutikkene koster ntter 13-14 kr pr hg. S det kommer veldig ann p hvor mye man tar selv :)

kjempe bra tips :))

Koselig med kommentar tilbake :D

Utrolig bra tips :)

Jeg spiser ntter som mellommltid eller vedsiden av mat for legge p meg, s det skal man vre litt forsiktig med hvis man skal slanke seg.. Sukkerfrie ting kan vre vel s farlig som sukker pga f.eks asapartham(?) som blir til tresprit i magen.. Notgudd! Men ellers brae tips!:D

det var en bra blogg!

Er ikke s veldig glad i rmmedipper, s jeg bruker heller en hjemmelagd guacamole som dipp. Mye sunnere, og smaker mye bedre!

Oppskrift: Stavmix sammen en avocado, en halv tomat, en kvart rdlk, to fedd hvitlk og 1ss rmme + saften av en halv lime. Voil!

Martine:Det er helt sant! Takk for tipset :) det m jeg prve ut! :)

hvor kan man kjpe snack jacks ? :)

Ingrid: P matbutikker :)

Skriv en ny kommentar